Telefonų modeliai > Samsung
samsung spica atrišimas, bei android atnaujinimas
(1/2) > >>
SEK800i:
sweikireikia pagalbos kaip atristi telefona kuris priristas prie 3 mobile jis lietuvoj veikia gerai bet uzsieni nelabai. plius dar vienas klausimas jame yra 2,1 versija android kaip uzkelti iki 2.2arba 2.3? dekui kas pades
lg:

--- Citata iš: SEK800i  Sausio 12, 2013, 01:16 --- priristas prie 3 mobile jis lietuvoj veikia gerai bet uzsieni nelabai.

--- Baigti citatą ---
tu gal girtas? kaip jis priristas gali veikt lietuvoj ir biski ten?  ;D
foxass:
Updeita gali padaryt su SAMSUNG KIES o del atrisimo tai cia kazka tauzeji nes jei butu priristas lietuvoi jis neveiktu su LT kortelem o uzsini turetu su 3mnobiles korta veikt kuo puikiausiai nebent turi problemu su siustuvu arba silpnu rysiu
Gallardo:
Arba  blokuotas imei.

P.S dar kartelį sukursi temą su tokiu pavadinimu, trinsiu iškart, be perspėjimo,  o ne pats taisysiu .
SEK800i:
Turiu omenyje ta kad  veikia viskas pvz uzsieni o2 veikiikia o giff gaff neveikia.. nu bet cia nebeda ar eina uzkelti ar ne update?
Navigacija
Pranešimų sąrašas
Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją