Operatoriai > Omnitel

Omnitel savivalė ir MŪSŲ teisės...

<< < (2/3) > >>

Gallardo:
Tiesiog omnis norėjo pasidaryti tokį patį pelną kaip ir pernai metais. Ištikrųjų  gan neblogos kainos. Tik man asmeniškai susiklostė nepalankios aplinkybės , nes prieš metus buvo planas "mano". Tada gan daug skambinama buvo.  Šį lapkritį tik pereita į "valandos 2" . Na ir to pasekoje gavosi "asmeninis" : 413min , 20 sms už 49,53LT.

YOO:

--- Citata iš: Gallardo  Balandžio 09, 2009, 18:15 ---Tiesiog omnis norėjo pasidaryti tokį patį pelną kaip ir pernai metais. Ištikrųjų  gan neblogos kainos. Tik man asmeniškai susiklostė nepalankios aplinkybės , nes prieš metus buvo planas "mano". Tada gan daug skambinama buvo.  Šį lapkritį tik pereita į "valandos 2" . Na ir to pasekoje gavosi "asmeninis" : 413min , 20 sms už 49,53LT.

--- Baigti citatą ---
tai gal tavo trys paskutines saskaitos nedideles ? tai tada kazkaip paskaiciuoja pagal tris paskutines, o jei netinka ne tas, tai minimalus 25 Lt ir kalbi 0,18 ct arba 36 Lt ir po 0,15 ct

Gallardo:
Nedidelės. 25,87 , 14,49 ir 17,16LT . Nes kai pasikeičiau planą į "valandos 2" , tuo pačiu ir sutartį pratęsiau 2 metam. Todėl 50proc. nuolaida buvo tam planui.  Ką tik  naujus planus pažiūrėjau,  ¥Mozaika´ tenkintų nebent, bet kas iš to , vistiek 49lt mokėt reiktų ir dar minučių mažiau duotų. O dėl tų perskaičiavimų neteko man girdėt.
Įrašyta: Balandis 09, 2009, 21:24Jų saite teradau "Plano ¥Asmeninis´ mokestis nustatytas kiekvienam asmeniškai ir lygus sumai, kurią klientas 2008 metais vidutiniškai kas mėnesį išleisdavo vietiniams pokalbiams bei SMS žinutėms." .  O dėl tavo paminėtų perskaičiavimų nieko neužsimenama. Na nebent neseniai jie čia sugalvojo, bandydami išlaikyt bėgančius vartotojus. Gi vien per kovą prarado 13,4 tūkst. abonentų.

YOO:

--- Citata iš: Gallardo  Balandžio 09, 2009, 21:33 ---Nedidelės. 25,87 , 14,49 ir 17,16LT . Nes kai pasikeičiau planą į "valandos 2" , tuo pačiu ir sutartį pratęsiau 2 metam. Todėl 50proc. nuolaida buvo tam planui.  Ką tik  naujus planus pažiūrėjau,  ¥Mozaika´ tenkintų nebent, bet kas iš to , vistiek 49lt mokėt reiktų ir dar minučių mažiau duotų. O dėl tų perskaičiavimų neteko man girdėt.
Įrašyta: Balandis 09, 2009, 21:24Jų saite teradau "Plano ¥Asmeninis´ mokestis nustatytas kiekvienam asmeniškai ir lygus sumai, kurią klientas 2008 metais vidutiniškai kas mėnesį išleisdavo vietiniams pokalbiams bei SMS žinutėms." .  O dėl tavo paminėtų perskaičiavimų nieko neužsimenama. Na nebent neseniai jie čia sugalvojo, bandydami išlaikyt bėgančius vartotojus. Gi vien per kovą prarado 13,4 tūkst. abonentų.

--- Baigti citatą ---
neziurek ka jie pas save skelbia internetiniam ar pan. Sitie pasiulymai nera labai viesinami bet as zinau 100 proc. biski pasitikslinau: jei tau minimalu asmeninio plano paskaiciuoja pvz 100 tada jau ziuri 3 paskutinias saskaitas, ir jei jos bus apie 30, tai taui leis ta varianta minimalus 25 Lt ir kalbi 0,18 ct arba 36 Lt ir po 0,15 ct, o jei butu trys paskutines 90, tai ir situos du planus sunkiau leistu keisti...
O sugalvojo pries kokia 3-4 savaites.

Gallardo:
Ai tiek to , teks tenkintis  "asmeniniu".

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją