mobiles.lt

Autorius Tema: del nr isaugojimo  (Skaityta 2524 kartus)

Neprisijungęs mindaugazZz

Naujokas
*
Įrašai: 3 | Karma: +0/-0
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus mindaugazZz
del nr isaugojimo
« Įrašytas: Spalio 21, 2007, 18:39 »
Tai wa turiu tokia problemele kazkodel neiseina issaugoti nr i sim kortele.. isbandziaukeleta korteliu net pirkau nauja ir kiek suprantu cia telefono kalte todel kreipiausi cia,,, net nzn ka daryt niekaip neiseina isaugoti. pin2 koda atblokuotas apsaugos koda zn krc neisiwaizduoju.. gal del to kad pamirsau ir netycia uzblokawau kazkoki draudimu slaptazodi??? jai galit kas padet rasykit ;)
P.S pas mane nokia 6230i

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: del nr isaugojimo
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 21, 2007, 18:46 »
Tai wa turiu tokia problemele kazkodel neiseina issaugoti nr i sim kortele.. isbandziaukeleta korteliu net pirkau nauja ir kiek suprantu cia telefono kalte todel kreipiausi cia,,, net nzn ka daryt niekaip neiseina isaugoti. pin2 koda atblokuotas apsaugos koda zn krc neisiwaizduoju.. gal del to kad pamirsau ir netycia uzblokawau kazkoki draudimu slaptazodi??? jai galit kas padet rasykit ;)
P.S pas mane nokia 6230i
:D :D :D cia tikrai ne korteles kalte.. Cia tiesiog telefono nustatymuose nustatyta,kad saugotu i tel atminti..pasiknisk nustatymuose tel. turetu tikrai but viskas ko tu nori.
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs mindaugazZz

Naujokas
*
Įrašai: 3 | Karma: +0/-0
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus mindaugazZz
Ats.: del nr isaugojimo
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalio 21, 2007, 20:22 »
narsiau daug kartu .. pasidarau kad rodytu ir saugotu i kortele o man raso "operacijos atlikti nepawyko"
Įrašyta: Spalis 21, 2007, 18:52
bl nesamone ir taip iskojau ir taip ieskojau bet nieko neradau nesamone kazkoke.. sakau gal cia del to draudimu slaptazodzio as ji pamirsau gal ji nuimt reike ?  :'(

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: del nr isaugojimo
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 21, 2007, 21:09 »
Jei draudimo slaptažodis turi omeny "Phone code", tai bandyk žiūrėt čia http://www.mobiles.lt/forum/index.php/topic,4570.0.html
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs mindaugazZz

Naujokas
*
Įrašai: 3 | Karma: +0/-0
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus mindaugazZz
Ats.: del nr isaugojimo
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalio 21, 2007, 21:39 »
nu tai ce apsaugos kodas o man reike draudimu slaptasodzio kazkokio