Pranešimai ir apklausos > Svetainė

Nuomonė apie svetainę

<< < (2/12) > >>

Wyshniukas:
SARAS tu čia nepykanta nori užsitraukti ar kaip suprasti ???
Nepatinka, pranešk. Visada galima ištrinti tavo vartotojo vardą arba pats išsitrinti jeigu jau taip nepatinka čia viskas.
O nepagalvojai kad gal dėl techninių kliūčių nevyksta jokie atnaujinimai ir jie pogrindyje tvarkomi? Visi mes esame žmonės ir reikia atostogų, kaip minėjo jau asas. Ne kartą kanale #Mobiles buvo minima ir klausiama kas norėtų rašyti ir versti straipsnius, apžvalgas ir aprašymus...apsiimk šiuo reikalu ir galėsi kasdien skaityti savo naujienas :)

Tessell kad download skiltis būtų, reikia ir serverio su geru bandwitch kuris kaip, manau, žinai kainuoja vis dėlto. O ir būtų sunku atrinkti ką toje skiltyje laikyti ir pasiūlyti mano nuomone. Mano nuomonė: nereikia jokios download skilties.
Forume yra įvairiausių linkų ir į melodijas, paveikslėlius, žaidimus, įvairias telefonų ir kompiuterių programas...įvairios informacijos...tiesiog reikia naudotis paieška ir skaityti o ne praversti kelis puslapius o likusių net nežiūrėjus įrašyt naują klausimą ar temą ;)

Tessell:

--- Citata iš: Wyshniukas  Liepos 07, 2006, 13:25 ---SARAS tu čia nepykanta nori užsitraukti ar kaip suprasti ???
Nepatinka, pranešk. Visada galima ištrinti tavo vartotojo vardą arba pats išsitrinti jeigu jau taip nepatinka čia viskas.
O nepagalvojai kad gal dėl techninių kliūčių nevyksta jokie atnaujinimai ir jie pogrindyje tvarkomi? Visi mes esame žmonės ir reikia atostogų, kaip minėjo jau asas. Ne kartą kanale #Mobiles buvo minima ir klausiama kas norėtų rašyti ir versti straipsnius, apžvalgas ir aprašymus...apsiimk šiuo reikalu ir galėsi kasdien skaityti savo naujienas :)

Tessell kad download skiltis būtų, reikia ir serverio su geru bandwitch kuris kaip, manau, žinai kainuoja vis dėlto. O ir būtų sunku atrinkti ką toje skiltyje laikyti ir pasiūlyti mano nuomone. Mano nuomonė: nereikia jokios download skilties.
Forume yra įvairiausių linkų ir į melodijas, paveikslėlius, žaidimus, įvairias telefonų ir kompiuterių programas...įvairios informacijos...tiesiog reikia naudotis paieška ir skaityti o ne praversti kelis puslapius o likusių net nežiūrėjus įrašyt naują klausimą ar temą ;)

--- Baigti citatą ---

Gerai pasakyta , nepatingejai parasyti :D
O del download gal tu ir teisus, yra svetainiu visokiu pilna prirasyta, tik aisq butu labai patogu jei cia butu skiltis download. Na bet jei as tik paremiau keliais litais svetaine tai ir nenorek kad butu labai daug privalumu ,bet aciu uz atsakyma

OpinionDSC:
Man labai įdomu bus stebėti SARO karmos lygio kitimą, kol kas matau kad maximum 6 žmonės perskaitė temą ar sureagavo į pasisakymą. Ką gi... nieko tokio... aš būsiu 7-as.

Simply_Awake:
Per wap neišeina karmos koreguoti, na nieko tokio. Rytoj pasirekšsiu per didįjį internetą.. ;D

Tessell:

--- Citata iš: asas  Liepos 07, 2006, 23:04 ---Per wap neišeina karmos koreguoti, na nieko tokio. Rytoj pasirekšsiu per didįjį internetą.. ;D

--- Baigti citatą ---
:DDD sekmes!

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją