Telefonų modeliai > 6xxx
Nokia 6020 apribojimo kodas padekit.
slongas:
Sveiki gal galite padeti ,del apribojimo kodo ? Telefonas nokia 6020 IMEI:356241000891259 Dekui is anksto :))
lg:
Manau bus beveik tradiciskai- omnitel :) jei taip, tada prasom:
#pw+312776535154210+1#
slongas:
Yra bėda biški prie kokio operatoriaus pririštas ,kad nelabai atsimenu ta telefona naudojau gal prieš 4 metus ir nelabai atsimenu :DD o jei klaidingai ta koda įvedu tarkim #pw+312776535154210+1# nieko tada nebuna? Kiek atsimenu Naudojau atrodo tele2 viena kortele kita viskas buvo gerai , dar buvau isidėjas labas kortele viskas tvarkoj ,o paskui iš oro išmete apribojimo kodas taip ir likau nesuprates. Turėjau kita telefona ir naudojuos juo tais laikais prieš 4 metus. Dabar sugalvojau atsirišti ji tai tiek :))
1525:
--- Citata iš: slongas Vasario 24, 2011, 11:09 ---Yra bėda biški prie kokio operatoriaus pririštas ,kad nelabai atsimenu ta telefona naudojau gal prieš 4 metus ir nelabai atsimenu :DD o jei klaidingai ta koda įvedu tarkim #pw+312776535154210+1# nieko tada nebuna? Kiek atsimenu Naudojau atrodo tele2 viena kortele kita viskas buvo gerai , dar buvau isidėjas labas kortele viskas tvarkoj ,o paskui iš oro išmete apribojimo kodas taip ir likau nesuprates. Turėjau kita telefona ir naudojuos juo tais laikais prieš 4 metus. Dabar sugalvojau atsirišti ji tai tiek :))
--- Baigti citatą ---
Na jei turi glaimybes pabandyk akeitinet korteles, omnitel, bite, tele2 ir ziurek jei ka priims.. O siaip ta koda galima jei neklystu 3 kart klaidingai suvest :)
slongas:
Geriausiai nunesiu meistram koki 10 lt sumokesiu ir baikta :))
Navigacija
[#] Kitas puslapis
Eiti į pilną versiją