mobiles.lt

Autorius Tema: Garantija  (Skaityta 12845 kartus)

  • Grupės Coldplay fanų puslapis

Neprisijungęs kitas

Naujokas
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-1 | Lytis: Vyras
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus kitas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #20 Įrašytas: Spalio 01, 2005, 13:57 »
nu jo gavau savo siemensa iš mttc, tai nieko jie nesutaisė  >:( dar sugadino- įskėlė   :o tai dabar įtrūkusi ta balta juosta kur eina per šonus telefonui  ??? kaip suko varžtus persistengė  >:( bet atrodo softą perrašė  ;) bet negaliu pasakyt ar perrašė, nes myktukai keli neveikia  :'( ai dar garantinio lapelyje uždėjo raudoną štampą, kad garantinis aptarnavimas negalioja... šūdžiai mttc  >:(
  • šiuo metu naudoju siemens cx65 ir samsung c-300
relaxin' with cherry

Neprisijungęs Simply_Awake

Straipsnių autorius
*
Įrašai: 656 | Karma: +60/-2 | Lytis: Vyras
169 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Simply_Awake
Previously: asas |
Ats.: Garantija
« Atsakymas #21 Įrašytas: Spalio 01, 2005, 14:10 »
na mano cf62 buvau atidaves SW perrasymui (nes issijunginejo dazniai), ja perrase bet ir surado kazkoki mechanini gedima, va cia tai jau idomiau paprasiau ju issamiau paiskint koki bet jie kaip visada nieka nezino ir t.t ir pan.. na bent jau garantinio nenueme, korpuso nesuvare ir baterijos nekeite  ::)
  • Palm Pre, Samsung S5600
Ir užlipsi ant baimes, kaip ant sprogmens tamsumoje..

Neprisijungęs Vanse

Naujokas
*
Įrašai: 28 | Karma: +2/-2
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Vanse
Ats.: Garantija
« Atsakymas #22 Įrašytas: Lapkričio 14, 2005, 22:01 »
Blyn prisiklausiau jusu istoriju apie garantini net negera pasidare.. turiu tokia beda noreciau fw naujo tarkim 50 ir mano telefonas cx65 buvo jau gal kokius 3 kartus is niekur isijunges ,nesciau is garantini speju man tik fw ir atnaujintu jei ta dar padarytu?!! ar apsimoka taip suzaisti?
p.s.turejau c55 prodejo issijunginet kol viena diena numire .. :-\
Nedaryk to, delko veliau tektu gailetes ;)

Neprisijungęs Simply_Awake

Straipsnių autorius
*
Įrašai: 656 | Karma: +60/-2 | Lytis: Vyras
169 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Simply_Awake
Previously: asas |
Ats.: Garantija
« Atsakymas #23 Įrašytas: Lapkričio 14, 2005, 22:30 »
sakyciau apsimoka. fw perrasymas dazniausiai 5 darbo dienas truksta. seip pats spresk. ;)
  • Palm Pre, Samsung S5600
Ir užlipsi ant baimes, kaip ant sprogmens tamsumoje..

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #24 Įrašytas: Lapkričio 15, 2005, 18:08 »
Blyn prisiklausiau jusu istoriju apie garantini net negera pasidare.. turiu tokia beda noreciau fw naujo tarkim 50 ir mano telefonas cx65 buvo jau gal kokius 3 kartus is niekur isijunges ,nesciau is garantini speju man tik fw ir atnaujintu jei ta dar padarytu?!! ar apsimoka taip suzaisti?
p.s.turejau c55 prodejo issijunginet kol viena diena numire .. :-\

Zinoma nunesk, tik sakyk kad is kart isduotu laikina...nes girdejai kad uztrunka ilgiau nei 5 dienas ;D
O C55 dar turi ar jau  ismetei?

Paeme mano SL55 2005-10-11, spekit ar sutvarke iki dabar?
Ne velnio, tik kai pradejau kiekviena diena skambint i ju centra pajudejo ledai. Ir apskritai jis pasirodo guli sau ramiai Lenkijoje vel.
Vienas draugas is BizPak sake kad jie ten uzsiverte tais telefonais kaip reikia. Sako atveza 1dieni kokia deze su telefonais ir praguli kokia savaite nepaliesta, o per ta savaite dar 10 deziu padeda salia ;D
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Vanse

Naujokas
*
Įrašai: 28 | Karma: +2/-2
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Vanse
Ats.: Garantija
« Atsakymas #25 Įrašytas: Lapkričio 15, 2005, 18:20 »
Del garantinio gal ir taip reiks padaryt nunesiu ir sakysiu duokit laikina, o del c55 tai jau koki pusmeti neturiu bet su juo buvo faina  O|-) bet dar vienas keistas dalykas kai as nesiau taisyt c55 (nesiau privaciai, nes garantija buvo pasibaigus) tai man po taisymo sako :  ar jis nebuvo suslapes?nes tipo ten kazkas buvo pazeista del dregmes ..as ji buvau saugojas tikrai nebuvo patelke dregmes..ir dar vienas dalykas man jie pasake kad jis buvo jau taisytas, as is pat pradziu nesupratau bet man paaiskino, kad ten tipo michroskemos ardytos ir dar neviskas buvo prisukta..o as emiau tiesiai is salono ir niekada netvarkiau..tai taip iseina kad pats salonas biski kazka konfigina?
Nedaryk to, delko veliau tektu gailetes ;)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #26 Įrašytas: Lapkričio 15, 2005, 18:45 »
Del garantinio gal ir taip reiks padaryt nunesiu ir sakysiu duokit laikina, o del c55 tai jau koki pusmeti neturiu bet su juo buvo faina  O|-) bet dar vienas keistas dalykas kai as nesiau taisyt c55 (nesiau privaciai, nes garantija buvo pasibaigus) tai man po taisymo sako :  ar jis nebuvo suslapes?nes tipo ten kazkas buvo pazeista del dregmes ..as ji buvau saugojas tikrai nebuvo patelke dregmes..ir dar vienas dalykas man jie pasake kad jis buvo jau taisytas, as is pat pradziu nesupratau bet man paaiskino, kad ten tipo michroskemos ardytos ir dar neviskas buvo prisukta..o as emiau tiesiai is salono ir niekada netvarkiau..tai taip iseina kad pats salonas biski kazka konfigina?

Ziurint dar koks salonas, jeigu rimtas tai tikrai s*** nekistu, o jei salonas tik su operatoriu igaliojimu sutartis pasirasinet tai visko gali buti.
As manyciau jie bande tave apgaut ir pigiai ji is taves nupirkt, esu susidures su tokia taktika: sako cia jau visai jam blogai, reikia 1, 2, 3 ir 4 detale nors realiai tik viena :)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Vanse

Naujokas
*
Įrašai: 28 | Karma: +2/-2
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Vanse
Ats.: Garantija
« Atsakymas #27 Įrašytas: Lapkričio 15, 2005, 19:18 »
Ne jie manes neapgavo jie sake mes pataisem ,bet nezinia kada vel gali isijunginejimai pasikartot.blyn galvojau ir sutaise na bet tik penkis lt nulupo ir pasiule kaip ir minejai parduot.bet jie nepirko tas as is kart pardaviau tai kiek zinau tas telefonas teisgyveno  1 menesi  :( p.s. del salono tai jis buvo pirktas is tele2  ::)
Nedaryk to, delko veliau tektu gailetes ;)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Garantija
« Atsakymas #28 Įrašytas: Lapkričio 15, 2005, 19:58 »
del salono tai jis buvo pirktas is tele2  ::)

Gal buvo koks brokas ir tiek :)
  • iPhone 8 256GB