mobiles.lt

Autorius Tema: Patarkite koki smartphona pirkti  (Skaityta 7136 kartus)

Neprisijungęs djasas

Naujokas
*
Įrašai: 3 | Karma: +1/-0
3 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus djasas
Patarkite koki smartphona pirkti
« Įrašytas: Lapkričio 16, 2010, 15:02 »
Sveiki tai va sumaniau pirkti nauja tlf bet neisirenku niekaip sakau gal jusu labiau nusimananciu nuomone man pades. Tai va kaina nera svarbi svarbu telefas geras. Beje as esu uk tai butu geriau is cia pirkti arba is kitur internetu. Pats esu nusiziurejes samsung galaxy s arba samsung galaxy beam. Siulikit ivairius variantus bet ivardinkit kuom konkreciai geras ar blogas tlf.

Neprisijungęs luzhis

Žinovas
***
Įrašai: 666 | Karma: +87/-4 | Lytis: Vyras
168 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus luzhis
Ats.: Patarkite koki smartphona pirkti
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 16, 2010, 15:44 »
Is senesniu smartfonu imciau:
n82,n95
Is naujesniu:
Iphone 3g arba HTC wildfire ;)
  • Nokia n82 black 4gb micro SD.

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
Ats.: Patarkite koki smartphona pirkti
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 16, 2010, 15:48 »
Nepamiršk, kad jis iš užsienio, o ten tokie grabai jau lyginami su Siemens A35... iPhone 3G... Ten iš vis sunkiai tokį rasi. Nežinau, aš imčiau iPhone 4G dėl jo išskirtinio "brando".
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Patarkite koki smartphona pirkti
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 16, 2010, 17:02 »
Gerai juokaujat jūs čia... Sunku ką ir bepridurti. Gal , kad protingesniu pasirodyt, verčiau patylėt.. O atsakant autoriui, galaxy mano galva tikrai neapsimoka pirkti. Nes korpusas prastas čiut ne kaip kokio wildfire , OS eilinį kartą sudirbta, neįmanoma kaip telefono naudotis.   Netgi iš kitos pusės pažiūrėjus desire daug geriau būtų. Aišku  HTC kaip gamino š geležį, taip gamina, bet vistiek...
Aišku žiūrint ko tu nori, jei telefono ir visų pirma telefono, su ilgu budėjimo laiku, tada aparato multimedijai su labai gera kamera, aparato pramogom, bet ne žaidimam tada n8 neblogas variantas... O jei telefonas labiau darbui, tada ne itin tinkamas variantas.
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs winci

Žinovas
***
Įrašai: 343 | Karma: +52/-1 | Lytis: Vyras
13 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus winci
Hardcore rules the world |
Ats.: Patarkite koki smartphona pirkti
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkričio 16, 2010, 18:23 »
Na aš irgi, kaip visada, už Nokia...N8. Varvinu seilę. Reikėtų pasispaudus pasiimti sau ir sūnui, kalėdos juk ant nosies. Žaidimai man nelabai aktualūs, o visa kita reikalinga - wifi, geresnė kamera, įvairių hdd/falsh/sd skaitymas, nemokama navigacija  ir hdmi jungtis - man čia didžiausi privalumai. Aišku yra dar tų "navarotų" krūva. Prasukęs UK pasiūlymus visai vos ne ašaras varvinu - duoda už dyką Nokia N8, PS3 320 GB su movie ir už 50 svarų no limit pokalbių... per du metus. Analogų nėra LT (neskaičiuokit, kad 50 svarų - 200 litų, skaičiuokit pagal uždarbį UK).
O tiems, kas turi priekaištų, kad SYMBIAN baigia dienas, siūlyčiau nusiraminti - Europos Komisija platformos plėtrai 2010 m. lapkričio pradžioje skyrė 11 milijonų eurų, sukurtas naujas konsorciumas tolimesniam platformos kūrimui ir plėtojimui ¥Symbeose´ (Symbian – the Embedded Operating System for Europe)  - aišku, valdininkai, vadovai, steigėjai nuknis 3-4 milijonus algoms , bet kita bus SYMBIAN vystymui - įrangai, softui, programuotojams, programišiams, hakeriams (jei persivilios pas save).
  • NOKIA N8 + NOKIA 3120C + NOKIA BH-609 + NOKIA 7110
NAUDOJAUSI APRATAIS: ERICSSON A2628; MOTOROLA Timeport P7389,V50; LG P500: NOKIA 3120C, 3310, 3510i, 5110, 5210, 6100, 6110, 6230i, 6233, 6510, 6600, 6610, 7110,7360, N95-II, N95 8GB, N97, N8;  PHILIPS Diga, Spark, Savvy; SAGEM RC922; SAMSUNG Galaxy S, R210, C100, E700, X200, X670, J600E, U700, D880; SIEMENS A35, CXV70, SONY CMDX1000, SONY ERICSSON W760i
[/url

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Patarkite koki smartphona pirkti
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 16, 2010, 20:19 »
Na aš irgi, kaip visada, už Nokia...N8. Varvinu seilę. Reikėtų pasispaudus pasiimti sau ir sūnui, kalėdos juk ant nosies. Žaidimai man nelabai aktualūs, o visa kita reikalinga - wifi, geresnė kamera, įvairių hdd/falsh/sd skaitymas, nemokama navigacija  ir hdmi jungtis - man čia didžiausi privalumai. Aišku yra dar tų "navarotų" krūva. Prasukęs UK pasiūlymus visai vos ne ašaras varvinu - duoda už dyką Nokia N8, PS3 320 GB su movie ir už 50 svarų no limit pokalbių... per du metus. Analogų nėra LT (neskaičiuokit, kad 50 svarų - 200 litų, skaičiuokit pagal uždarbį UK).
O tiems, kas turi priekaištų, kad SYMBIAN baigia dienas, siūlyčiau nusiraminti - Europos Komisija platformos plėtrai 2010 m. lapkričio pradžioje skyrė 11 milijonų eurų, sukurtas naujas konsorciumas tolimesniam platformos kūrimui ir plėtojimui ¥Symbeose´ (Symbian – the Embedded Operating System for Europe)  - aišku, valdininkai, vadovai, steigėjai nuknis 3-4 milijonus algoms , bet kita bus SYMBIAN vystymui - įrangai, softui, programuotojams, programišiams, hakeriams (jei persivilios pas save).
Sutinku. N8 nauja symbian era. Ir nėra ko lyginti su ankstesniais modeliais.
  • LG Nexus 5x

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

Moderatorius
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: Patarkite koki smartphona pirkti
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkričio 16, 2010, 21:34 »
Kai atradau Android savo reikmems (ne tiek kiek darbe tenka susidurt del techniniu priezasciu) nusprendziau kad pagaliau kazkas padare taip jog viena diena pasakiau, kad yra ir ne š aparatu. O tas 11 citrinu galejo mozambiko naslaiciams geriau padovanot. ;) nieko asmenisko, tik symbian niekada man nepatiko, ir kazin ar patiks (gal N8 truputi pakeis nuomone). Man is vis nesuprantama kaip Nokia isleidusi N900 toliau nusisneka su kitais modeliais.
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs djasas

Naujokas
*
Įrašai: 3 | Karma: +1/-0
3 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus djasas
Ats.: Patarkite koki smartphona pirkti
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūčio 21, 2011, 12:53 »
sveiki po jusu patarimu nelabai apsisprendziau ka pirkti tai nutariau palaukti ko nors naujo, o iki to laiko naudojau samsung monte (jis turejo visas man reikalingas funkcijas gps, wifi, touchscreen), galiu pasakyti tikrai neblogas telefonas, patogus naudoti, gerai laiko baterija, turi nemazai naudingu funkciju. Bet kaip ir kiekvienas aparatas turi savo trukumu buvo jauciamas ram trukumas narsant internete po pusvalandzio narsymo nebepadidindavo puslapio budavo nebeimanoma iziuret, bet cia tik pilniems puslapiams. Mobiliems pritaikyti saitai puikiai veike. Beje gps butinai reikejo interneto, ir manau didziausias trukumas buvo tas kad telefonas ant java platformos, tai dauguma zaidimu bei programu neveikdavo prie to dar pisidejo ir keista rezoliucija 240x400. Tai va jei kas kada zadat pirkt sitoki telefona manau neapsiriksit palyginus kainos ir kokybes bei ergonomiskumo santyki tai sis tlf vertas demesio. Na o siuo metu sulaukiau ko norejau, galingo android smartphono su dideliu ekranu, daugybe funkciju bei sio to ypatingo. Tai LG Otimus 3D turiu si aparata jau apie menesi ir tikrai esu patenkintas juo, per menesi nepastebejau jokiu trukumu veikia greitai ir stabiliai. 3D funkcija ispudinga graziai rodo ir nereikia jokiu akiniu, bet reikia ziureti tiesiai i ekrana ziurint sonu vaizdas siek tiek susilieja. Beje zaidziant 3D isjungiu nes reikia judint telefona tai ir vaizdas tampa nekoks ir vargina akis. Jei aptiksiu kokiu trukumu pasistengsiu cia aprasyt .