mobiles.lt

Autorius Tema: Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)  (Skaityta 4729 kartus)

  • Atomic

Neprisijungęs Progressiver

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 119 | Karma: +0/-8 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Progressiver
CX65 SW50
Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)
« Įrašytas: Gegužės 05, 2006, 14:52 »
Sveiki as ant to patchinimo ir SW keitimo esu dar LOL todel noriu pasiteraut jeigu kas man bus neaisku jeigu jus nieko pries  :)
Tagi as is SW25 padariau y SW50 ir db ieskau patchu visokiu, bet kad niekaip geru nerandu  :-[  gal galit man padet tel apsipatchint ?  ;D tai yra prasaw duokit kokiu linku kur yra daug daug geru, naudingu vertingu patchu :) jeigu zinoma zinot  ??? ir va dar del telefono atminties prapletimo  :D gal galit paaiskint kodel man kai as bandziaw atminti praplest iki 14mb (kazkur patcha radaw) tj man telefonas visaj neisijunge  :'( ir kokia patariat atminti det kad daugiau taip nebutu ir nereiketu man vel restorint  ::) nes jau atsibosta ir laiko uzima... kokia jus atminti isideja nu kazka jeigu zinot gal galit patart padet  ???

Neprisijungęs nerwaz

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 145 | Karma: +9/-2 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus nerwaz
CX75
Ats.: Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužės 05, 2006, 23:18 »
http://www.mobiles.lt/paieska Pats geriausias linkas ;)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužės 06, 2006, 09:21 »
Patchu linkai http://www.mobiles.lt/index.php/topic,1289.0.html http://www.mobiles.lt/index.php/topic,568.0.html http://forum.modopo.com/forumdisplay.php?f=37
Ziurint dar kokiu tau patch reikia :P As naudodavau tik kelis, nes nemaciau reikalo ten visai farsiruoti ji :)
Beje galejai ir modeli parasyt, galvoji cia visi zino kad apie CX65 kalbi :P
  • iPhone 8 256GB

  • Atomic

Neprisijungęs Progressiver

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 119 | Karma: +0/-8 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Progressiver
CX65 SW50
Ats.: Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužės 06, 2006, 09:37 »
Niu modelis cx65 sw50  ;D pats pasidariau  :P nu man butu neblogaj patchas kad flimuot beribu (t.y. kiek telefone vietos)  :) na as daugel isbandziaw: 1.buwo SW25 taj per mms padariau 1min. nevisada filmawo tiek bet filmawo  ;D 2.kai perrasiau SW25 y SW50 taj tada susiradau patcha filmuok 1min. padariau, bet kad man vistiek tik 30sek filmawo budawo retai kada 1min filmuoja 3.as ant tos 1min. susiradaw patcha unlimited video recording  :-\ ir ant virsaws uzdejaw, bet man db va tik 30sek aplamaj filmuoja  :'( ka as blogaj padariau?  :-\ gal patch blogas buwa?  :-\ gal gera duot galit?  ;D
Dar neblogaj butu patchas kad vietoj operatoriaus uzraso galetum sawo texta parasyt   galima teip? ar nelb? 

Yra REDAGUOTI mygtukas sone :)
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 06, 2006, 09:46 sukūrė Wyshniukas »

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužės 06, 2006, 09:50 »
1. Nera tokios galimynes filmuot beribu.
3. Jeigu tu viena ant kito irasinejai patcha, tai nenuostabu kad neveikia...bet ir tai manau kad neveiktu tas unlimited :)
4. Nereikia net jokio patch, gali pasinaudot http://www.mobiles.lt/wallmaker arba tiesiog susikurti .gif paveiksliuka/uzrasu su transparent background...kiti zmones kaip tik nori nuimt logo, o tu atvirskciai :)
  • iPhone 8 256GB

  • Atomic

Neprisijungęs Progressiver

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 119 | Karma: +0/-8 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Progressiver
CX65 SW50
Ats.: Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužės 06, 2006, 10:15 »
Taj as nuemes logo esu bet kad vietoj l-a-b-a-s rasytu Progressiver noriu  :P

Neprisijungęs XGetlowX

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 103 | Karma: +4/-4 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus XGetlowX
Ats.: Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužės 07, 2006, 15:16 »
as tj ant s65/sw58 imeciau patcha kad filmuot be ribu. jei kas portuotu i cx si patca tas ir iseitu  ;) beje gal gali kas pasakyt kur galima rast s65sw58 patcha kad greitesnis fotikas butu? nes ant cx65 yra :)

  • Atomic

Neprisijungęs Progressiver

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 119 | Karma: +0/-8 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Progressiver
CX65 SW50
Ats.: Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužės 08, 2006, 12:58 »
Aha  :) as ant cx65 SW50 taip pasidariau  :P zmones help!!  :'( man taip buwo: Viena diena nebuwo ka veikt nutariau uzeit y ftp serva (tilto) tada nuejau ir parsiusinciau kazkoki 3DHack3 pajungiau ziuriu nieko  ;D kita diena PC ijungiu ziuriu kompas kad luzineja lenteliu sokineja visos programos is ailes atsidarineja (V_klay neatsidare)  :D tada perrasiau windows *dzin* buwo  ;D nu perrasiau ir db atejo laikas viska sudiegt nu sudiegiau... irasiau v klay 3.3 tada atidarau pagalvoju bl  :-[ tajgi jokiu patchu neliko ir tel per naujo backupint  :'( nu *dzin* galwoju atidariau automatini suradina tel nu ten typo kur kazkokius key randa nu yjungiu spaudziu enter a man *CENSORED* va tokia lentele ismeta  :'(


ka daryt zmones gelbekit  :'(

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gegužės 08, 2006, 14:12 »
  • iPhone 8 256GB

  • Atomic

Neprisijungęs Progressiver

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 119 | Karma: +0/-8 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Progressiver
CX65 SW50
Ats.: Daug Daug geru, naudingu vertingu patchu :)
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gegužės 12, 2006, 11:05 »
as tj ant s65/sw58 imeciau patcha kad filmuot be ribu. jei kas portuotu i cx si patca tas ir iseitu  ;) beje gal gali kas pasakyt kur galima rast s65sw58 patcha kad greitesnis fotikas butu? nes ant cx65 yra :)

kox patchas kad beribu?  ??? Idek pliz  O|-)