mobiles.lt

Autorius Tema: 3050 mires  (Skaityta 7816 kartus)

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
3050 mires
« Įrašytas: Spalio 25, 2009, 23:57 »
sveiki neisijungia telefas nera jokiu gyvibes zenklu, ust pro 2 nepagauna, manau mechaninis gedimas, nuo kur pradet testuot?ar gal butu kokiu minciu?

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 26, 2009, 08:54 »
na ziurek pirma dregme, po to ar nuo proco ir flasho klijai neskile... ar netrumpina... pajunk prie maitinimo bloko ir kaip spusteli ijungima parasyk ka rodo maiblokis ar isvis nereaguoja ar kazkiek is pradziu srebia sroves..ir kiek ?
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalio 27, 2009, 01:34 »
labai gaila isardyt naujas tel net su cielkom bet ok, einu ardit :laugh:
Įrašyta: Spalis 26, 2009, 23:28
kad kaip ir negaves vandens ,ir klijai neatsilupe?






Įrašyta: Spalis 27, 2009, 01:23
pajunk prie maitinimo bloko ir kaip spusteli ijungima parasyk ka rodo maiblokis ar isvis nereaguoja ar kazkiek is pradziu srebia sroves..ir kiek

va sitas klausimas sunkokas man, gal biski placiau, ka prie ko junk ir ka tureciau gaut, turiu toki suda , kiek suprantu nori is jo ats?

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 27, 2009, 08:52 »
Cia testeris. Tau reikia maitinimo bloko, kad bandant ijungti telefona matytum energijos vartojima. Tu tikrai isitikines kad gerai susiinstaliaves USTpro? Vienas problematiskiausiu boxu kad ji pasileisti normaliam darbui.... Nes maciau kad ir kitoj temoj turi bedu su siu programatorium... Arba negerai suinstaliuotas, arba su kabeliais problemu turi...
Ir be reikalo puoli naujus telefonus aryti. Kai gauni koki patarima- turi atsizvelti i tai, kad patariantis nemato gyvai pilnai visos situacijos. Ardyti nauja telefona galima tik isbandzius visus tau prieinamus programinius dalykus, kitu atveju gali daug nemalonumu prisidaryti. Manau jis tiesiog priplotas perrasinejant ir tiek. Bandyk su Optiflash padirbeti, jei neturi kitu programatoriu Samsungams. O jei turi- bandyk pradzioj su jais.
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalio 29, 2009, 02:46 »
Taip sis programatorius yra tikrai durnas , man jis tikrai ne prie sirdies, maniau pirkt nspro, bet sakau gal jis geresnis ir daug zmoniu patare sita pasimt, bet jau jis yra nupirktas, ir ismest gaila siektiek, o saibu nera del nspro siuo metu. Na su drives, ir visa kita, jau susistvarkiau, ir jau isspendziau persikrovinejimo problema, na o del telefono, jis yra mano, o ne kaskieno, ir cia yra hobis del manes, as ne profesonalas, as tiesiog paprastas jaunas zmogelis, kuriam yra idomi elektronika, bet kuris dar pakankamai zalias,ir siaip as jei jau ardau telefunus stengiuos susiras visados aiskia instrukcija,, na bet siaip aciu meginsiu susirast (optiflash) kiek suprantu cia lausta programa? ir telefonas, buvo surinktas tapacia diena, o del maitinimo bloko, tikrai sorry bet nesuprantu? cia apie pakroveja gl kalbat? jei klistu tai tikrai atsiprasau,

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalio 29, 2009, 09:43 »
Jis tikrai nera durnas, gal minimaliai uzsispyres daugiau nei kiti boxai...  Maitinimo blokas tai yra toks dalykas http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=46448  ir is jo prikabini 3 arba 2 laidus prie telefono ir jungi be akumuliatoriaus, maitindamas ji is sito bloko
Beje ns pro tikrai yra blogiau, draugelis skundesi kad nejo atnaujinimai, po to berods reikejo papildomai moket ir t.t... Jau tada siulau imti Z3X.
Optiflashas nera lauzta programa, tik kad tu optiflash yra daug ir buna tinka keliems modeliams, va imk cia, zinau kad C3050 jis tinka http://rapidshare.com/files/299430080/Stratus_optiflash_20090305.zip.html
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalio 29, 2009, 13:45 »
vau , dabar man reikia cia galva pasukt iskur man ji istraukt, ta maitinimo bloka, o del optiflash dekui tau ju, reikes megint su sia programa, o jei nieko tada reikes megint susirast ta maitinimo bloka is kaskur,aciu
Įrašyta: Spalis 29, 2009, 13:39
o ir kuris is laidu tinka siam telefunui? c180,e210 ar g800

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalio 29, 2009, 14:17 »
maitinimo bloku yra daug kur, elktroprekiu parduotuvese, internetinese parduotuvese kur prekiauja boxais ir pan...
kabelis e210, va zek ka raso, cia ne ust bet visvien pabandyk:
Yes usb mode need hold * on keyboard and connect usb cable after press power and all time hold *.
After press in spt rescan port and select port that now is see in device menager like samsung modem and speed select USB.
Need too select erase unused region and save cal data(if you not select this you got IMEI 00000xxxx) after select firmware press write.
that is 
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalio 29, 2009, 17:14 »
Beje ns pro tikrai yra blogiau, draugelis skundesi kad nejo atnaujinimai, po to berods reikejo papildomai moket ir t.t... Jau tada siulau imti Z3X.
Z3X irgi geras gaidys, uzmusineja telefonus viena po kito... Su NSpro per pora metu nebuvo tiek problemu kiek su Z3X per pora menesiu... Z3X suportas megsta paleisti normaliai nepratestuotus atnaujinimus nuo kuriu nukencia vartotojai, bet reikia tiketis kad ateity tas pasikeis. Kas liecia NSpro, tai siuo metu situacija pagerejo (tikiuosi ne laikinai), turim viena nesenai pirkta, tad aktyvacijos pirkti nereikejo, ir yra dalyku kuriuose matosi akivaizdus pranasumas pries Z3X ar UST. Kad ir S5230 atrisimas, kankintis su 2-iem kabeliais nereikia... Manau normaliam darbui su samsunais NSpro+Z3X yra geriausias variantas. NS del patikimumo, Z3X del atnaujinimu.
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #9 Įrašytas: Spalio 30, 2009, 06:32 »
YOO tas tavo bajaris suveike, bet man nerado kaip telefono modemo, man tiesiog rado telefa kiek suprantu , ir kai uzeinu ant to ?(klaustuko) terp device maneger, ir meginu ieskot jam drivu is ust pro 2 folder man nieko neranda, tai net nenumanau ka daryt toliau, bet kaska suranda divece manager, cia ir jau didelis pliusas
Įrašyta: Spalis 29, 2009, 23:39
o del optiflash tai net nenumanau kaip su juo naudotis, ka supratau ismeginau bet nieko jis neranda,
Įrašyta: Spalis 29, 2009, 23:41
atsisiunciau, is ust support samsung usb drivus, surado man drives, viskas liuks, ust pro rado ant com13, atsisiunciau is support C3050_BSID1, pasirinkau com13 ust pro usb flash pajungiau telefa ir paleidziau flesuot labai keistai suplesavo kaska, ir gaves ats seccesfull flash atsjungiau nuo laido ir istraukes batarke idejau atgal telefonas isijunge , bet pabuves su uzrasu samsung ir modelio vardu issijunge, pajungiau telefona dabar paprastai prie pc per usb combo e210 rado telefono modema, ir kaip mass storige divece, bet visvien kaskas ne taip telefas neuzsikrauna pilnai, bet  YOO aciu tau kaip visada, tik ka dabar daryt net nenumanu, kita gal atsisiut is ust pro supporto fw ir perflesuot gal?
Įrašyta: Spalis 30, 2009, 01:53
YOO arba shrekas gal galit duot katras gera Fw kuri tikrai esat ismeginia, nes visus ismeginau is supporto, ir nei vienas neisiraso pilnai, arba as kasko nepadarau nes isirasyt isiraso, bet nei start linijos nesimato tik laikas ir risis, meniu ir tik tris virsutiniai matos o visur kitur pliusiukai, ir kai jungiu tel tik galsas pasigirsta ijungimo o siaip nieko nerodo aprt tik samsung ir jo modeli, tai nezinau gal cia visai ne softo problema, o gal eeprom?,

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #10 Įrašytas: Spalio 30, 2009, 09:25 »
Beje ns pro tikrai yra blogiau, draugelis skundesi kad nejo atnaujinimai, po to berods reikejo papildomai moket ir t.t... Jau tada siulau imti Z3X.
Z3X irgi geras gaidys, uzmusineja telefonus viena po kito... Su NSpro per pora metu nebuvo tiek problemu kiek su Z3X per pora menesiu... Z3X suportas megsta paleisti normaliai nepratestuotus atnaujinimus nuo kuriu nukencia vartotojai, bet reikia tiketis kad ateity tas pasikeis. Kas liecia NSpro, tai siuo metu situacija pagerejo (tikiuosi ne laikinai), turim viena nesenai pirkta, tad aktyvacijos pirkti nereikejo, ir yra dalyku kuriuose matosi akivaizdus pranasumas pries Z3X ar UST. Kad ir S5230 atrisimas, kankintis su 2-iem kabeliais nereikia... Manau normaliam darbui su samsunais NSpro+Z3X yra geriausias variantas. NS del patikimumo, Z3X del atnaujinimu.
na draugas dirba su ns pro ir as ji turejes tai UST visada zingsniu priekyje...daznai duoda man daryt tai ko jis nesugeba su nspro... tai imei nusoka ir negali pakeist, tai dar modelio nedaro...del atnaujinimu manau UST dazniausiai kepa, per savaite buna ir 3... del kankinimosi, na koks kankinimasis :) kabelis gi vienas, tik jame trys jungtys, tai manau nesunku viena kist i boxa, kita i usb, kita i telefona...ir viskas..kancios cia jau ir pasibaigia... del Z3X neteke man jo ciupinet bet keli cia gyre, tai tik tiek ir zinau... o del nspro jau manau boxas negali but normalus jei samsungu kepa ir kepa...ust updeitai iseina per tris menesius kokie 10, o nspro tuo metu miega ir nieko nedaro... o po to praso pinigu :) cia tik mano nuomone..
del ust minusas kitas, jis labai naudoja resursus kompo ir labai turi nikių savo, tai jam regionuose English turi but, tai jam portas ne aukstesnis nei tas ar anas... va tokiu o kaip suderini tai updeitai nauju telefonu iseina vieni is pirmuju ir man jis dirba labai stabiliai. O del ns patikimumo tai velei nesutinku, nes tas draugas daves ne viena po flashavimo su nusokusiu imei, ir to modelio imei jis neatstatydavo, tai tekdavo man su ust gelbet...
Įrašyta: 2009-10-30, 08:40:29
zidai: va siusk is cia  http://narod.ru/disk/13302156000/C3050.rar.html  gali rasyt su ufs(CSC_C3050OXEIC6.csc rasom kaip CTS, MCU palikdami tusciu).  Jei reiks ta va E2P prikabinu, aisku po to atsikeisk IMEI
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #11 Įrašytas: Spalio 30, 2009, 10:08 »
del Z3X neteke man jo ciupinet bet keli cia gyre, tai tik tiek ir zinau...
Tada patariu nepagailek jam litu ;) Siuo metu Z3X "stipresnis" uz UST, ir ta tendencija vis ryskeja. Su UST bus irgi neblogas tandemas Samsungams.
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalio 30, 2009, 11:09 »
del Z3X neteke man jo ciupinet bet keli cia gyre, tai tik tiek ir zinau...
Tada patariu nepagailek jam litu ;) Siuo metu Z3X "stipresnis" uz UST, ir ta tendencija vis ryskeja. Su UST bus irgi neblogas tandemas Samsungams.
o kadangi nspro sakei kad geresnis uz ust, tai vadinasi ust is situ triju prasciausias...o as bandes abu tai ust man zymiai geresnis ir pirmiau viska pradeda daryt (beje dar uzklausiau to draugelio kuris turi nspro, tai keikia, ir sako bet kada mainau i tavo ust :):laugh: na cia aisku kaip ir masinose, sutarimo nebus kuri geriausia :) del z3x na uzsake 2 vnt. ir gryz po keliu savaiciu, tai pasiimsiu viena pabandinet... va tik kazko nezinau ar verta pasilikt, nes kol kas nebuvo tokio samsung kurio nepadariau su turimais boxais ir z3x butu ji padares :) bet sutinku kad du turet niekada nepamaiso :)
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #13 Įrašytas: Spalio 30, 2009, 17:15 »
bet YOO as turiu problema as neturiu kabelio del c3050 su UFS, ar tinka tas e210 combo nuo ust?

Neprisijungęs lg

Be Reklamos
*
Įrašai: 792 | Karma: +309/-7 | Lytis: Vyras
16 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus lg
Bitė
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #14 Įrašytas: Spalio 31, 2009, 09:01 »
netinka

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkričio 01, 2009, 02:59 »
tai va, tai ka man tada daryt? iskur gaut gera fw del ust pro? kuris isirasitu pilnai i ta lauzeli, nes visus ismeginau apart imei unlock kaskoks buvo, to nemeginau, o siaip tel yra atristas, kad ir nefunkciuonuoja pilnai, bet idejs sim ir suvedes numeri jis man skambina, kur galiu gaut ta softa? o ir siaip, tada as biski nesuprantu ar cia mano tik neveikia, turiu omeny telefas ar cia visiems kuriems perraso taip gaunas, ?gal kaskas ne be su softu gal su hardware, bet manau cia durnas teigynis kad su hardware,nes jei neveiktu joje kaskas tada netikiu ar tel isijungtu?

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkričio 02, 2009, 09:03 »
bet YOO as turiu problema as neturiu kabelio del c3050 su UFS, ar tinka tas e210 combo nuo ust?
patarimas toks, pirma tai ust konvertuoja UFS firmwarus i UST formata, tai parsisiusk UFSini ir susikonvertuok. Antra gali pasidaryt perejima is UST kabelio i UFS (na arba atvirksciai, jau cia kaip tau reikia), susirask UST ir UFS pinoutusFSiniai kabeliai tinka i NSPRO jei ka :)
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: 3050 mires
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkričio 29, 2009, 03:54 »
o ar imanoma is veikiancio telefo pasidaryt su ust copy of the software, del to kad ,radau kelis draugus kurie turi si tel veikianti ir sakau jei as pasidariciau veikiancio tel sw kopija, ar suveiktu man? bet ar imanoma tai pasidaryt?