Programos > Programos asmeniniam kompiuteriui

k700i programa

<< < (2/2)

Wyshniukas:

--- Citata iš: Samsung  Balandžio 27, 2006, 20:43 --- Ten ta del wallpaperiu skaiciau kas kada.Ten tipo raso kad neiseina.Nera nieko neimanomo ;) Tai gal tu zinai kokia wallpaperiu programele kad pasidaryt raiska tokia kad butu gerai ant telefa?

--- Baigti citatą ---

Tiesa pasakius SE ne mano specialybe...na del wallpaper galiu tik JPG Resizer pasiulyt :)

sarunas:
As naudoju Weys-pictures   :) O video tai Nokia multimedia converter 2.0 -3gp ir amr converteris

Nemesis:
del wallpaper ant se, neuzsidesi, kad per visa ekrna  butu, net ir jei rajska sureguliuoji nesigaus, ir per theme kur kurt dariau taj ir ten man nesigavo... vistiek wallpaper nebuna per visa ekrana, o kur atsisiunti padarytus theme ten normaliai jau buna su tuo walpaper

RealList`:

--- Citata iš: Nemesis  Gegužės 06, 2006, 08:53 ---del wallpaper ant se, neuzsidesi, kad per visa ekrna  butu, net ir jei rajska sureguliuoji nesigaus, ir per theme kur kurt dariau taj ir ten man nesigavo... vistiek wallpaper nebuna per visa ekrana, o kur atsisiunti padarytus theme ten normaliai jau buna su tuo walpaper

--- Baigti citatą ---
Kai theme darai pats, ar redaguoji kitą, wallpaper'is gaunasi per visą ekraną. Esu išbandęs.  :)

sarunas:
Taip  :) ir as taip galiu

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją