mobiles.lt

Autorius Tema: HTC ONE M8. Ar verta?  (Skaityta 8451 kartus)

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
HTC ONE M8. Ar verta?
« Įrašytas: Birželio 18, 2014, 16:22 »
Kadangi mano Lumia 920 sudužo (kaip ir prieš tai buvusi 720...), galvoju reikia vėl atsinaujinti. Akys nukrypo į mano mylimo brand'o flagmaną - M8. Pačiupinėjau, pamaigiau. Atgaiva po medinio WP. Vienu žodžiu tiek išvaizda, tiek jo geležis (nors man tokios tikrai nereikia) - viskas tinka. Klausimai būtų tokie:
  • Kaip su jų remontu? Domina ypač touch'o keitimo kaina
  • Girdėjau, kad gan geri atsiliepimai dėl akumo. Realiai telefonas būtų naudojamas panaršyt nete, 2-3 el. klientai ir pokalbiai su SMS. Išlaikys bent dvi dienas? Nes kiek pamenu, kai turėjau Sensation, tai įsijungus naršyklę akyse mažėdavo akumas ;D

Apskritai, gal yra kokių kitų variantų vertų dėmesio (Samsung'us patys pirkti, man telefono reik)? Kiek atsilikau šioje sferoje pastaruoju metu :)
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision

Neprisijungęs ConnectIT

Žinovas
***
Įrašai: 745 | Karma: +96/-107 | Lytis: Vyras
243 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ConnectIT
Linux/FF/Apple/Nokia |
Ats: HTC ONE M8. Ar verta?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 18, 2014, 16:42 »
<...> Samsung'us patys pirkti, man telefono reik <...>

+1
   ;D
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 18, 2014, 16:57 sukūrė esnyper »
  • Philips Fizz|Motorola d460|Motorola Flare|Philips Diga|Ericsson GA628|Nokia 5110|Nokia 6130|Nokia 3310&3315|Sagem MC 922|Samsung SGH-C100|Samsung X640|Nokia 1650|Nokia 3600S|Nokia X6 8GB|iPhone 3G|Nokia 6500C|iPhone 4S|Nokia 3310 Dual

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats: HTC ONE M8. Ar verta?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 18, 2014, 18:48 »
Jei geležies M8 per daug, labai rekomenduoju M7. Dabartiniai modeliai vitrinose jau lyg be defektų (seniau su kamera pastoviai bėdos buvo). Šiaip kol kas nematau ką kitą galėčiau vietoj jo pasiimt.
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

VIP narys
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats: HTC ONE M8. Ar verta?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželio 19, 2014, 07:27 »
Man asmeniškai m7 kibiras,  kaip ir m8. Taip,  veikia jie greit, kas turbūt ir yra vienintelis pliusas. Jei dabar būčiau rinkesis tai tikrai ne one,  o sakykim nexus 5.
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats: HTC ONE M8. Ar verta?
« Atsakymas #4 Įrašytas: Birželio 19, 2014, 07:58 »
Trys kolegos turi Nexus 5 :) Vienintelis geras dalykas ten - spalvotas LED'as :) Daugiau nieko kažko tokio, kas pranoktų One nematau :) Beje jau dviems iš jų buvo bėdų su pačia skambinimo funkciją (vieną iš jų teko vežt į garantinį, kitam užteko perkrovimo). Tu gali paskambint, matai, jei tau skambina, bet atsiliept niekaip :) Dingę visi mygtukai būna kai kas skambina :)
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 19, 2014, 08:00 sukūrė CRONUS »
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

VIP narys
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats: HTC ONE M8. Ar verta?
« Atsakymas #5 Įrašytas: Birželio 19, 2014, 08:56 »
:D LG garantinis bent Lietuvoje, kai tau suges One tuomet parašyk savo įspūdžius, o kad pradės nebematyt savo laisvų rankų įrangos, pradės 'plerpt' garsiakalbis tai tik laiko klausimas :) Nexus puslapius varto greičiau, lengvai ardomas (pvz pasikeisti bateriją, yra pakankamai plonas nors vistiek dažniausia visi savo smartofoną įsikrauna į dėklą kuris pastorina 2x, yra remontuojamas, tad pasibaigus garantijai dar yra šansų pigiai išsisukt, ko su One padaryti nepavyks.

Atsakant i temos autoriaus klausimus:
Touch jiems atskirai nesikeičia, keičiasi tik visas modulis. Dėl baterijos, 2 paras pamiršk, tačiau dieną atlaikys kaip didvyris.

p.s. One serija dėl savo 'slim' formų delne nestovi, tai gal geriau iškart modulį pigiau radęs prigriebk, nes žinant tavo telefonų istoriją tau jo prireiks :D
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
Ats: HTC ONE M8. Ar verta?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Birželio 19, 2014, 09:14 »
Kaip ten sako? LG nibiriot dazhe bomzi ;D Na, o jei rimtai, tai Nexus su savo pliku android'u nesudomino. Pigus plastmasės gabalas. Nepatinka, o ir rankoj man kažkaip visai neguli (kaip ir 920). Kad puslapius greičiau varto keliom milisekundėm irgi kažkaip visai neįdomu.

Susiradau dėklą (http://www.amazon.com/Spigen%C2%AE-CUSHION-Protective-Gunmetal-Cushioned/dp/B00J9B4FR0/ref=sr_1_1?s=wireless&ie=UTF8&qid=1403126788&sr=1-1&keywords=htc+one+m8+spigen+slim+armor), panašu, kad jis gali išgelbėti nuo touch'o keitimo (nei vieno prieš tai telefono nenešiojau dėkle). O ir atrodo afigienai. Review: https://www.youtube.com/watch?v=vGkpeKQFjsY

Radau HTC One M8 už 1600 Lt, nenaudotą su europine 24 mėn garantija. Manau neblogas deal'as.
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

VIP narys
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats: HTC ONE M8. Ar verta?
« Atsakymas #7 Įrašytas: Birželio 19, 2014, 19:58 »
Na kai užsidėsi 'bumperi' liks tik vaizduotėje, kad nešioji ne plastmasinį telefoną. Anyway,  svarbu kai pirksi, kad būtų pirkimo kvitas. Htc garantija be pirkimo kvito negalioja. 
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

  • Colourful.lt

Neprisijungęs esnyper

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 1332 | Karma: +181/-50 | Lytis: Vyras
74 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus esnyper
Ats: HTC ONE M8. Ar verta?
« Atsakymas #8 Įrašytas: Liepos 26, 2014, 10:58 »
Na ką gi, turiu jau beveik mėnesį šį aparatą. Akumas išlaiko dvi paras be jokių problemų. Mobilus internetas įjungtas visada, 3 mail klientai, be jokių battery saver. Per tas dvi dienas ir panaršau ir pažaidžiu. Vienu žodžiu akumas - nerealiai geras.

Geležis, kaip ir priklauso hi-end'ui - viską paleidžia, jokių striginėjimų ir t. t. Ekranui priekaištų neturiu. Tiek prieš saulę, tiek tamsoje viskas matosi gražiai. Kamera nevyniojant žodžių į vatą - tragiška. Šviesoje dar dar, bet vistiek nepateisinu šio HTC ėjimo.

Komplektacijoje gaunamos ausinės, kurios groja panašiai kaip ankščiau brangesniuose walkman komplektuojamos ausinės. Nuo mano turimų Sennheiser CX-300 II Precision nelabai daug atsilieka, ko pasekoje pirkti ausinių už mažiau nei 150 Lt nebe apsimoka, nes komplektacijoje esančios atgroja tuos pinigus be didesnių vargų. Garso kolonėlės labai gražiai skamba, ne skarbonkės. Groja tikrai garsiai. Per ausines tai tiek kokybė tiek garsumas - nuostabus. Senieji walkman'ai tokio garso neatkurdavo.

Bendrai paėmus esu labai patenkintas šiuo telefonu.
  • HTC One M8 + Sennheiser CX-300 II Precision

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats: HTC ONE M8. Ar verta?
« Atsakymas #9 Įrašytas: Liepos 26, 2014, 12:13 »
Tikiuosi neges ir atlaikys. Aš savuoju One (M7), taip pat buvau labai patenkintas iki kol du kartus kameras ugedo :(
Paveikslėlių talpinimas: Imgur