mobiles.lt

Autorius Tema: problema su handset code  (Skaityta 3146 kartus)

Neprisijungęs kvakiz

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus kvakiz
problema su handset code
« Įrašytas: Rugsėjo 21, 2005, 21:54 »
sveiki as norejau pakeisti apn3 nustatymus ir reikejo ivest handset code, t.y. 0000, bet jis man netiko ir jis uzsiblokavo, ka dabar daryt, gal kas turit patarimu be nesimo i servisa?

Neprisijungęs pucas

Naujokas
*
Įrašai: 11 | Karma: +0/-2
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus pucas
Ats.: problema su handset code
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodžio 02, 2005, 17:13 »
vargu ar pats ka padarysi :)
turiu pasalima parduok tel:) arba isikeist i toki pat :)

Neprisijungęs Luciferis

Naujokas
*
Įrašai: 13 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Luciferis
Ats.: problema su handset code
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 17, 2006, 17:32 »
nu bent jau man tai tiko 0000 ;D

Neprisijungęs Robix83

Naujokas
*
Įrašai: 7 | Karma: +2/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Robix83
Ats.: problema su handset code
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 20, 2006, 15:49 »
vargu ar pats ka padarysi :)
turiu pasalima parduok tel:) arba isikeist i toki pat :)
Teisus esi - VARGU, taciau nen neimanoma!
Variantas Nr. 1. Isimi baterija, padedi ja kur nors Kaune pas drauga i stalciu, vaziuoji namo kur nors i Tokiju, ir po to - atgal pas drauga i Kauna. :) Kitaip sakant, kai telefonas ilga laika negauna elektros energijos o vidine baterija issikrauna - dingsta ir visi nustatymai - blokavimai taip pat. Gauni telefona lyg is gamyklos... :) Na, yra dar brutalesnis to paties veiksmo atlikimo budas, jei tingisi iki Tokijaus vazinet... :) Tiesiog kai istrauki baterija, ijungi pakrautuva i tinkla ir kokiu nors metaliniu daikciuku (nors ir adata) sulieti visus 3 kontaktus, kurie krauna baterija. Po tokios proceduros atsiranda galimybe kad telefono jau niekada nebeijungsi (nes adatos pagalba mazumele "pakratysi" vidurius eletros energijos trumpu jungimu), taciau ta galimybe ne 100 procentine - jei telefonas isijungs - bus kaip naujas is gamyklos.
Variantas Nr. 2 - per sena gera gugeliuka galima susizvejoti kodus, kuriu pagalba gali programuoti pati telefona. Tame tarpe buvau rades ir pastarojo kodo nuemimo galimybe. Tiesa, pats to nedariau, o ir paaiskinimas kazkur isgaravo, taciau toks dalykas tikrai egzistuoja. Si varianta buvau rades berods Bite.lt forume, ieskok tenais.