mobiles.lt

Autorius Tema: padėkit prašau k750i  (Skaityta 7477 kartus)

Neprisijungęs warliuks

Naujokas
*
Įrašai: 23 | Karma: +0/-1
20 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus warliuks
padėkit prašau k750i
« Įrašytas: Rugsėjo 20, 2007, 18:05 »
padėkit nustatyt koks cid, red ar brown ir su kokia programa galima perdaryt i w800 ir dar kažką mpdifikuot
FW upadatinau per saitą
k750i

R1DB001
prgCXC 125952_EU1_CL

EROM: R3A005
prgCXC 1250091_EROM_DB2010_CLARA_FLAFLA

CXC 125 932_49 R1A

PA19

Net nežinau ka reškia daugelis užrašų. Ar kas galit padėt nustatyt modelį, CID koks ir red/brawn, nes nelabai suprantu pagal ką tą nustatyt :/ dekui iš anksto

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 20, 2007, 18:17 »
Atsidarai http://www.mobiles.lt/forum/index.php/topic,5737.0.html ir susirandi dalį "CID sužinojimas", parsisiunti programą esančia kiek žemiau toje temoje, "USB Flash Driver" nepamirštant jeigu pirką kartą tai darai.

Ar tikrai tu nori tai daryti nežinant net pagrindų? Patarimas pirmas: prieš ką nors dabar, pasidaryk GDFS kopiją (temos nuoroda aukščiau) ir žinučių/numerių per MyPhoneExplorer programą.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs warliuks

Naujokas
*
Įrašai: 23 | Karma: +0/-1
20 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus warliuks
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 20, 2007, 18:44 »
ačiū už greitą atsakymą. Daug skaitinėjau, tačiau iškilo klausimas kaip sužinot ta CID :) einu pastudijuot toliau, kolkas nieko nedarysiu tik iššsiaiškint noriu kas pas mane per versija. Pas mane omnitelio prirštas tel, o kadangi sugedo dangtesli kameros ( atidarau o telefonas to nemato irsako atidaryk lęšį). tad kol nepataisys garantinis to, nerizikuosiu keist :) o gal kas ir tam sprendimą žino?

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjo 20, 2007, 18:51 »
Kažkas yra minėjęs apie tą dangtelį, bet nebeprisimenu kokioj temoje. Visumoj tai čia jau mechaninis gedimas ir turi garantinis sutvarkyti be jokių problemų, mano nuomone. Tik žiūrėk kad jie nesumąstytų nutraukti garantijos su priežastim kad sudrėkęs telefonas ar kas nors panašaus. Tada atkirsk kad nuotrauką parodytų ir kovok už garantinį...čia iš MTTC įstaigos istorijų.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs warliuks

Naujokas
*
Įrašai: 23 | Karma: +0/-1
20 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus warliuks
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjo 20, 2007, 18:57 »
MTTC dirba draugas, tik jis taiso NOKIA modelius, galbūt nekils bėdų su remontu
Įrašyta: Rugsėjis 20, 2007, 18:55
welcome to setool2 lite edition v 1.08
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors
ChipID:8040,EMP protocol:0301
PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
FLASH CID detected:49
Speed:921600
Flash ID check:890D
Flash props sent ok
OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:xxxx CERT:RED
FLASH CID:49 COLOR:RED
 
MAPP CXC article: R1DB001     prgCXC125952_EU_1_CL
MAPP CXC version: R1DB001
Language Package:EMEA_1
CDA article: CDA102338/94
CDA version: R3A
Default article: cxc125953
Default version: R1DB001
 
Network LOCKED
Operator: 246-01
 
USERCODE:0000
 
Elapsed:5 secs.

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

Moderatorius
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjo 20, 2007, 19:17 »
PHONE IS RED RETAIL PRODUCT

OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:xxxx CERT:RED
FLASH CID:49 COLOR:RED

Spalva ...

prie ko priristas:
Network LOCKED
Operator: 246-01

paprasyk savo draugo kad atristu ir tiek :)
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs warliuks

Naujokas
*
Įrašai: 23 | Karma: +0/-1
20 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus warliuks
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjo 21, 2007, 07:20 »
Tai omnitelio pririštas :) jau keletą mėnesių neprisiverčiu nunešt.
na matau nevienas gidas kaip patobulint tel man tinka, pgal tą cid49 red. jau po truputį viskas aiškėja :) ačiū už pradmenis, info ir kad nepasiuntėt už kvailai jum atrodančius klausimus
kita savaitę nunešiu i garantinį o poto bandysiu tiuninguot tai vėl čia gryšiu konsultuotis :)

Neprisijungęs warliuks

Naujokas
*
Įrašai: 23 | Karma: +0/-1
20 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus warliuks
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2007, 11:13 »
jooo ;/ MTTC sumastė, kad buvo pažeista atidarinėjant ir garantinis NEGALIOJA.. grrr.. įdomu kaip, nes tas tel nebuvo ardomas.. ar imanoma fiziškai pažeist ta kameros dangtelį bandant stipria uatidaryt ir uždaryt, na taip dariau keletą kartų tikėdamasis kad kontaktai blogi ir stipriau pamakalavus suveiks ta kamera..
Įrašyta: Rugsėjis 26, 2007, 11:08
šleifą kažkokį keist reikia, atseit jo pažeist neina nebent ardant nemokšiškai.. tik kad tas tel nebuvo išardytas dar nėkarto..  :-\

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2007, 11:16 »
Nieko naujo iš MTTC pusės, dar spėju kad ir netvarkė telefono visai. Beje, ką tas tavo draugas darė? Neprašei kad patvarkytų, o ne tik šiaip akį užmestų? Jeigu dar nepasiėmei telefono, ginčykis, nepasiduok tokiam MTTC poelgiui.
  • iPhone 8 256GB

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

Moderatorius
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2007, 11:16 »
Na jei tikrai aparata pirkai nauja, vienas pats ji turejai ir tikrai zinai kad jo neardei - kreipkis i atitinkamas instancijas, nes sleifas pats itrukt ar kazkas jam ten atsitikt negali. Mygtukas suluzt ir tik teoriskai gali jei neardei to aparato. Todel net neaisku ka cia galima patart.
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs warliuks

Naujokas
*
Įrašai: 23 | Karma: +0/-1
20 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus warliuks
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2007, 12:10 »
draugas atsakingas už NOKIA tel taisymą, tad jis tik paklausė to kuris tikrino, pasakė kad ardant pagadinta, ir kad reik keist šleifą, kad pažeidimas yra.. o tai kaip jis pagest galėjo, ar nuo stipresnių dangtelio darinėjimų galėjo jis sulūžt? na tikrai stipriau aš ji paslankiojau tikėdamasis kad koks kontaktas pagedo ir suveiks..bet jis visada buvo mano kišenėje ir nebuvo bandoma ardyt ar pan...buvo keletą kartų nukritęs ant žemės bet ar sulūžt galėjo..?
 prieštai atsiuntė sms kad garantija negalioja, šeip telefonas pirktas Marijampolėj, tai gal pasimt tel ir ten nueit, ar jau man atims garantinį? dabar vilniuje tai čia ir bandžiau nešt.
Tai ką man jiem nuėjus sakyt, nes po darbo jei spėsiu užsuksiu. Esu iš tylesnių žmonių tad reik iš karto pasiruošt kalbą.. O jei jis tikrai sulūžęs tai garantinis privalo taisyt ar jau ne? Kokia kaina butų taisant už pinigus?

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2007, 12:44 »
Nieko nenoriu pritaikyti siai temai, bet sis bei tas apie MTTC garantinius is patirties:
1. Kazkada buvo straipsnis apie garantiniu mobiliuosius telefonus, tai kiek buvo skundu ne maisto produktu inspekcijai, tai didzia dauguma atveju kalti buvo patys vartotojai.
2. Patys atstovaujam Omniteli ir vezam garantinius i MTTC, tai nebuvo ne vieno karto, kad buvo atmestas ir be priezasties, nes dazniausiai, kai atmeta, tai palieka jau man taisyt, tai visada MTTC buvo teisus.
3. Jei kas mate Sony Ericssono officialias nuotraukas kada galioja garantinis, o kada ne, tai jei yra tik spalva korpuso nutrinta, tai viskas OK, o jei jau yra nors mazas korpuso plastmases musimas, tada jau negalioja. O mums kartais atnesa tokius sudauzytus, tokius aplamdytus, kad sakau ar zmones durni ar ka...garantinis visvien netaisys, bet taiso.
4. Tiesa, kalbu tai visokiu girdejes apie MTTC ir kad patys suslapina ir pan., na bet kiek as susidures (o susidures nemazai), tai kol kas negaliu pasakyt ne vieno blogo zodzio, na nebent apie taisymo trukme :)
Tai tiek, dekui uz demesi ir sekmes kovojant :)
Va gali prireikt tau vartotoju teisiu telefoniuko nemokamo pasikonsultuot 8-800-55551

Įrašyta: Rugsėjis 26, 2007, 12:42
dar pridursiu...zmogus visada sako jau tikrai nesuslapinau, pradeda rekt, draskytis, kai MTTC atmeta ir paraso suslapintas, o atsisuki ir pats pamatai....na zmogus nepagalvoja, kad ejau per lietu, kalbejau telefonu ir gali jis suslapt :)
na bet del ardymo, tai cia ne suslapimas, tu gi pats zinai ardei ar ne :)
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs warliuks

Naujokas
*
Įrašai: 23 | Karma: +0/-1
20 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus warliuks
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2007, 13:17 »
na net nežinau kaip toliau elgtis, nesu labai akringas, dažniau nusileidžiuati..
na gal ir pažeista ten kažkas, gal nuo to stipraus darinėjimo ir tikėjimosi akd pasitaisys ar pan, gal kažką ir padariau, gal nukrito jis skausmingai... bet tikrai jis nebuvo ardytas..
na bet jei jis pažeistas ir tai mano kaltė nu tai tebūnie, bet o jei kanors nulaužė pats meistras? ar šiaip tingi taisyt tai prameta kelis. nes kaip draugas sakė ten nemažai priimta naujų be patirties.. dar susipykau su draugu bandydamas prašyt kad jis sutvarkytu viską..
na nueisiu ir paklausiu kas blogai ten, ir kodėl taip..

ir jei kas kainose supranta, tai kokia to šleifo pakeitimo kaina butų?
YOO kiek supratau tu užsiimi remontu, jeinekrklystu ir jei nieko nesigaus reikės kažkur vistiek pataisyt :)
ačiū už nr,

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

Moderatorius
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2007, 15:06 »
Tai YOO yra is Marijampoles (praktiskai :) ) todel manau sutartumet tikrai, ir nuolaidele gal kokia padarys kaip forumieciui. Galu gale sleifas ar tai mygtukas daugiau 50 Lt ir taip nekainuoja.
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2007, 16:28 »
Tai YOO yra is Marijampoles (praktiskai :) ) todel manau sutartumet tikrai, ir nuolaidele gal kokia padarys kaip forumieciui. Galu gale sleifas ar tai mygtukas daugiau 50 Lt ir taip nekainuoja.

Na as cia tik pedu sumetymui viska siunciuosi i Marijampole  :D o jei rimtai, tai as dirbu Vilkaviskyje, gyvenu dar kitur, bet labai daznai su reikalais vaziuoju i Mare. Ir siaip arciau kad butu siuntu tarnyba autobusu stotyj nera, todel ten ir siunciuosi. Bet sakau, i savaite kelis kartus bunu Marej.
Įrašyta: Rugsėjis 26, 2007, 16:23
na net nežinau kaip toliau elgtis, nesu labai akringas, dažniau nusileidžiuati..
na gal ir pažeista ten kažkas, gal nuo to stipraus darinėjimo ir tikėjimosi akd pasitaisys ar pan, gal kažką ir padariau, gal nukrito jis skausmingai... bet tikrai jis nebuvo ardytas..
na bet jei jis pažeistas ir tai mano kaltė nu tai tebūnie, bet o jei kanors nulaužė pats meistras? ar šiaip tingi taisyt tai prameta kelis. nes kaip draugas sakė ten nemažai priimta naujų be patirties.. dar susipykau su draugu bandydamas prašyt kad jis sutvarkytu viską..
na nueisiu ir paklausiu kas blogai ten, ir kodėl taip..

ir jei kas kainose supranta, tai kokia to šleifo pakeitimo kaina butų?
YOO kiek supratau tu užsiimi remontu, jeinekrklystu ir jei nieko nesigaus reikės kažkur vistiek pataisyt :)
ačiū už nr,

Del telefono nr, tai nera uz ka, ji visur nemokamai skelbia, kartais prireikia, bent jau pardaveju pagasdinimui :) visi jau labai bijo tos institucijos :)
del remonto tai uzsiimu, jei pakeist sleifa, na uz 30 Lt padaryciau kokia   :)
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs warliuks

Naujokas
*
Įrašai: 23 | Karma: +0/-1
20 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus warliuks
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2007, 10:34 »
na va vakar buvau MTTC, bandydamas kažką suderin susipykau su draugu/grupioku ;/
tvirtina kad buvo pažeistas lešio atidengimo mygtukas ardant, visų pirma jis nebuvo ardytas, o visų antra gal patys MTTC meistrai ka pagadino ardydami ir taip.. nes sakoma kad jo iš išorės pažeist neįmanoma, nors ir aš gan intensyviai bandžiau darinėt tikėdamasis kad suveiks ir neberašys "atidenkite lešį". MTTC paklausiau išeidamas kiek kainuotų remontas, tai sake gan daug ;/ Po darbo pavargęs buvau ir nebuvo noro kovot, plus dar graži panelė sėdėjo tai negi pradėsiu aiškintis su ja ka iji pati nieko nežino..atsiėmiau nusišypsojau ir išėjau...

Esu marijampolietis ir dažnai pas tėvus nuvažiuoju, gal eitų kaipnors paremontuot tą tel? Ogal bandyt nešt Marijampolėje i garantinį, ir jie gal padarytu kanors? beje tas mttc meistras ardydamas nulaužė viena kilputę, kuria prisisuka korpusas, pastebėja uta tik namuose..tai spėju marijampolėje užsikabintu kad va ardytas ir vėl tas pat butų..

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2007, 12:06 »
Tai Marijampoleje gi nera MTTC meistru, jis siuncia i Kauna ar Vilniu, taigi papultu telefonas i tas pacias MTTC meistru rankas. Be to jau jei jam panaikinta garantija, tai jie pas save i duomenu baze isiveda ir bet kur tu i MTTC vesi, viska jie matys.
O Marijampoleje tai galiu parokemenduot kur nunest, arba jei nori man, tai ten nunestum ir paliktum, o jie man perduotu...na cia kaip tau patogiau...

P.S. tas tavo draugas is MTTC kartais ne Robertas ?  :)
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs warliuks

Naujokas
*
Įrašai: 23 | Karma: +0/-1
20 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus warliuks
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2007, 12:31 »
nea, ne Robertas :)
na man svarbu turbūt, kad kuo mažiau išeitų :P kiek kainuotų tos knopkės pakeitimas? :) gal padėsi..

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2007, 13:22 »
Kaip ir sakiau 30 lt, nes pagrinde ir luzta tie jungtukai (knopkes), jei butu jungtukas geras, tai sleifuka pigiau galeciau, nes ju be knopkiu turiu.
Bet matai su manim tau gali gautis nepatogumu, as ne Marijampolietis, tai man kol perduosi, po to kai kita karta atvaziuosiu tik atiduot galeciau.
Man tai nieko, bet tu savaitei gali likt be telefono.
Pirmiausiai as pabandysiu susisiekt su Marijampoles meistrais ir bandysiu suderint kad uz panasia kaina padarytu greiciau, o jei nesigaus kazkas tai arba as tau atvezu jungtuka o tu pasikeiti pats (jei sugebesi) arba man atiduodi ir lieki apie savaite be telefono :)
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs warliuks

Naujokas
*
Įrašai: 23 | Karma: +0/-1
20 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus warliuks
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #19 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2007, 14:48 »
na nenumirčiau :) samsung c100 kuris laiko 3 valandas pasikursiu :}
na aišku būtų geriau jei iškart pataisytum ar surastum kas padėtų pataisyt, nebrangiai ir kokybiškai. MTTC gerokai didesnę kainą buvo pasakę.
na gal ir sugebėčiau pats pasikeist bet jau gan senokai nieko nedariau elektronikoj :}
Įrašyta: Rugsėjis 27, 2007, 14:44
2ia ja uturb8t dar labiau i offtopic nueisiu bet ta proga paklausiu, kambariokas turi se w300 ir sugebėjo ji paskandint šampano stiklinėj. Buvau nunešes draugui i MTTC, tai jis ten tingėdamaspakrapštė, ir atstatė puse neveikiančiu klavišų, o kadangi ilgiau negalėjau aps ji laikyt tai jis liko nepataisęs w300 kamreos, kuri nebeveikia, kažką minėjo kad reiktų pakeist kažkokia mikroschemą ar pan..tuo pačiu gal ir ta apžiūrėtum? :}

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

Moderatorius
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #20 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2007, 15:14 »
Speju kad geriausia viska butu aptart per pm, o sita tema rakint jau, nes ji niekur nebenuves.
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: padėkit prašau k750i
« Atsakymas #21 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2007, 15:19 »
Sutinku, rakinam
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.