mobiles.lt

Autorius Tema: Motorola V3 Update  (Skaityta 7683 kartus)

Neprisijungęs Suomis

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 148 | Karma: +2/-0 | Lytis: Vyras
38 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Suomis
Motorola V3 Update
« Įrašytas: Birželio 21, 2006, 00:27 »
Gal kas moka padaryti V3 motorolos update ? Nes mano tel pirktas uzsienyje ir nera LT kalbos tai noreciau isideti, ir ar man iseis su paprastu motorolos usb kabeliu tai padaryti ? Ar reiks kokio kitokio kabelio ?
  • SE K750i, K850i

  • MOTOROLA KLUBAS

Neprisijungęs JevGen

Naujokas
*
Įrašai: 43 | Karma: +5/-1 | Lytis: Vyras
51 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus JevGen
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 23, 2006, 17:39 »
Gal kas moka padaryti V3 motorolos update ? Nes mano tel pirktas uzsienyje ir nera LT kalbos tai noreciau isideti, ir ar man iseis su paprastu motorolos usb kabeliu tai padaryti ? Ar reiks kokio kitokio kabelio ?
taip pasidaryti galima, reikia tik langpacka, paziurek www.motofan.ru ten bus tikrai ( aisku jei rusiskai supranti). ten buvo visiem modeliam visi langpackai, bet yra biski keblumu...
yra rizika, kad irasant kas nors eis ne taip kaip reikia ir softas uzluz..arba tarkim elektra dings.. tam kad paskui is tokios padeties galetum atsatyti telfona reikia pasidaruti backup, kuris ant V3 darosi tik per testpointa, kuris gali buti padarytas tik ISARDANT TELEFONA...
tai a pats spresk kaip geriau :)

P.S Amdinai gal atyiduosit sita saka ( ta prasme motorola), man? :)
vistiek as tu straipsniu nerasau :)
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 23, 2006, 17:40 sukūrė JevGen »
  • E 398, N 70

Neprisijungęs Suomis

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 148 | Karma: +2/-0 | Lytis: Vyras
38 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Suomis
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 23, 2006, 18:23 »
O tai kas ten gali but negerai ? :-( Su tuo softu... Kaprizingas telefonas... Nes ant Siemens isirasiau ir vargo nemaciau, nes del elektros tai nemanau, kad man ji dinks :-))
  • SE K750i, K850i

  • MOTOROLA KLUBAS

Neprisijungęs JevGen

Naujokas
*
Įrašai: 43 | Karma: +5/-1 | Lytis: Vyras
51 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus JevGen
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželio 28, 2006, 09:48 »
buna tokie bajeriai ir elektra dingsta, windousai sugliucihina, jaunesnis brolis ejo ir netycia uz laido uzkliuvo, laida istraukia
  • E 398, N 70

Neprisijungęs Dainius

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 57 | Karma: +5/-2
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Dainius
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #4 Įrašytas: Birželio 28, 2006, 12:00 »
jei nori atsinaujint softa, tai pirma pasidaryk backup. Stai tutorial'as (man ardyt telefono nereikejo) :
http://www.themotoguide.com/index.php?PID=1&PGID=OirdmtgGtm
po to tau reiks telefonui sw, juos rasi cia :
 http://www.motox.us
siame tinklapyje rasi ir langpack'us.
langpasck'us ar kitas pataisas geriausiai butu iputinet su RSD_lite_2.5
pats viska isbandziau ir ne viena karta, viskas veikia  ;)

Neprisijungęs Suomis

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 148 | Karma: +2/-0 | Lytis: Vyras
38 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Suomis
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #5 Įrašytas: Birželio 28, 2006, 19:05 »
O kaip suzinoti koks pas mane laidas ? Ar B/L 8.26  ar B/L 8.23  ar cia ne laido pav ?
  • SE K750i, K850i

Neprisijungęs Dainius

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 57 | Karma: +5/-2
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Dainius
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #6 Įrašytas: Birželio 29, 2006, 00:13 »
Cia tikrai ne laido pavadinimas. B/L 8.23 ir B/L 8.26 reiskia Bootloaderio versija  ;)

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

VIP narys
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #7 Įrašytas: Birželio 29, 2006, 08:50 »
Bet kuriuo atveju ar bootloader 7 ar 8 nereikia aparato ardyti. Tad nesugalvok to daryti, tam yra bootloaderio zeminimas, galu gale kalbai deti is vis jokio skirtumo nera, bootloaderis dazniausia buna kaltas kai nori aparata atristi ...
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs Suomis

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 148 | Karma: +2/-0 | Lytis: Vyras
38 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Suomis
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #8 Įrašytas: Birželio 29, 2006, 11:38 »
Citata
If you have B/L 8.26 you can use Scotty2's v2 Downgrader to go to 07.D0.  If you have B/L 8.23 or older you should just flash R374_V3BL_07.D0 to your phone to downgrade.  Don't use other 07.D0 bootloaders as they might give you a white screen on your V3.  For a tutorial of the bootloader downgrader check out the unlock the Razr page

Tai man is cia ka raso, tai siusti kokia programa ar uzteks man naujos versijos kur yra LT kalba ir FlashBackup programos ?
  • SE K750i, K850i

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

VIP narys
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #9 Įrašytas: Birželio 29, 2006, 13:28 »
Klausimas, kam tau reikia darytis flash backup, jei tu zadi tik atnaujinti soft? Uzrasu knygute galima issaugoti ir kitais budais, neknisant telefono nelieciamu daliu.
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs Suomis

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 148 | Karma: +2/-0 | Lytis: Vyras
38 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Suomis
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #10 Įrašytas: Birželio 29, 2006, 15:41 »
Na tai cia rase virsui, kad geriau pasidaryti backup'a ir pan. nes visokiu nutikimu buna... :-)

P.S. Atsiunciau sita update: R374_G_0E.40.3ER_A.shx, bet kai extraktinu ismeta kad erroras, bandziau antra kart parsiusti, bet vistiek tas pats.. Tai gal kas turit toki update pas save pc ? :-)
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 29, 2006, 16:58 sukūrė mafia »
  • SE K750i, K850i

Neprisijungęs Dainius

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 57 | Karma: +5/-2
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Dainius
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #11 Įrašytas: Birželio 29, 2006, 23:24 »
backup pasidaryti butina! man buvo problemu su ta lietuviu kalba, viena kart ja rasydamas, ismete errora ir puse buvo lietuviu kalbos o puse buvo tuscia kur turejo buti raides. parsisiusk programele RSD_lite_2.5 ir isirasyk languagepack. languagepack rasi tinklapyje www.motox.us , jei neklystu tau reikia 002D pako

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

VIP narys
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #12 Įrašytas: Birželio 30, 2006, 09:04 »
O jei butum dar karta irases ta pati ka resei, nebutu padeje?  :) Siaip motorola labai draugiska siuo atveju, ir galu gale jei kalbant apie V3 ir jei dediesi 42.xx versija, motorola biuleteniuose aiskiai parasyta kad bootloaderis turi buti ne mazesnis nei 8.26 ... ir moto niekada neuzlus jei dings elektra (neskaitant jei ka dirbi su bootloader, tada be tp neapseiti).
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs Suomis

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 148 | Karma: +2/-0 | Lytis: Vyras
38 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Suomis
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #13 Įrašytas: Liepos 03, 2006, 19:19 »
Na net nežinau ar kišti man nagus prie savo tos motorola, dar ką nors sugadinsiu, tai teks nešti į mob. taisyklą, tai tik bus bereikalingai išmesti LT, o ir taip kai parsisiunčiu versiją su LT kalba, ir kai bandau extraktuoti, man metą errorą kažkokį.
  • SE K750i, K850i

Neprisijungęs digbis

Naujokas
*
Įrašai: 5 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus digbis
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugpjūčio 09, 2006, 22:57 »
Na net nežinau ar kišti man nagus prie savo tos motorola, dar ką nors sugadinsiu, tai teks nešti į mob. taisyklą, tai tik bus bereikalingai išmesti LT, o ir taip kai parsisiunčiu versiją su LT kalba, ir kai bandau extraktuoti, man metą errorą kažkokį.

 *CENSORED* tau ta lt kalba, susimesk MP naujausius ir fsio... uzsifleshinsi ir gyvenk. ka anglu nekerti? taigi viskas lb paprasta. as su v3x sedziu ri vargo nematau :)

Neprisijungęs Suomis

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 148 | Karma: +2/-0 | Lytis: Vyras
38 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Suomis
Ats.: Motorola V3 Update
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugpjūčio 09, 2006, 22:58 »
Na suprantu tik šiaip dėl įdomumo norėjau LT susmesti, bet nedėsiu dabar :) Nes ten pas mane versija nesutampa su LANGPACK'o versija :) Gerai bus taip kaip yra ;)
  • SE K750i, K850i