Programos > Siemens programos

MPM (Mobile Phone Manager) 3.0.4

<< < (2/2)

Wyshniukas:

--- Citata iš: renakica  Lapkričio 21, 2005, 20:24 ---O kaip ir kur rasti draiverius siemens C75? nurodytu adresu draiveriu nerodo ::)
 

--- Baigti citatą ---

Kad tik kabelio driver'iu reikia...kad su MPM pajungtu tai reikia naujos versijos, ja rasi www.siemens-mobile.com/C75 -> Service downloads

gytux:

--- Citata iš: Ghost Shadow  Lapkričio 20, 2005, 16:18 ---SiMoCo naujausia versija.Jungiasi ypac letai, palyginus su MPM

--- Baigti citatą ---
nu nzn pas mane jau turbut ne naujausia simoco bet telefa randa kokius 10greiciau (beveik iskart) nei MPM...

Smogman:
Del sitos programos yra biski bedu.. cia aisku labai viskas aiskiai isaiskinta ir pan, bat va uzstrigau kai suinstalinu draiverius kabelio nemeta jokiu lenteliu ir visa laika rodo kad tel nera prijungtas... gal reik ka tel nustatyti? ??? :-\

exer:
man tas pats, kad nejungia... :/ bet as naudoju bt o ne kabeli. nors nustatymuose rodo kad ir bt eina, bet wistiek neranda telefo....  :-[

Wyshniukas:

--- Citata iš: exer  Liepos 28, 2006, 11:10 ---man tas pats, kad nejungia... :/ bet as naudoju bt o ne kabeli. nors nustatymuose rodo kad ir bt eina, bet wistiek neranda telefo....  :-[

--- Baigti citatą ---

Kokį modelį bandai prijungti? Kokia MPM versija?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją