Telefonų modeliai > N Series

n900, del rysio, prasau pagalbos

Puslapiai: (1/1)

MMantas:

Sveiki, prasau pagalbos, perrasiau softa su flasher, telefonas gerai veikia, bet va rysis dingo, o anksciau buvo ir budavo tik ijungi telefona ir iskart pin kodo praso, o dabar net nepraso, greiciausiai telefonas prisiriso, gal galit padet. telefonas tai nokia n900, programine maemo 5.

Gallardo:

Jei netingėtum google pasinaudot, pamatytum, kad visokie gsmhostingai pilni tokių ir panašių temų. Tiesiog per naują perflash'ink ir viskas veiks  ;)

MMantas:


--- Citata iš: Gallardo  Gegužės 02, 2011, 20:56 ---Jei netingėtum google pasinaudot, pamatytum, kad visokie gsmhostingai pilni tokių ir panašių temų. Tiesiog per naują perflash'ink ir viskas veiks  ;)

--- Baigti citatą ---
ieskojau daug kur, nepadejo perrasimas, galetum gali padeti, kaip nors koki atrasti kuris gerai softas veiktu ar kazka patart?

KT819GM:

Kas gali buti aiskiau uz sitai?
http://wiki.maemo.org/Updating_the_tablet_firmware
Tu viena dali perrasei, dabar reikes abi rasyti ir viskas.

Puslapiai: (1/1)

Eiti į pilną versiją