mobiles.lt

Autorius Tema: Kaip prijungti K750 prie AK?  (Skaityta 3543 kartus)

Neprisijungęs ajkrcc

Naujokas
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-0
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ajkrcc
Kaip prijungti K750 prie AK?
« Įrašytas: Rugsėjo 26, 2008, 19:53 »
gal zinot kaip tel prijungt K750i prie pc (tel softas susuknises) noriu perasyt jam softa.
ka daryt kad pc ji rast ir galeciau jam perasyt softa.

tel kai ijungi jis iskart vel restartuojas ir vel isijungia. ir taip visa laik isijungia issijungia ir vel insijungia.
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 26, 2008, 21:30 sukūrė Wyshniukas »

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: KAip prijunt???? k750i
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2008, 21:09 »
Susirašyk usb draiverius, tada pasinaudok forumo paieška, susirask info kaip perrašyt softą..

P.S. Kai jungi telefoną prie kompo, jis turi būti išjungtas ir turi laikyti C raidę ir tada kišti kabelį.
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs ajkrcc

Naujokas
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-0
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ajkrcc
Ats.: KAip prijunt???? k750i
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2008, 21:27 »
pc neranda ne tel jungines ON/OFF/ON/OFF/ON/OFF ir t.t... kai tik pamygu IJUNGIMO muktuka.
tai ka daryt kad pc rast susijungt. turiu tuos USB draiverius. kompas nespeja norm tel aptikt kai taip junginejas tel.

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: KAip prijunt???? k750i
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2008, 21:30 »
juk prie xs+ programos reikia jungt išjungtą tel. ir laikyt įspaudus c knopkę , kaip ir Smiriukas sakė...
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs ajkrcc

Naujokas
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-0
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ajkrcc
Ats.: Kaip prijungti K750 prie AK?
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2008, 18:05 »
nu bandau per ta xs++ bet kaj tel taip junginejas on/off . tai tas xs++ neranda tel visai.

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: Kaip prijungti K750 prie AK?
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2008, 18:10 »
nu bandau per ta xs++ bet kaj tel taip junginejas on/off . tai tas xs++ neranda tel visai.
Bent  USB draiverius susirašei?
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs ajkrcc

Naujokas
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-0
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ajkrcc
Ats.: Kaip prijungti K750 prie AK?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalio 08, 2008, 11:28 »
na atsisiuntes tuos usb draiverius pavadinimu tokiu - k750_usb_signed_drivers

tak kai jungiu tuo laidu. pc nereguoja kad rado nauja prietaisa.

kaip ten padaryt kad instalint gal galima tuos USB draiverius per ADD HARDWARE?
Įrašyta: 2008-09-30, 19:02:30
na atsisiuntes tuos usb draiverius pavadinimu tokiu - k750_usb_signed_drivers

tak kai jungiu tuo laidu. pc nereguoja kad rado nauja prietaisa.

kaip ten padaryt kad instalint gal galima tuos USB draiverius per ADD HARDWARE?

na man nepavyksta yrasyt tu draiveriu. gal imanoma tik ikelt juos i koky draiveriu aplanka C://windows... aplanke ir tada veiks? nes mano tel SOFTAS SUVARYTAS. nu kai pamygu ijungt jis pradeda mirkset ekranas ir neuzsikrauna. tik junginejas ir ekranas myrksi.

ir kaip atidaryt porta usb. nes pas mane usb yra prieki 2 lizdai ir gale 4 lizdai. nes kai ijungiu ji rodo tik 1 pasirinkima usb. kai kita tel prijungiu raso man kad tipo error to open port.



karoce jai galit paaiskint kaip irasyt man tuos usb draiverius ir atidaryt portus usb. buciau dekingas. labai



forume daug ieskojau ir neradau pagalbos kuri man padet isprest problema.  jus gal modifikuojat tel su veikianciais softais. o man yra taip jog softas sugedes. ji reik perasyt i kita. gal jus neesat susidure su tuo...
Įrašyta: 2008-10-03, 20:24:39
na atsisiuntes tuos usb draiverius pavadinimu tokiu - k750_usb_signed_drivers

tak kai jungiu tuo laidu. pc nereguoja kad rado nauja prietaisa.

kaip ten padaryt kad instalint gal galima tuos USB draiverius per ADD HARDWARE?

na man nepavyksta yrasyt tu draiveriu. gal imanoma tik ikelt juos i koky draiveriu aplanka C://windows... aplanke ir tada veiks? nes mano tel SOFTAS SUVARYTAS. nu kai pamygu ijungt jis pradeda mirkset ekranas ir neuzsikrauna. tik junginejas ir ekranas myrksi.

ir kaip atidaryt porta usb. nes pas mane usb yra prieki 2 lizdai ir gale 4 lizdai. nes kai ijungiu ji rodo tik 1 pasirinkima usb. kai kita tel prijungiu raso man kad tipo error to open port.



karoce jai galit paaiskint kaip irasyt man tuos usb draiverius ir atidaryt portus usb. buciau dekingas. labai



forume daug ieskojau ir neradau pagalbos kuri man padet isprest problema.  jus gal modifikuojat tel su veikianciais softais. o man yra taip jog softas sugedes. ji reik perasyt i kita. gal jus neesat susidure su tuo...
tai bent kas padekit.

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Kaip prijungti K750 prie AK?
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalio 08, 2008, 15:20 »
na atsisiuntes tuos usb draiverius pavadinimu tokiu - k750_usb_signed_drivers
tak kai jungiu tuo laidu. pc nereguoja kad rado nauja prietaisa.
kaip ten padaryt kad instalint gal galima tuos USB draiverius per ADD HARDWARE?[

k750_USB_signed_drivers tinka tik tuo atveju, kai telefonas yra veikiantis, ir jos reikalingos, kad atpažintų telefoną kitos programos. Kad XS++ atpažintų, reikia UFD tvarkyklių...visa instrukcija forume yra ne vienoje temoje parašyta, nukopijuoju TAU dar kartą.

Reikalingi failai:

USB Flash Device sutvarkymas:
  • Parsisiunčiam reikalingą driver'į ir išarchyvuojam (išarchyvuos į C:\USBFlashDriver)
  • Išjungiam telefoną, laikydami "C" mygtuką prijungiam kabelį. Windows suras naują hardware "USB Flash Device".
  • Naujame atsidariusiam lange, spaudžiam "No, not this time", tada renkamės "advanced" ir nurodom direktoriją "C:\UsbFlashDriver".
  • Jeigu Windows parodys dar vieną lentelę su pasirinkimai, spauskite "Continue Anyway". Baigus įdiegimui, Windows apie tai praneš.

Jeigu viską gerai atliksi, paskui jau neturėtų būti jokių problemų prisijungiant prie flash'inomo programų. Jeigu nesigaus, verta išbandyti pas draugą ant kito kompiuterio. Jeigu ir tai nepadės, tada verta mąstyt apie meistrus ir galimybę, kad telefonas yra pažeistas drėgmės.
  • iPhone 8 256GB