Telefonų modeliai > 3xxx

Nokia 3220

Puslapiai: (1/2) > >>

Neonaz:

Sveiki, telefas nepriima jokios sim. Kaip suprantu turėtu atsirasti itampa sim uzmaitinimui, bet deja jos niekas neužmaitina... taip pat nera itampos ir ant kondensatoriu vsim kelyje. Kur bandyt ieškot problemos?

Gallardo:



Nuėmus tą mikrę, reikia trumpint. Tačiau kaži ar pavyks pačiam.  ::)

Neonaz:

Tai vat galvoju ar ta mikre del to kalta ar ne, jei kalbam apie ta filtra... nes nuemiau atsargiai ir matosi kad vienas takelis nuo mikres atlipes... o neisiena naujos pirkti arba devetos su padarytu rebollingu? nes maciau pirkti tik emif03-sim02f3 o man reik emif03-sim01f2.

YOO:

siulyciau pirkti nauja.. siaip tinka ir emif03-sim02f3 tik tiek kad ji truputi mazesne bet uzdet eina... siaip tai galima is sroto islituot ir tokia pat (gi eina daugelyje modeliu senesniu) ir nereiks ne naujos :)

Neonaz:

Bandziau sena islituot, ir prilituot, bet juk tada srotinei reikia rebolingo.. :)

Puslapiai: (1/2) > >>

Eiti į pilną versiją