mobiles.lt

Apklausa

Ar verta būtų kurti tokią temą, kur forumiečiai galėtų klausti visko apie SE modinimą ir panašius dalykus?

Taip
4 (36.4%)
Ne
2 (18.2%)
Man tas pats
4 (36.4%)
Norėčiau, bet negaliu prie to prisidėti
1 (9.1%)

Viso balsavusių narių: 11

Balsavimas baigtas: Birželio 23, 2009, 14:30

Autorius Tema: Ar verta būtų kurti tokią temą, kur forumiečiai galėtų klausti visko apie SE m?  (Skaityta 3034 kartus)

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Tai va, sumaniau sukurti tokią temą, bet nežinau ar verta.. Padėkit apsispręsti. Apklausa truks 5 dienas, savo pasirinkimą, nuomonę prašau pakomentuoti. ;) Na žinoma ne vienas aš padėsiu žmonėms dėl SE modinimo, manau, kad ir kiti forumiečiai kažkiek prisidės. Be to manau, kad jeigu būtų tokia tema sukurta būtų išvengta gana daug panašių temų, taip būtų mažiau floodinamas forumas.
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Pritariu, prikuriama belekiek temų, o dauguma vistiek vienodos.  Ir šiaip gerbiu tuos kurie atsakinėja į tą patį klausimą šimtus kartų. Nes aš paprasčiausiai net kantrybės neturėčiau kiekvienam asmeniškai aiškint. Tuo labiau , kad arba aš protingėju, arba  lankytojai vis kvailėja.
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Tuo labiau , kad arba aš protingėju, arba  lankytojai vis kvailėja.
Apie lankytojus galiu pasakyti tik tiek, būna tikrai tokių žmonių, kuriems net malonu padėti, jie patys ieško, jie neranda, tai tik tada kreipiasi, neuždavinėja durnų klausimų ir pan., o būna tokių, kurie užknisa su savo nesąmonėmis, na, bet ką darysi ir tokiem ir tokiem padėti reikia, nežinosi kada gali pačiam prireikti būtent iš jų pagalbos. Na, bet apklausa ne apie tai.. ;)
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Aš nieko prieš, bet atsakant į bet kokius klausimus, citavimas turėtų būti naudojamas visada, kad nepadaryt maišaties tarp šimtų klausimų.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Aš nieko prieš, bet atsakant į bet kokius klausimus, citavimas turėtų būti naudojamas visada, kad nepadaryt maišaties tarp šimtų klausimų.
Nemanau, kad dėl šio dalyko būtų labai didelių sunkumų.
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs auris69

Žinovas
***
Įrašai: 513 | Karma: +3/-23 | Lytis: Vyras
142 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus auris69
Iš dalies pritariu, iš dalies ne, aisku tai butu gerai :), bet pagalvojus jog ir taip forume dafiga tokiu temu :P
  • 6110, 6210, 6310
Poker master