Telefonų modeliai > LG

KG800 padekit

(1/3) > >>

nife:
Sveiki norejau paklausti ar yra kokiu programu ant jo?nes niekur nerandu... man reiketu butinai music player nes kuris yra widuj kai groja negalima laidzioti po meniu:( o tai blogai klausai muzikos ateina sms ir turi muzika isjungti busiu dekingas jei pasakysit:)

Wyshniukas:
Na kažin ar rasi tu muzikos grotuvą kuris galėtų minimize padaryt, čia manau labiau nuo telefono programinės įrangos priklauso. Gali pabandyt KDEPlayer susirast, gal tiks.

nife:
dekuj gal zinot seip kokiu programu???nes nk ant jo nerandu

Wyshniukas:

--- Citata iš: nife  Kovo 30, 2008, 00:55 ---dekuj gal zinot seip kokiu programu???nes nk ant jo nerandu

--- Baigti citatą ---

Neieškok specialiai tavo turimam modeliui, ieškok pagal ekrano rezoliuciją labiau. www.getjar.com vienas iš geresnių puslapių surast įvairių programų.

nife:
pagal mane tai jis pats blogiauses saitas koki zinau wiskas ismetyta rasay ant sawo modelio ismetineja ant kitokio..

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją