mobiles.lt forumas

Telefonų modeliai => Sony Ericsson => DB2xxx => Temą pradėjo: [Gintas] Birželio 11, 2009, 19:16

Antraštė: Reikia pagalbos Su W850i Cid53
Parašė: [Gintas] Birželio 11, 2009, 19:16
Sveiki,gal galetumete padeti su Far manager ir jdflasher.Sioj srity esu naujokas,todel gal galetumet kokiu tutorials,kaip imesti flash menu i tlf su far manager?
Ps.Prasau netrinkite.
Antraštė: Ats.: Reikia pagalbos Su W850i Cid53
Parašė: prabolas Birželio 11, 2009, 19:35
Ismok PAIESKA naudotis!!!!!!!!!!!
Antraštė: Ats.: Reikia pagalbos Su W850i Cid53
Parašė: [Gintas] Birželio 12, 2009, 10:22
Kame reikalas yra,jog niekur nerandu is kur parsisiusti jdflasher,kad tiktu cid53.Gal kas galetu linka numes.Siunciau is moibes-lt.4shared,tai raso kad archyvas sugadintas.ir nera kur turtorialu,kaip isimesti flash menu su Far,yra su xs++ ir setoll.tai pilna,o vat su Far tai nera.
http://www.mobiles.lt/forum/index.php/topic,10828.0.html (http://www.mobiles.lt/forum/index.php/topic,10828.0.html) Cia yra skini ikelimas,gal zinot ka reikia pakeisti,kad flash menu galetu imest?
Antraštė: Ats.: Reikia pagalbos Su W850i Cid53
Parašė: Wyshniukas Birželio 12, 2009, 11:29
Kelias kur įkelti failus yra juk toks pats, todėl pasileidus FAR tiesiog reikia iki ten nužingsniuoti ir įkelti failus iš vienos pusės į kitą su Copy funkcija (f5 mygtukas).
JDFlasher gali susirasti www.topse.ru www.se-nse.com www.topsony.com Bet man tiesą pasakius parsisiuntus iš mobiles-lt.4shared, kuo puikiausiai išsiarchyvuoja. Siūlyčiau atsinaujinti į naujausią versiją savo failų archyvatorių.
Antraštė: Ats.: Reikia pagalbos Su W850i Cid53
Parašė: [Gintas] Birželio 12, 2009, 12:26
O tai kai parsisiunti flash menu,isarchyvuoji,reikia jai ta kelia padaryti,ar tiesiog per far ta faila su.swf galune imeti ir viskas?
Antraštė: Ats.: Reikia pagalbos Su W850i Cid53
Parašė: Wyshniukas Birželio 12, 2009, 13:08
ar tiesiog per far ta faila su.swf galune imeti ir viskas?

Būtent.
Antraštė: Ats.: Reikia pagalbos Su W850i Cid53
Parašė: [Gintas] Birželio 12, 2009, 14:00
Iskilo keletas problemu.
1.Parsisiunciau flash menu,taciau ten nera .swf failo,bet yra ikoneles ir .xml failas.Ka siuo metu daryti?
2.Pagal siame forume esancia instrukcija,isikeliau walkman skina su far,taciau jis man neveikia.Isarchives ta skina,nieko nekeiciau ir keliau aplanka,ten buvo daug ikoneliu ir t.t Ar imanoma dabar ta skina istrinti per far?
TPA / preset / system / desktop / flash / - kopijuoti čia Flash meniu (. Swf)
TPA / user /theme / - tema kopiją (. THM) -jeigu taip padaryciau,tai tureciau pilna tema su flash menu?

Pagaliau viskas pavyko,isejo iskelti flash meniu,viskas veikia. Belieka pora problemu, 1 kaip istrinti walkman skina su far, ir kaip per far nueiti i kita direktorija,nes as failus metu i C/Far,nes nzn kaip perkelti i pvz C/Desktop?