mobiles.lt

Autorius Tema: As esu... Nokia Fanas  (Skaityta 161283 kartus)

Neprisijungęs -NOKIA-

Žinovas
***
Įrašai: 334 | Karma: +378/-12 | Lytis: Vyras
82 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus -NOKIA-
Ats: As esu... Nokia Fanas
« Atsakymas #300 Įrašytas: Vasario 28, 2018, 23:05 »
Dar viena gera žinia, kad esu "išplaukęs į plačiuosius vandenis" tai yra pasinėriau į eBay. Tai per mažiau kaip mėnesį mano kolekcija pasipildė tokiais aparatais kaip Nokia 9000 ir Nokia 3108.
Jau neskaitant raktų pakabukų, laikiklių, originalių dangtelių ir pan.

Neprisijungęs -NOKIA-

Žinovas
***
Įrašai: 334 | Karma: +378/-12 | Lytis: Vyras
82 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus -NOKIA-
Ats: As esu... Nokia Fanas
« Atsakymas #301 Įrašytas: Gegužės 27, 2018, 22:43 »
kolekcija pasipilde tokiais modeliais kaip 7900 Prism, N76, N91, 3555, 2115i, 2125i, 8250, 8855 ir 9300i.



Nuotrauka skolinta, sužadinti vaizduotei. Kol kas mano kolekcija taip nėra sudėta.

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats: As esu... Nokia Fanas
« Atsakymas #302 Įrašytas: Gegužės 28, 2018, 18:18 »
Kiek jau iš viso turi Nokijų? :)
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs -NOKIA-

Žinovas
***
Įrašai: 334 | Karma: +378/-12 | Lytis: Vyras
82 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus -NOKIA-
Ats: As esu... Nokia Fanas
« Atsakymas #303 Įrašytas: Birželio 03, 2018, 01:24 »
Kiek jau iš viso turi Nokijų? :)
jau kai permušiau 200, nebeskaičiuoju. Turiu labai daug vienodų. Dar nežinau kam juos laikau. Ar dėl kiekybės ar kad kada nors pabrangs. O gal mainams. Kad ir mainyti keletą į vieną, bet gerą, seną.

Neprisijungęs -NOKIA-

Žinovas
***
Įrašai: 334 | Karma: +378/-12 | Lytis: Vyras
82 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus -NOKIA-
Ats: As esu... Nokia Fanas
« Atsakymas #304 Įrašytas: Rugsėjo 21, 2018, 19:00 »
Negalėjau nepasigirti  :-[ Nusipirkau brangiausią Nokia 3310 (2002) telefoną ever...
O viskas prasidėjo nuo to kad užkibau ant vieno skelbimo. Kuriame Nokia panaudota buityje.



Iš pradžių norėjau nupirkti tik patį telefoną su tuo minimaliu komplektu šalia jo, bet pardavėjas sakė, kad tuomet nesimatys veikimo principo ir panaudos tikslo. Ir tas telefonas jungiasi prie plokštės.



Na, ok, sutarėm jau su plokšte ir sudėrėjom kainą gerą tiek jam gerą, tiek jam (nes aš jau bridau gilyn į vandenį). Ir norėjau tokio eksponato.

Tada pardavėjas paprašė laiko, kad gražiai išmontuoti ir paruošti man parodyti veikimą bei pratestuoti ant mažesnės grandinės.
Ir tuomet išsiaikino, kad be pultelio suveikia tik vieną kartą ir viskas.
Here we go again...



Teko pirkti ir pultelį. Nes tuomet jau beveik pilnas komplektas. Pilnai veikia ir galima naudoti ištisai, o ne vieną kartą.

Ir taip nusipirkau visą siganalizacijos komplektą.



Čia tik trūksta judesio daviklių, sirenos ir langų, durų magnetų. Bet pirkau tik dėl telefono panaudojimo.
Signalizacijai sureagavus telefonas skambina į jame esančiu numeriu ir taip įspėja apie įvykį.
Viskas suprogramuota, nieko papildomai nereikia daryti. Galima pasijungti betkokiam name.
Argi ne fainai?  ;D

Ir tai yra super retas dalykas, nes parodžiau žmogui dirbančiam su signalizacijomis 10 metų ir jis tokio nėra matęs tik girdėjęs, kad galima taip padaryti.

P.S. atsiliepkit komentaruose ar dar yra gyvų čia? ir ar išvis čia kas nors mato ar skaito...

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats: As esu... Nokia Fanas
« Atsakymas #305 Įrašytas: Rugsėjo 23, 2018, 00:05 »
Matau.. Skaitau :D

O aš tai turbūt sesei neatleisiu, kad kažkada pardavė mano 3310 visiškai pagal mane užmodintą:
- Invertuotas ekranas
- Odos imitacijos korpusas
- Visos animacijos custom
- Ryšio ir baterijos padalos custom
- Pseudo polifoninės melodijos su vibracija pagal melodiją
- Meniu custom
- Lietuviškas (galima buvo pasirinkt šveplą ir normalų) T9

Bele kaip gaila :(
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats: As esu... Nokia Fanas
« Atsakymas #306 Įrašytas: Gruodžio 30, 2018, 14:33 »
Negalėjau nepasigirti  :-[ Nusipirkau brangiausią Nokia 3310 (2002) telefoną ever...
O viskas prasidėjo nuo to kad užkibau ant vieno skelbimo. Kuriame Nokia panaudota buityje.



Iš pradžių norėjau nupirkti tik patį telefoną su tuo minimaliu komplektu šalia jo, bet pardavėjas sakė, kad tuomet nesimatys veikimo principo ir panaudos tikslo. Ir tas telefonas jungiasi prie plokštės.



Na, ok, sutarėm jau su plokšte ir sudėrėjom kainą gerą tiek jam gerą, tiek jam (nes aš jau bridau gilyn į vandenį). Ir norėjau tokio eksponato.

Tada pardavėjas paprašė laiko, kad gražiai išmontuoti ir paruošti man parodyti veikimą bei pratestuoti ant mažesnės grandinės.
Ir tuomet išsiaikino, kad be pultelio suveikia tik vieną kartą ir viskas.
Here we go again...



Teko pirkti ir pultelį. Nes tuomet jau beveik pilnas komplektas. Pilnai veikia ir galima naudoti ištisai, o ne vieną kartą.

Ir taip nusipirkau visą siganalizacijos komplektą.



Čia tik trūksta judesio daviklių, sirenos ir langų, durų magnetų. Bet pirkau tik dėl telefono panaudojimo.
Signalizacijai sureagavus telefonas skambina į jame esančiu numeriu ir taip įspėja apie įvykį.
Viskas suprogramuota, nieko papildomai nereikia daryti. Galima pasijungti betkokiam name.
Argi ne fainai?  ;D

Ir tai yra super retas dalykas, nes parodžiau žmogui dirbančiam su signalizacijomis 10 metų ir jis tokio nėra matęs tik girdėjęs, kad galima taip padaryti.

P.S. atsiliepkit komentaruose ar dar yra gyvų čia? ir ar išvis čia kas nors mato ar skaito...

Kai mokiausi universitete ir atlikinėjau praktiką vienoje telekomunikacijų įmonėje , kuri užsiiminėjo ir apsaugos sistemomis, čiupinėjau tokį dalyką, teko ir programuoti jį AT komandomis. Tiesa, ten buvo 5110 nokia pajungta.
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs -NOKIA-

Žinovas
***
Įrašai: 334 | Karma: +378/-12 | Lytis: Vyras
82 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus -NOKIA-
Ats: As esu... Nokia Fanas
« Atsakymas #307 Įrašytas: Birželio 03, 2020, 10:50 »
Man sekasi gerai. Vis dar randu vieną kitą Nokia. Kiek turiu nebeklauskit. Keletas vaizdelių iš sendaikčių turgelių  ;)



prie euro, retesnių modelių kainos šiek tiek "kandžiojasi".



bet galima rasti ir "perliukų".


  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats: As esu... Nokia Fanas
« Atsakymas #308 Įrašytas: Birželio 04, 2020, 07:51 »
O tai kokios kainos? eBay kokiam nėr pigiai?
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs -NOKIA-

Žinovas
***
Įrašai: 334 | Karma: +378/-12 | Lytis: Vyras
82 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus -NOKIA-
Ats: As esu... Nokia Fanas
« Atsakymas #309 Įrašytas: Birželio 11, 2020, 13:56 »
O tai kokios kainos? eBay kokiam nėr pigiai?
jau apskritai internete nerandu nieko pigiai. Arba reikia intensyviai ieškoti, arba sukčiai arba dar kas nors negerai :)
tik turgeliuose galima nupirkti seną išsikrovusią Nokia už 2 eurus arba dužusį iPhone 6s už 5 eurus.