mobiles.lt

Autorius Tema: K800i java problemos ir reikalingas system folderis  (Skaityta 1912 kartus)

Neprisijungęs ferrariukas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 192 | Karma: +5/-1 | Lytis: Vyras
5 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ferrariukas
Marius |
K800i java problemos ir reikalingas system folderis
« Įrašytas: Liepos 16, 2008, 23:28 »
Jei galit imeskit man system kataloga pilna, jis matomas padarius PC kad butu matomi paslepti failai. Esme visa ta, kad bandant patekti i zaidimus ar programas meta "operacija nepavyko". O viskas nutyko taip, atsisiunciau keleta zaidimu, pazaidziau, telefonas sedo, pajungiau kraut prie PC, dar susiradau zaidimus, kur issaugoti, perzvelgiau juos (M2 korteleje). Kompe nutraukiau visus rysius, kad kabeli butu saugu istraukti, bet pats telefonas nerode kad tai daryti saugu, vistiek istraukiau. Po to ir nebeleido man patekti i java, po to perzvelgiau system kataloga, ir jame truko daug failu. Cia taip nutyko su M2 korteleje esancia informacija. Pacio telefono atminties net netikrinau. Po to formatavau kortele, telefone padariau parametru atstatyma ir pilna atstatyma. Nepadejo, tai galvoju, gal telefono system katalogas susivare del tokio kabelio istraukymo, dabar telefono system katalogas tuscias. As manau kad cia system kaltas... Gal jus kitaip manot ir turit kitu ideju? Dekui uz pagalba :)
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 17, 2008, 14:57 sukūrė ferrariukas »
  • +37063954103
Rašau diplominį...

Neprisijungęs Kadras

Naujokas
*
Įrašai: 16 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Kadras
Ats.: K800i java problemos ir reikalingas system folderis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 20, 2008, 20:01 »
Sveikas ;)  Man taip pat buvo,susitvarkiau sito forumo deka :) Net nemegink rasinet su system,bent jau man -nepadejo. Geriau ishkart softa perrasyk ir viskas. Jeigu reikes rasyk Cia ar i PM,numesiu koki linka,kaip perrasyt softa ar ka ;)
  • Sony Ericsson K800i