Operatoriai > Bitė

MiniGPS

<< < (3/3)

bronius69:
pasidalinau temoje apie elfus negi nematiai?

Denukas:
Aciu, visai net nemaciau.
Įrašyta: Balandis 27, 2008, 00:48Bėje, gal gali patikslinti kai kurias vietas. Prašau patikslinti Aleksotą, Šančius, Petrašiunus ir Vaišvydavą, aš rašau tokiu kodu "vieta~mikrorajonas", mikrorajonus tu jau surašei, bet kai aš nelabai gaudaus, kur pradžia, kur galas, tai gana sunku yra suvokti tą vietą, todėl labai prašau gal galėtum parašyti koks tai prospektas, gatvė ar kitka, pavyzdžiui kaip parašei "alek. kalnas". Būčiau labai dėkingas. Va prisegu biški patobulintą savo kodų failą. Aš norių sujungti mūsu turimus kodus ir padaryti bendrą projektą. P.S. Mikrorajonus rūšiuoju pagal visuomeninio transporto maršutų žemėlapį, jį gali rast http://transportas.kaunas.lt/downloads/
Įrašyta: Balandis 27, 2008, 18:49Štai jums dar naujų kodų  ;)

Denukas:
Taigi sąrašiukas dar truputėli papildytas, tiktai visai nėra senamieščio, nes jame retai lankausi.

KT819GM:
Heh, vistiek 'tolko' is to nematau, ir net nzn kodel netmonitorius tau nepades, o siaip yra dar toks dalykas kaip TEMS, naudojamas SE ... pasigilinkit, tereikia pigaus T68 ar tai T610 pradziai, o jei rimciau galima panaudot nesiojama pc + gps. :) Pagal rysio stipruma vietovese ne tik lac, galesi kurkas tiksliau susidaryt vietoves vaizda, nes netmonitor rodo LAC + artimiausius 'kaimynus' bokstus bei ju stipruma, na ir savaime asku dar 1000 nereikalingu opciju jei nesi 65 metis radio inzinierius bandantis vietoj kruvos bokstu issisukt su vienu.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją