mobiles.lt

Autorius Tema: Padekit su MMS  (Skaityta 2815 kartus)

Neprisijungęs z3nITaS

Naujokas
*
Įrašai: 2 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus z3nITaS
Padekit su MMS
« Įrašytas: Balandžio 26, 2005, 18:44 »
Nezinau kas atsitiko bet gryzes namo isijungiau telefona (pas mane cx65) ir gavau nauja MMS zinute. Nu ir einu ja paziuret o nr. siuntejo yra mano ir niekaip negaliu suprast kas man ish mano nr. atsiunte man MMS. Ir dar ash niekaip jos atsisiust negaliu nes kaip paspaudziu mygtuka gauti po keliu sekundziu ishmeta lentele ir rasho tinklo klaida. Gal kas nors su nustatymais blogai? Padekit plz...

Neprisijungęs Iceman

Žinovas
***
Įrašai: 694 | Karma: +51/-4 | Lytis: Vyras
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Iceman
Ats.: Padekit su MMS
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandžio 26, 2005, 19:02 »
Citata
Ir dar ash niekaip jos atsisiust negaliu nes kaip paspaudziu mygtuka gauti po keliu sekundziu ishmeta lentele ir rasho tinklo klaida. Gal kas nors su nustatymais blogai? Padekit plz...

Pirmiausia paziurek ar GPRS rysys yra ijungtas... Toliau nueik gprs nustatymus ir paziurek ar nustatytas tinkamas operatorius, dar gali nueiti i mms parametrus ir paziureti ar yra nustatytas tinkamas operatorius...  ;)
  • S5

Neprisijungęs Zakix

Žinovas
***
Įrašai: 431 | Karma: +11/-10 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Zakix
Connecting....
Ats.: Padekit su MMS
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 26, 2005, 22:01 »
Jei bandei gauti ar siusti MMS siandien su Tele2 tai ir turejo mest tinklo klaida  >:(

Jofana, visa diena keikiaus, nes nu b*** Tele2 uzluzo i fsio  >:() ,')| Negalejau issiust ne vieno MMS. GPRS irgi kartais neveikdavo!

Parasta Balandzio 26 jei ka!
CX65   CX75   M55   DCA510 neoriginalas DCA540 original

Neprisijungęs z3nITaS

Naujokas
*
Įrašai: 2 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus z3nITaS
Ats.: Padekit su MMS
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 26, 2005, 22:13 »
Wisi nustatymai twarkoj ir pas mane ne Tele 2 o Bite tiksliau labas.

Neprisijungęs Zakix

Žinovas
***
Įrašai: 431 | Karma: +11/-10 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Zakix
Connecting....
Ats.: Padekit su MMS
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandžio 26, 2005, 22:15 »
Nezinau kas atsitiko bet gryzes namo isijungiau telefona (pas mane cx65) ir gavau nauja MMS zinute. Nu ir einu ja paziuret o nr. siuntejo yra mano ir niekaip negaliu suprast kas man ish mano nr. atsiunte man MMS.

Istikro tavo problema yra X-Files. Net neisivaizduoju, kaip galima gauti MMS nuo saves jei jos nesiuntei  ???
CX65   CX75   M55   DCA510 neoriginalas DCA540 original