mobiles.lt forumas

Telefonų modeliai => Motorola => Temą pradėjo: narkaty Gruodžio 15, 2009, 19:05

Antraštė: Motorola KRZR K1
Parašė: narkaty Gruodžio 15, 2009, 19:05
Sveika, ar kaipnors galima atristi Motorola KRZR K1?
Antraštė: Ats.: Motorola KRZR K1
Parašė: roobis Gruodžio 15, 2009, 19:11
bandyk : http://modmymoto.com/wiki/index.php/KRZR_K1_Unlock_Without_TP_MS_Tool
Antraštė: Ats.: Motorola KRZR K1
Parašė: narkaty Gruodžio 15, 2009, 19:12
aciu, einu paziuret. O gal zinot is kur parsisiut MS Tool?
Antraštė: Ats.: Motorola KRZR K1
Parašė: 1525 Gruodžio 15, 2009, 19:32
www.google.lt
Antraštė: Ats.: Motorola KRZR K1
Parašė: narkaty Gruodžio 15, 2009, 20:03
Jai rasciau google, neklausciau :)
Antraštė: Ats.: Motorola KRZR K1
Parašė: YOO Gruodžio 16, 2009, 08:12
na googlej tikrai pilna...perspejimas, kad gali nukirst antivirusine ta faila, nors cia is patikimo saito ir virusu nera:
http://www.motofan.ru/soft/?action=get&openwin=1&id=234
uzdesi taskiuka ant Да ir spausi Получить файл
Antraštė: Ats.: Motorola KRZR K1
Parašė: narkaty Gruodžio 16, 2009, 17:47
Ieskojau gal 30 min ir nk. aciu :)
Antraštė: Ats.: Motorola KRZR K1
Parašė: YOO Gruodžio 17, 2009, 08:19
Ko ieskojai ??? *CENSORED*... nesuprantu, padejau gi ant lekstutes... daviau nuoroda puslapio is kurio parsisiust gali... Ar *CENSORED*... as durnas arba nieko ne nesuprantu... na nickas narkaty man itarima kelia  :-\ Gi rasiau puslapio apacioje va dar idedu nuoroda:
http://www.motofan.ru/soft/?action=get&openwin=1&id=234  uzdedi taskiuka ant Да ir spausi Получить файл. Tik atsijunk antivirusa nes gali nukirst faila... kas dar neaisku ???

Ir dar uzsidejau mstool paieska musu forume tai greit radau dar viena veikianti linka i nukrekinta mstool (rapidsharej)... na nejau bleha taip jau sunku ir tingisi parasyt paieskoj viena zodi... va tema tikiuosi susirasi linka dar viena, jei anam nieko nerandi... http://www.mobiles.lt/forum/index.php/topic,11210.0.html
Beje toj temoj aprasyta Z3 ir K1 atrisimas, tai is idejos jei butum pasiieskojes tai ne naujos temos kurt nereikejo  >:(
Antraštė: Ats.: Motorola KRZR K1
Parašė: roobis Gruodžio 17, 2009, 12:41
YOO ramiai take it easy. Jis googlej ieškojo 30min ir nieko nerado, o ne motofan.ru Ti viską nurodiai kaip daryt, ką spaust tai nemanau, kad ant tiek žioplas...
Antraštė: Ats.: Motorola KRZR K1
Parašė: YOO Gruodžio 17, 2009, 15:46
na bet jo parasymas kad googlej ieskojau 30 min ir nieko neradau jau po mano parasymo :) na taip tikriausiai taip ir buvo...sorry, pamaniau kad ir dabar nerado :)
na bet tema gi tokia buvo... ir butent ten parasyta kaip k1 atrist :)