mobiles.lt

Autorius Tema: Problema su optiniu įrenginiu  (Skaityta 12594 kartus)

Manntas

Svečias
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #20 Įrašytas: Liepos 13, 2008, 11:03 »
1.aha, o tu geriau ten puslapiuose giliau pasiknisk ir ne velnio nerasi driveriu
2. cia system driver, intike jo firmware neradau niekaip, per driverguide.com ziurejau, vistiek neradau kituose puslapiuose taip pat
3. diskai rw ne tik ant kito kompo eidavo bet IR ANT MANO SITO KOMPO.Eidavo visi rw diskai kol neprasidejo sios nesamones su optiniu irenginiu. Tas kuris kompa tvarke, sake, kad kazkas negerai su optiniu irenginiu.
4. o ar negalima tu dulkiu nuo lazerio su servetele nuvalyt atsargiai ???

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #21 Įrašytas: Liepos 13, 2008, 11:23 »
jau su sevetele tai gal nevalyk  :police: Jei netingesiu panarsysiu del idomumo. pats sau kazkada narsiau tai radau ir uzflashinau. daznai prie fw buna paaiskinimai kokiu tikslu buvo nauja sukurta.
Keista yra tai kad po windoziu perinstaliavimo atsirado problemos su tavo cdromu. Mechaninis gedimas??? Tai cia jau sutapimas. Greiciau programiskai kazkas... Cia tik nuomone mano
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 13, 2008, 11:27 sukūrė meistrs :) »
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Manntas

Svečias
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #22 Įrašytas: Liepos 13, 2008, 11:28 »
o jei atsargiai pavalyciau? nes nlb zinau kur ten ta flakoneli pirkt be to nzn kiek kainuoja o svarbiausia kad tingiu dabar kazkur eit pirkt del tokio dalyko. Gal su servetele atsargiai pabandysiu...

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #23 Įrašytas: Liepos 13, 2008, 12:08 »
ziurek kad paskui isvis skaitytu bet koki cd :)
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Neprisijungęs ferrariukas

Moderatorius
*
Įrašai: 192 | Karma: +5/-1 | Lytis: Vyras
5 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ferrariukas
Marius |
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #24 Įrašytas: Liepos 15, 2008, 17:24 »
Seniau buvo taip, kad DVD-ROM skaitydavo tik DVD-R ar tik DVD+R kompaktus, bet ne čia problema manau :) Optiniams įrenginiams yra skirti valyti specialus kompaktiniai diskai su šepetėliu ant disko paviršiaus, kainos lietuvoje dabar nežinau. Taip pat diskai yra valomi su minkštais ir tikro plauko tapybos teptukais. Backup'a pasiuliau C disko, kad ir draiveris butu išsaugotas, tik dėl jo. Kompas neturi restartuotis perrašant draiverius naujasniuose kompiuteruose. Ką aš tau dar siulau:
Pravalyk lazerį (10% tikimybė kad padės).
Perrašyk FW (50% tikimybė kad padės).
Perrašyk OS (50% tikimybė kad padės).
Perdėk DVD-ROM į kitą laptopą (50% tikimybė kad padės).
Pažiūrėk kas bios'e bnustatytra prie jo (20% tikimybė kad padės).

Jei niekas nepadeda, mechaninis gedimas, pirk naują DVD-ROM.
O gal jis keistas tau nežinant?:)
  • +37063954103
Rašau diplominį...

Manntas

Svečias
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #25 Įrašytas: Liepos 15, 2008, 18:11 »
Tai vat seses draugas tvarke kompa tai gal kazka pakeite su tais optinio irenginio nustatymais? nes idejau trackmania united dvd diska ir ejo. jam nuskaityti reikia 2x greiciu nuskaitancio irenginio. Gal kazka keite su tais nustatymais, nezinau. Kaip juos paziuret/pakeist?

Neprisijungęs ferrariukas

Moderatorius
*
Įrašai: 192 | Karma: +5/-1 | Lytis: Vyras
5 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ferrariukas
Marius |
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #26 Įrašytas: Liepos 17, 2008, 00:12 »
Kuo toliau, tuo idomiau. Irasymo greiti galima pakeisti, tiesiog reikia i ypatybes nueiti, ten rastum. Bet del nuskaitymo reikia pasidomet man, tai cia kita savaite, dabar atostogauju prie ezeru, dar man kylo durna mintis, per manage nueik i savo DVD-ROM properties ir paziurek ka rodo DVD region, cia siaip filmams nustatymas, bet gal? O turi buti parasyta not selected. Sorry uz rasyba rasau is telefono:-)
  • +37063954103
Rašau diplominį...

Manntas

Svečias
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #27 Įrašytas: Liepos 22, 2008, 12:19 »
as kadangi gyvenu lietuvoj taj ten parasyta 2