Telefonų modeliai > 3xxx

Problemos su nokia3230

(1/2) > >>

jaunas:
Sveiki! Parsisiunciau animacija kai uzdedu kaip fona ji nejuda,kur cia problema, gal reike kokios programos ir kaskode nerandu failu tvarkyklej idiektu programu, zaidimu, temu kaip juos rasti telefonas Nokia3230 padekit? is anksto aciu!

Wyshniukas:

--- Citata iš: jaunas  Gegužės 03, 2006, 23:43 ---Sveiki! Parsisiunciau animacija kai uzdedu kaip fona ji nejuda,kur cia problema, gal reike kokios programos ir kaskode nerandu failu tvarkyklej idiektu programu, zaidimu, temu kaip juos rasti telefonas Nokia3230 padekit? is anksto aciu!

--- Baigti citatą ---

1. Gal tiesiog software nepalaiko .gif formato kaip wallpaper arba pradeda judeti tik kaip nedarai su telefonu kazkoki laika.
2. Pabandyk parsisiusti FExplorer ar kazkas panasaus...na dar pasidomesiu apie tai ;)

jaunas:
O gal kas nors znot kaip padapyt, kad per visa ekrana butu uzsklanda
O kokios programos reketu, kad 176*208 formato paveiksliukas uzdejus kaip fono uzsklanda butu per visa ekrana?

Batlefield:
Bandyk naujiesnius softus isirasyti nes mano draugui taj buwo ant NOKIA3200

Wyshniukas:

--- Citata iš: Batlefield  Gegužės 09, 2006, 19:17 ---Bandyk naujiesnius softus isirasyti nes mano draugui taj buwo ant NOKIA3200

--- Baigti citatą ---

Jei ka 3230 yra su Symbian OS, ir toks kaip atnaujinimas yra sudetingas ir ne musu nosei...

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją