Programos > Įvairūs įrankiai

del nokia "c:sys" aplanko

(1/2) > >>

DrDre:
sveiki,reiskia reikalas toks: turiu pora uzkoduotu atminties korteliu. Jau seniai norejau jas atkoduot,bet tik sia sav isigijau symbiana.isirasiau fexplorer,poto x-plore, bet nei viena is ju neatidaro "c:sys"(kaip suprantu,sis aplankas apsaugotas) o man reikia istraukt mmcstore faila,kuris ten randasi.gal kas pasiulys,kaip man ta "sys" atsidaryt? Dekuj is anksto.

smiriukas:
O telefonas išlaužtas? Gal dėl, kad nelaužtas neprileidžia?

zaliukas:

--- Citata iš: DrDre  Lapkričio 08, 2010, 20:48 ---sveiki,reiskia reikalas toks: turiu pora uzkoduotu atminties korteliu. Jau seniai norejau jas atkoduot,bet tik sia sav isigijau symbiana.isirasiau fexplorer,poto x-plore, bet nei viena is ju neatidaro "c:sys"(kaip suprantu,sis aplankas apsaugotas) o man reikia istraukt mmcstore faila,kuris ten randasi.gal kas pasiulys,kaip man ta "sys" atsidaryt? Dekuj is anksto.

--- Baigti citatą ---
faktas kaip blynas ,kad ragelis nelauztas, del to neleidzia tau iveit y sys aplankala. variantas vienas. lauzt rageli. arba pirk aparaciuka, korteliu kodu atstatymui.

DrDre:
o koks paprasciausias budas ji nulauzt? Nezinau nes cia pirmas symbianas kuri turiu.

zaliukas:
koks telefonas ir koks FW?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją