Telefonų modeliai > DUK

Siemens Password Boot Generavimas Ant X65 Fw36+ Ir X75 Be TestPoint

<< < (15/16) > >>

NForce:
ant x65 nera javos kuri bootcore patchintu. man su varzom veikia. tu jas prilituok ir bandyk ant x65flasher ar kas nors pasikeis

taspats:

--- Citata iš: NForce  Birželio 03, 2006, 15:33 ---ant x65 nera javos kuri bootcore patchintu. man su varzom veikia. tu jas prilituok ir bandyk ant x65flasher ar kas nors pasikeis

--- Baigti citatą ---

Prilitavau tai jokia programa nereguoja ir x65flasher, o jeigu paprastai uztrumpinu tada veikia su papuas ir x65flasher, o vklay erora meta, bet reguoja i on/off paspaudima. Gal softa atsinaujint reikia? Bet is kur gaut FF..

kukuras3000:
as dar karta... Wyshniukas o ka reikia ant V_Klay 3.3 nustatyt jei pas mane CX 75 ir as tenoriu ikist patcha kad rodytu baterijos temperatura ir voltage????? Paskubek jei gali nes veliau negalesiu pasiziuret....

Rytauzinas:

--- Citata iš: kukuras3000  Rugpjūčio 01, 2006, 13:22 ---as dar karta... Wyshniukas o ka reikia ant V_Klay 3.3 nustatyt jei pas mane CX 75 ir as tenoriu ikist patcha kad rodytu baterijos temperatura ir voltage????? Paskubek jei gali nes veliau negalesiu pasiziuret....

--- Baigti citatą ---

reikia loderi pasidaryt su x65flasher.... tada isidet ji i v-klay ir mestis sau patinkancius patch wat :)

kukuras3000:
O gali nuoroda imest is kur ta x65 flasheri parsisiust?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją