Ne į temą > Aš esu...

Manntas

<< < (2/19) > >>

Manntas:
 :D ;) tai kas nors pasakys man kokia geek kita reikšmė? ??? :o ::) :frown: :D

grazhvee:
geek [gi:k] n sl.

1 austral. žvilgsnis

2 (ypač amer.) apkiautėlis, tipas
elinis tipas va ka turejo omeny  :)

Manntas:
Na va bent vienas žmogus atsakė :D Na, kad niekam nekelčiau įtarimų, aš gyvenu Vilniuj, esu penkiolikinis (man 15 metų). Dar galėčiau paminėt, kad esu žiauriaj užsispyręs. Nesvarbu - teisus aš ar ne - aš turiu būt teisus ;D :D :D :D :D :D
Įrašyta: Balandis 29, 2008, 21:54O mobiles.lt savo "rank'ą" keltis galima pagal žinučių skaičių ar dar yra koks kitas kriterijus?

grazhvee:
cia neesme koks tavo reitingas, o manau esme ta kad padetum zmogui  :) aktyviai dalyvauk atsakinek ir pasikels reitingas, tik aisku nesamoniu nerasyk, kad pasikeltum ratio  :police:

Wyshniukas:

--- Citata iš: Manntas  Balandžio 29, 2008, 15:25 ---Megstu sedet prie pc,narsyt intike

--- Baigti citatą ---

--- Citata iš: Manntas  Balandžio 29, 2008, 22:11 ---Na va bent vienas žmogus atsakė

--- Baigti citatą ---

Jeigu dienas leidi prie "klaviatūros", atsakymą būtum pats susiradęs gana greitai. Užtektų Google atsidaryt ir tinkamą paieškos frazę įvesti.


--- Citata iš: grazhvee  Balandžio 30, 2008, 00:50 ---....tik aisku nesamoniu nerasyk, kad pasikeltum ratio  :police:

--- Baigti citatą ---

O jei kartais taip nutiktų, Manntas, atsakymai tiesiog bus be perspėjimo ištrinti ;)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją