mobiles.lt

Autorius Tema: Garantija  (Skaityta 12844 kartus)

Neprisijungęs Unguriukas

Žinovas
***
Įrašai: 464 | Karma: +3/-33 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Unguriukas
Garantija
« Įrašytas: Liepos 20, 2005, 19:47 »
Sveiki.Tikriausiai ir seniau ir dabar ira zmoniu kuriems neduoda ramybes telefono garantija.Daug kas sneka kad pakeitus "Meniu Icons" garantija kaip ir pradingsta.As manau kad netiesa.Kaip pirkau telefona is Tele2 manes neinformavo kad dirbant su "OpneDisk" programele garantija gali pamirst,taip pat skaiciau garantini talona jame nera tokiu dalyku parasyta.Na padiskutuokime kartu ar cia tikrai tiesa del tos garantojis su "OpenDisk" ir kitomis programomos ar ne. Garantiniame talone parasyta:

*Jei naujuose itaisuose ir ju komponentuose per 24 menesius nuo isigijimo aptinkama defektu del prastos gamybos ir/arba medziagu kokybes, "Siemens" savo nuoziura turi arba pakeisti itaisa kokybisku, arba ji sutvarkyti.Nusidevinciu detaliu atzvilgiu (iskaitant,bet neapsiribojant baterijomis,klavaturomis,korpusais,deklais), si garantija galioja 6 menesius nuo isigyjimo datos.

*Si garantija nubes taikoma,jeigu itaisas sugadintas del netinkamos eksplotacijos ir/arba jei nebuvo laikytasi vartotojo instrukciju.

*Si garantija nebus taikoma paslaugoms,atliekamoms igaliotu pardavimo atstovu arba paciu pirkeju (pvz., diegimas,konfiguravimas,programines irangos atsisiuntimas).vartotojo instrukcijos ir bet kokia programine iranga atskiruose duomenu nesejuose neturi ieiti i Garantija.

*Garantija turi buti taikoma pagal pirkimo ceki,kuriame nurodyta pirkimo data.Garantinio aptarnavimo uzklausos turi buti pateiktos per 2 menesius aptikus gedima, taisoma pagal Garantija.

*"Siemens" atstovu pakeisti arba jiems grazinti itaisai ar komponentai Tampa "Siemens" nuosavybe.

*Si garantija turi buti taikoma naujiems aparatams,isigytems Europos Sajungoje.Gaminiams,parduotiems Lietuvoje,garantija isleidzia UAB"Siemens"

*I Sia garantija neturi buti itraukiamos jokios kiitos del itaiso ar su juo susijusios pretenzijos.Sioje garantijoje niekas neturi riboti ar pasalinti istatymo nustyti pirkejo teisiu arba gamintojo atsakomybes uz mirti ar suzalojima,ivikusi del jo aplaidumo.

*Taikant paslaugas pagal garantija,jos laikotarpis neturi buti pratesiamas."Siemens" Pasilieka teise imti mokesti uz keitimus ir taisyma jei tai nereiskia,kad nevykdomi Garantijos isipareigojimai.

*Mineti nuostatai nekeicia pareigos irodyti,jog buvo padaryta zala.

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 20, 2005, 20:35 »
O tai daba man pasakyk koks sito viso epilogas, aaa!? :)
Taigi Tele2 yra is dalies sukciai, kaip ir kiti operatoriai, taip kad neverta cia nustebti kad neinformavo. Pries padedant parasa reikejo skaityt, i tai turi pilna teise...kad ir valanda skaityk!
O beto man atrodo i tavo klausima ar galima dirbt atsako 3 punktas, bet jei cia gerai supratau...nes jau labai painiai cia parasyta ;D
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs gytux

Žinovas
***
Įrašai: 255 | Karma: +7/-9 | Lytis: Vyras
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus gytux
Ats.: Garantija
« Atsakymas #2 Įrašytas: Liepos 21, 2005, 18:06 »
Galiu pasakyt tik tiek... Nieks ten nieko neziuri ir taiso viska is eiles... Mano cx65 sugedo kai iskrito is 2 auksto... Buvau pakeites ikonas, nuemes fotiko garsa ir nieko kai nunesiau taisyt net neisijunge telefo tik paklause kas yra...
Don't bug me! I'm just browsing :)

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats.: Garantija
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepos 22, 2005, 10:27 »
O beto man atrodo i tavo klausima ar galima dirbt atsako 3 punktas, bet jei cia gerai supratau...nes jau labai painiai cia parasyta ;D

As apie ta pati pagalvojau :)
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs Unguriukas

Žinovas
***
Įrašai: 464 | Karma: +3/-33 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Unguriukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2005, 16:16 »
Na prie tos pacios temos pridursiu :) Butu idomu suzinot kas taise telefonus MTTC ( Mobiliuju Telefonu Techniniam Centre ) Savanoriu 125 Kaunas. Kiek laiko jums taise? Man antra svaite raso softa ir lygina munipuliatoriu :D :D

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2005, 16:30 »
Samsung D400 - Lankscioji jungtis, 4 dienos, sutvarke.
Siemens C55 - Testpoint ir Firmware, 5 dienos, nesutvarke.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Unguriukas

Žinovas
***
Įrašai: 464 | Karma: +3/-33 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Unguriukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2005, 19:08 »
Butu idomu isgirst kastas testpoint? :)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūčio 06, 2005, 22:52 »
Testpoint - detale/takelis kuri/kuris neleidzia programiskai ka nors daryt, pavyzdziui perrasyt FF, atristi ar ka nors panasaus. Tik update man atrodo galima.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs gytux

Žinovas
***
Įrašai: 255 | Karma: +7/-9 | Lytis: Vyras
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus gytux
Ats.: Garantija
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2005, 14:11 »
Na prie tos pacios temos pridursiu :) Butu idomu suzinot kas taise telefonus MTTC ( Mobiliuju Telefonu Techniniam Centre ) Savanoriu 125 Kaunas. Kiek laiko jums taise? Man antra svaite raso softa ir lygina munipuliatoriu :D :D
man fullflash sugebejo per 3 savaites perrasyt...
Don't bug me! I'm just browsing :)

Neprisijungęs Unguriukas

Žinovas
***
Įrašai: 464 | Karma: +3/-33 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Unguriukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjo 11, 2005, 15:27 »
Wat nuveziau savo Cx65 i garantini "MTTC" Kaune. Kaip manot ar man iseis "praslinkti" kad nenuimtu garantinio nes as ten buvau pridares visko ir telefas nebeisijunge :) Ir siaip jeigu nuims garantini ir telefas bus pataisytas tai aisku reiks pinigus sumoket ane? :) Dar pasiskaiciau nuo ko nuimama garantija tai jei kam idomu va parsisiuskite ir paskaitykite .*Doc

http://www.mttc.lt/_data/news/124/Aplinkybes%20kuriomis%20gali%20buti%20apribota%20garantija.DOC

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjo 16, 2005, 21:04 »
Atkreipkit demesi koks buvimo vietos adresas...tikrai ne Lietuva ;D
O gedimas man bent jau aiskus, o jiems ne...arba ekrano jungtis arba tiesiog kontrastus reguliavimo varztelis iskrito ;D

[prisegtas failas istrintas administratoriaus]
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Unguriukas

Žinovas
***
Įrašai: 464 | Karma: +3/-33 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Unguriukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjo 16, 2005, 21:16 »
Va va va :) :) Pas mane dabar tas pats :) Vienas is Mobiles kanalo sake kad cia Lenkija :D

Paziuresim kuris pirmas atgaus telefa :P :P

 ;D
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 17, 2005, 10:30 sukūrė Unguriukas »

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjo 17, 2005, 10:39 »
http://service.mttc.lt pabandykit remonto numeri ivest sakykim A77410 ar siaip koki ir atidarys jus to remontuojamo telefono langa ;D
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Unguriukas

Žinovas
***
Įrašai: 464 | Karma: +3/-33 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Unguriukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjo 17, 2005, 10:42 »
Aha geras :D

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjo 20, 2005, 20:22 »
MTTC visai blogai jau ziuriu. Negaranitiniu nepriima, atiduoda su baterijom kurios visai ne toks kurios priduotos buvo ir dar bando kazka "stumt"
Gerai kad mano SL55 tvarke Lenkijos serviso centras, nors ir man bande pripiest suslapima. Atnesu telefona, pasakau tikslu gedima o asistente paziurejus i krovimo lizda sako sudrekes buvo...ka ten iziuret galima jei tik plasmase ir mazi kontaktai ;D O jei ir butu sudrekes, buciau isvales su spec. skysciu ;D

Citata iš: Chimikas is kito forumo
Sugedo mano E398. padaviau rementui tai taise 2 menesius kol pakeite i nauja. po 2 dienu pradejo neveikti mygtukai 1, 2, 0 ir atsiliepimo mygtukas bei fotokamera. nunesiau remontui tai pasake uz savaites kad telefono remontas negarantinis nes yra dregmes sukelti pazeidimai nors duodu galva nukirst jokios dregmes nebuvo jis gaves. kreipiausi i MTTC direktoriu tai pasake kad nieko nekeis ir netaisys tipo mesitru isvados galutines ir neapskundziamos.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Unguriukas

Žinovas
***
Įrašai: 464 | Karma: +3/-33 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Unguriukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugsėjo 20, 2005, 20:27 »
As ryt nuvazevias su jais aiskinsiuos. Nes mane tikrai dapi...... jei man ~25 Km trenktis moket ~10 kol ten nuvaziuoju tai nu n... uz ju neatsarguma.

Neprisijungęs Simply_Awake

Straipsnių autorius
*
Įrašai: 656 | Karma: +60/-2 | Lytis: Vyras
169 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Simply_Awake
Previously: asas |
Ats.: Garantija
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugsėjo 20, 2005, 20:33 »
biski eiles pas juos, siandien nesiau cf62 FW perrasymui, per 5darbo dienas.. nu ziuresim, is esmes gal ir paciam reikejo rasytis, bet anie veliau kabinejasi jei kas kitas suluzta ::)
  • Palm Pre, Samsung S5600
Ir užlipsi ant baimes, kaip ant sprogmens tamsumoje..

  • Grupės Coldplay fanų puslapis

Neprisijungęs kitas

Naujokas
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-1 | Lytis: Vyras
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus kitas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugsėjo 23, 2005, 21:33 »
tai gi ir man atsitiko problema mano cx65  pradėjo neveikti skambinimo ir tie du myktukai iš šonų munipuliatoriui ir pati viršutinė munipuliatoriaus dalis buvo iškritusi, tai nunešiau į mttc vilniuje prėme ir aš išvažiavau tada namo nes aš gyvenu ne vilniuje, o už 164km nuo vilniaus :-\ taigi jie man po dienos tai yra rugsėjo 22 dieną atsiuntė laišką, kad mano telefonas pažeistas dregmės  :o nu tai visiškai neįmanoma, nes jei žinočiau, kad jis būtų gavęs dregmės, tai net nebūčiau vežes jo i garantinį, o būčiau paprastiems meistrams padavęs ir jie būtų pašaline gedima. tai aš tai tik į mttc laišką, tam inžinieriui parašiau kuris taisė telefoną, bet jis aišku tyli, tada pradėjau jiems skambyti, tai sako eikite pas meistrus ir tvarkykite reikalus su jeis, nes aš jums nieko padėt negaliu  ;)  >:( išvados pirmadienį siūsiu savo brolį į mttc  :D kad sutvarkytų ką nors  :D gal ras kokią bendrą temą, nes jis toks pats surūgęs, kaip ir darbuotojai  :D
  • šiuo metu naudoju siemens cx65 ir samsung c-300
relaxin' with cherry

Neprisijungęs Simply_Awake

Straipsnių autorius
*
Įrašai: 656 | Karma: +60/-2 | Lytis: Vyras
169 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Simply_Awake
Previously: asas |
Ats.: Garantija
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugsėjo 23, 2005, 23:09 »
is esmes mttc labai daug garantiju del dregmes nuema...kartais net nepagristai..
  • Palm Pre, Samsung S5600
Ir užlipsi ant baimes, kaip ant sprogmens tamsumoje..

Neprisijungęs Unguriukas

Žinovas
***
Įrašai: 464 | Karma: +3/-33 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Unguriukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #19 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2005, 08:27 »
Vat jei jums idomu papasakosiu savo nuotyki su MTTC. Nunesiau Cx65 i MTTC Kaune nes biski pridirbau su laidu ir nebeisijunge. Po mazdaug savaites ji pataise taigi nuvaziavo mano mociute ji paimt nes jai buvo pakeliui. Po poros val. ji man parveza mano mob veikianti , bet baterija ne mano! Kaskokia perskelta net neuzsideda normaliai galinis dangtelis. As labai susinervavau galvoju ot man sh...ikiso. Kita diena pats nuvariau i MTTC aiskintis. Padejau as jiems garantini,atsiemimo lapa ir tel. Sakau: cia ne mano baterija! kaip ne tavo!ir pradejau su ta kur isdavineja tel. pyktis as jai isaiskinau visa padeti kad mociute paeme tel nieko nesuprasdama apie tuos telefonus ir jei buciau as ejas atsimt buciau iskart pasakes. Taigi sako mes nieko nekeisime jus pats kaltas. Aiskinaus aiskinau isejo kaskoks bachuriukas is logistikos kabineto tam irgi viska paaiskinau sako NE ! Nieko nekeisime. Va tada tai isvis susinervavau ir pradejau rek! Jei sh...is Lenku parsivezet tai kad man butu nauja batarke arba mano!! Jie vistiek sakydavo NEKEISIME. Ir pasakiau cia manes uz durna nelaikysit, as is cia neisieisiu kol nebus pakeista!

Po5 min atnese visiskai nauja batarke. :)
Kai ejau pro duris dar man vienas vyras patapsnoji per peti ir pasake : Maladiec :D
Va tada tai pasijutau gerai juos pastates i vieta. :D

Tai vat niekad nenusileiskit jiems jokiu budu. Bukit griezti ir irodynekit tiesa iki galo. :D
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 24, 2005, 08:30 sukūrė Unguriukas »