mobiles.lt

Autorius Tema: Telefonas su OS iki 1000lt  (Skaityta 1890 kartus)

Neprisijungęs Smasher

Naujokas
*
Įrašai: 2 | Karma: +0/-0
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Smasher
Telefonas su OS iki 1000lt
« Įrašytas: Lapkričio 30, 2009, 01:15 »
Sveiki. Tai va, nusprendziau, kad pats laikas butu pasikeist telefona. Telefais labai nesidomiu, tai prasau cia pagalbos. Pagrindiniai reikalavimai butu kaina nekosmine iki 1k., su OS, padoriai atminties (tarkim apie 2GB), ir kad butu tvirtas, ne toks kaip mano dabartinis w350, kur stipriau rankoj suspaudes sutraiskysi. Laptopo kokio tai man ir nereik, reikia gan paprasto, patikimo telefo su OS. Ka galit patart?
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 30, 2009, 01:18 sukūrė Smasher »

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Telefonas su OS iki 1000lt
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 30, 2009, 02:07 »
Visų pirma, kokia os? Android, UIQ (Jau palaidota) , Symbian (Irgi jau beveik pakasta, laukiam Symbian^2  :-* ) , WM, Naemo,Palm os, BlackBerry,  OS X (bet čia tikrai ne os, nepykit apple fanai  ;) ) . Tu verčiau  pats išsirink telefonus ir juos pateikęs prašyk nuomonės. Nors jos vistiek niekada nebus. Neabejoju , jog prasidės kišimas tų telefonus , kuriuos kažkas turi ar apie juos svajoja. Bet kol pats jų nepaturėsi ir nepasinaudosi jais , kažką lygindamas,  šališkas nebūsi. O šališku ir neįmanoma būt. Nes visko išmėgint neįmanoma. O ir išmėginus nuomonės nesutaps.  Niekada neverta remtis tuo kas parašyta ant popieriaus. Čia tik maža detalė nulemianti esminius dalykus. Iš tiesų , kaip paprasta būtų sukuri vieną telefoną su viskuo, esi monopolininkas , visi perka ir patenkinti. Nes jis geriausias. Kuriam tokį?  Deja gyvenimas kitoks. Kiekvieno poreikiai kitokie. Jei man patinka bulviniai blynai dar nereiškia , kad patiks ir tau. Sėkmės.  :alabanza:
  • LG Nexus 5x