mobiles.lt

Autorius Tema: Prikelkit mano m55 :-X  (Skaityta 2748 kartus)

Neprisijungęs pIscIs

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +0/-1
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus pIscIs
Prikelkit mano m55 :-X
« Įrašytas: Spalio 31, 2005, 21:54 »
tai vat, tokia beda. pas mane nera testpointo. irashiau su vklay spec bootcore(testpointo patchinimui), tada su  eeprom tool ishtryniau visa eeprom, su m55 tool irashiau fullflasha paimta ish ineto, tada eeprom, pakeiciau imei, padariau unlock, tel veike kuo puikiausia, bet... irashiau kazkoki patcha ir dabar tel nebeisijungia. perashiau fullflasha, eeproma, pakeiciau imeju, unlockinau, bet nifiga... m55 tool informacija apie mano telefona raso hieroglifais, vklay atpazysta fullflasha graziai, visos programos konektinasi graziai(ishskyrus eeprom tool, ji konektinas, tada getting info, ir STOPPED), bet tel neisijungia. Ka patartumet?

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Prikelkit mano m55 :-X
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 02, 2005, 15:50 »
Nebuvo TP, reiskias jungiamumas su V_Klay neproblema buvo...kokiu tada velniu naudojai EEPROM Tool ???
Manyciau EEPROM sugadintas bus, mano pirmas pasiulymas butu irasyt svaru FF.
O kartais jokio garso neskleidzia kai bandai ijungt telefona?
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs andrelis

Žinovas
***
Įrašai: 202 | Karma: +8/-8
6 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus andrelis
Ats.: Prikelkit mano m55 :-X
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 10, 2006, 21:52 »
cia biski nelabai y tema bet nenorejau naujos kurt :) vat dave man toks vienas c65 siemensa sako perasyk softa nes jam telefonas ysijungia ir einas landziot po meniu bet ekranas nieko tik melyna spalva visas. yejus y kamera telefonas sminga. nu perrashiau ash jam ta sw bet vistiek neveikia :/ kas cia dar galetu padet ? gal ff perrashyt ? ojei taip tai kaip reikia svetimo telefono ff yrashyt ?

Neprisijungęs kirvis

Žinovas
***
Įrašai: 262 | Karma: +7/-5 | Lytis: Vyras
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus kirvis
Siemens Sx1 |
Ats.: Prikelkit mano m55 :-X
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 11, 2006, 09:58 »
reikia perasyti ff.Berods tiktu is simensmania bet tada pakeitus ff reiketu pakeisti ir fw kad atsirastu lt kalba
erikson a2618s>nokia 3310>siemens a55>siemens m55>siemens cx65>nokia 5140i>siemens sx1 fw15 cristal mod>SE K750i<br /><br /> Irc �inomas kaip pusvarskis arba IkAiTaSz18