mobiles.lt

Autorius Tema: Nesusijungia W850 su SET2L, reikia pagalbos  (Skaityta 2864 kartus)

Neprisijungęs [Gintas]

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 104 | Karma: +2/-1 | Lytis: Vyras
33 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus [Gintas]
Nesusijungia W850 su SET2L, reikia pagalbos
« Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2008, 15:18 »
Padekit,nes man neprijungia prie tos prog.,ar as gal nemoku,bet eina prijungti prie MyPhoneexplorer.Taigi kas gali but?

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Nesusijungia W850 su SET2L, reikia pagalbos
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2008, 15:27 »
Padekit,nes man neprijungia prie tos prog.,ar as gal nemoku,bet eina prijungti prie MyPhoneexplorer.Taigi kas gali but?

Norėtųsi sužinot ar bent įsirašei bent USB Flash Driver (UFD), kokią versiją naudoji SET2L, ar bandei XS++ naudot, ar pastaruoju metu nedarei FW atnaujinimo per SEUS? Kiekviena suteikiama informacija iš tavo pusės yra svarbi, taip kad stenkis "nudrėbt" daugiau info kitą kartą klausiant.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs [Gintas]

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 104 | Karma: +2/-1 | Lytis: Vyras
33 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus [Gintas]
Ats.: Nesusijungia W850 su SET2L, reikia pagalbos
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2008, 15:38 »
Padekit,nes man neprijungia prie tos prog.,ar as gal nemoku,bet eina prijungti prie MyPhoneexplorer.Taigi kas gali but?

Norėtųsi sužinot ar bent įsirašei bent USB Flash Driver (UFD), kokią versiją naudoji SET2L, ar bandei XS++ naudot, ar pastaruoju metu nedarei FW atnaujinimo per SEUS? Kiekviena suteikiama informacija iš tavo pusės yra svarbi, taip kad stenkis "nudrėbt" daugiau info kitą kartą klausiant.
Taip,pas mane tie draiveriai suinstaliuoti,kuriuos ismeta prijungus kabeli,Set2l versija yra 1.08,bandziau naudot XS++ irgi tas pats,nieko dar neadariau.:)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Nesusijungia W850 su SET2L, reikia pagalbos
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2008, 15:58 »
Bandyk jungti tada telefoną laikydamas 2 ir 5 mygtukus (čia vietoj C).
  • iPhone 8 256GB