mobiles.lt

Autorius Tema: atsirado problema--kompas-mobilus  (Skaityta 3433 kartus)

Neprisijungęs iris

Naujokas
*
Įrašai: 1 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus iris
atsirado problema--kompas-mobilus
« Įrašytas: Vasario 01, 2006, 19:12 »
kompas nemato mob.   mob. mato  kompa. is mob. visi failai eina, is kompo ne. pc suite 6.7. bandziau kitokias pc, tas pats. risys irda. anksciau viskas dirbo gerai ,pasigavau virusiuka,viska persirasiau is naujo ir atsirado problema. kur klaida, gal  galit kas patarti sullkiau nuo ko ka pradet. windows xp. mob.3200...           kodel  neatsiranda  irda  paveiksliukas  priemoniu juostoje, bet is mob. i kompa viskas vaziuoja.  bandziau perinstaliuoti  driverius,programas,niekas nepadeda.  gal  kas turit kokiu patarimu...  aciu.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 03, 2006, 17:46 sukūrė iris »

Neprisijungęs gytux

Žinovas
***
Įrašai: 255 | Karma: +7/-9 | Lytis: Vyras
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus gytux
Ats.: atsirado problema--kompas-mobilus
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 01, 2006, 20:47 »
kompas nemato mob.   mob. mato  kompa. is mob. visi failai eina, is kompo ne. pc suite 6.7. bandziau kitokias pc, tas pats. risys irda. anksciau viskas dirbo gerai ,pasigavau virusiuka,viska persirasiau is naujo ir atsirado problema. kur klaida, gal  galit kas patarti sullkiau nuo ko ka pradet. mob. 3200. aciu...
kazkada man su cx65 atvirksciai buvo :D
man atrodo kalti cia driveriai... o kokie windows'ai?
Don't bug me! I'm just browsing :)

Neprisijungęs Unguriukas

Žinovas
***
Įrašai: 464 | Karma: +3/-33 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Unguriukas
Ats.: atsirado problema--kompas-mobilus
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 02, 2006, 02:41 »
kompas nemato mob.   mob. mato  kompa. is mob. visi failai eina, is kompo ne. pc suite 6.7. bandziau kitokias pc, tas pats. risys irda. anksciau viskas dirbo gerai ,pasigavau virusiuka,viska persirasiau is naujo ir atsirado problema. kur klaida, gal  galit kas patarti sullkiau nuo ko ka pradet. mob. 3200. aciu...
kazkada man su cx65 atvirksciai buvo :D
man atrodo kalti cia driveriai... o kokie windows'ai?

gytux jis jau redagavo tema ir parase kokie Windowsai tai jei nusimanai padek  O|-)
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 02, 2006, 22:49 sukūrė Unguriukas »

Neprisijungęs gytux

Žinovas
***
Įrašai: 255 | Karma: +7/-9 | Lytis: Vyras
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus gytux
Ats.: atsirado problema--kompas-mobilus
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 02, 2006, 21:02 »
nu siaip su XP neratai kam tokiu problemu kyla, dazniausiai patys windows'ai randa driverius...
su nokia niekat neteko taip santykiaut ;D siaip pabandyk isinstaliuot driverius o po to per nauja idiek ;)
gali ir programas priedo perinstaliuot dar
Don't bug me! I'm just browsing :)