mobiles.lt

Autorius Tema: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?  (Skaityta 22037 kartus)

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #40 Įrašytas: Vasario 09, 2005, 08:46 »
Bet ten meniu ikonos cx65... Gal tinka ir c65? Labai reikia tu ikonu man....   ???
Tinka
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs AMDGedas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 68 | Karma: +1/-1 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus AMDGedas
cx65
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #41 Įrašytas: Vasario 09, 2005, 16:14 »
Nu zinokit viskas gerai, pakeicia ten, bet yra viena beda. Nepakeicia to folderio per kuri ieinu i interneta [ENTRY]. Kai visas iconas pakeiti, tai ten nukelia ta ruzava papke (kur failai). Ka daryt?
cx65 + 41 soft + com cabel (org) + WinXP

Neprisijungęs W!RTU@L

Naujokas
*
Įrašai: 44 | Karma: +0/-1 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus W!RTU@L
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #42 Įrašytas: Vasario 10, 2005, 19:51 »
Man lygiai tas pats buvo tik as tai dariau priverstiniu budu ne siaip sau malonumui o del to kad buvau visus pasleptus diskus istrynes.... Bet tai cia jau kita tema krc. reik atsidaryt ta jau parpusta foldery su iconpacks ir ten turetu buti sunumeruoti failai pavadinimas.1#1 tas #1 reiskia kuri icona bus pakeista eiles tvarka is kaires i desine nuo pat virsaus siuo atveju pas tave Surf&Fun icona yra 3 taigi taureikia ziureti visus failus su galune #3 ir juos nukopyt i Config/japp/flexmenu/... tada darai telefo isjungima ir vel ijungima ir turetu jauveikti bent man taip buvo ir daba visk okey! ;)

Neprisijungęs AMDGedas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 68 | Karma: +1/-1 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus AMDGedas
cx65
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #43 Įrašytas: Vasario 11, 2005, 15:10 »
kai as keiciu visas iconas iskarto tai tie skaiciai sutampa. viskas ore atrodo, bet po restart tikras sh... vietoj tos per kelia ta "mano" icona. nzn...
cx65 + 41 soft + com cabel (org) + WinXP

Neprisijungęs Sneikius

Naujokas
*
Įrašai: 17 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Sneikius
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #44 Įrašytas: Vasario 17, 2005, 22:07 »
noreciau jusu paklausti ar kas bandet ant c65 keist meniu ikonas? ir dar vienas klausimas ia tinka meniu ikonos kurios skirtos cx65 modeliams nes as kitokiu nerandu

Neprisijungęs W!RTU@L

Naujokas
*
Įrašai: 44 | Karma: +0/-1 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus W!RTU@L
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #45 Įrašytas: Vasario 17, 2005, 22:15 »
Nebandziau bet tu bandyk duodu 40% kad pawyks tik pasidaryk senu ikonu kopijas del viso pikto... :)

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #46 Įrašytas: Vasario 18, 2005, 08:19 »
noreciau jusu paklausti ar kas bandet ant c65 keist meniu ikonas? ir dar vienas klausimas ia tinka meniu ikonos kurios skirtos cx65 modeliams nes as kitokiu nerandu

Pries rasant tokius klausimus galetum netinget akis pakelt
41 Atsakymas sitoj temoj
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 18, 2005, 08:21 sukūrė CRONUS »
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs dieduska

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 76 | Karma: +11/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus dieduska
kas geriau jei ne Siemens
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #47 Įrašytas: Balandžio 01, 2005, 18:12 »
o tai kaip pakeisti ikonas, kur yra folderiai kai ieini i "Mano"?
cx65 sw50 + paches + winXP + Dca-510 neorginalus

Neprisijungęs OpinionDSC

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 164 | Karma: +16/-3 | Lytis: Vyras
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus OpinionDSC
Ipso facto
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #48 Įrašytas: Balandžio 01, 2005, 21:23 »
o tai kaip pakeisti ikonas, kur yra folderiai kai ieini i "Mano"?

o kartais patarimu neskaitai ?!! http://www.mobiles.lt/patarimai/triukai/x65_meniu_ikonu_keitimas_2  parashyta taip aishkiai kad ashkiau sunku parashyt.
Has anything you've done made your life better?

Neprisijungęs dieduska

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 76 | Karma: +11/-0 | Lytis: Vyras
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus dieduska
kas geriau jei ne Siemens
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #49 Įrašytas: Balandžio 01, 2005, 21:31 »
tai kad ne sito klausiu  :D , as jau meniu ikonas seniau pasidariau  8) , as klausiu kaip pasikeisti folderiu ikonas kur yra "Mano"  ::) , arba kaip pasikeisti muzikeliu ikonas, pvz i kaip winampo iconos  ???
cx65 sw50 + paches + winXP + Dca-510 neorginalus

  • MOBILES.lt

Neprisijungęs CRONUS

Administratorius
*
Įrašai: 1316 | Karma: +148/-1 | Lytis: Vyras
53 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus CRONUS
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #50 Įrašytas: Balandžio 01, 2005, 23:55 »
paieskok temos apie SPC ;)
Paveikslėlių talpinimas: Imgur

Neprisijungęs skierys

Žinovas
***
Įrašai: 286 | Karma: +27/-0 | Lytis: Vyras
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus skierys
Skierys
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #51 Įrašytas: Balandžio 04, 2005, 11:21 »
jei ikonu reik cia yra ju gana daug ir geru http://home.mnet-online.de/dirk.hilmer

Neprisijungęs king_nerius

Naujokas
*
Įrašai: 19 | Karma: +0/-1
1 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus king_nerius
plz kas nors!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Atsakymas #52 Įrašytas: Balandžio 28, 2005, 13:47 »
MALDAUJU KAS NORS. AS VISKA DARIAU KAIP PARASYTA BET VISTIEK PAS MANE NERA TU PASLEPTU DISKU!!!! KA DARYT? GAL TA OPEN DISK VERSIJA PAS MANE SENA AR KAS YRA? JAU VISAIP ISBANDZIAU IR VISTIEK NERA!!!!!!!!!!!!!! help plz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neprisijungęs F.M

Naujokas
*
Įrašai: 10 | Karma: +1/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus F.M
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #53 Įrašytas: Rugsėjo 08, 2005, 19:40 »
Kai as su open disc padarau open tai man ismeta com port is alredy in use? arba erron unplug cabel end try agen,gal kas zinot kodel?gal kad as naudoju irda ??? ??? ??? ???

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #54 Įrašytas: Rugsėjo 08, 2005, 20:21 »
Kai as su open disc padarau open tai man ismeta com port is alredy in use? arba erron unplug cabel end try agen,gal kas zinot kodel?gal kad as naudoju irda ??? ??? ??? ???

Tikriausiai del to ir bus :)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs F.M

Naujokas
*
Įrašai: 10 | Karma: +1/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus F.M
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #55 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2005, 16:02 »
Nusipirkau laida bet vis tiek raso 'port is already in use?'ir tada tipo error ir nieko neiseina ??? ???gal kas zinot del ko

Neprisijungęs skierys

Žinovas
***
Įrašai: 286 | Karma: +27/-0 | Lytis: Vyras
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus skierys
Skierys
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #56 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2005, 16:09 »
Nusipirkau laida bet vis tiek raso 'port is already in use?'ir tada tipo error ir nieko neiseina ??? ???gal kas zinot del ko

istrauk ir atgal prijung prie kompo,telefona taipat perkrauk.

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #57 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2005, 16:49 »
Nusipirkau laida bet vis tiek raso 'port is already in use?'ir tada tipo error ir nieko neiseina ??? ???gal kas zinot del ko

Sakyciau kad kita programa naudoja jau porta...paziurek ar neisijunges kokios kitos programos ;)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs F.M

Naujokas
*
Įrašai: 10 | Karma: +1/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus F.M
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #58 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2005, 17:47 »
Tai kokios programos gali naudot tuos portus???,nes kai ziurejau parametruose tai nuo com3 iki com10 raso kad'in use'

Neprisijungęs F.M

Naujokas
*
Įrašai: 10 | Karma: +1/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus F.M
Ats.: is kur galima parsisiusti folderiu c65 siemensuj,kad pakeisti meniu folderius?
« Atsakymas #59 Įrašytas: Rugsėjo 18, 2005, 20:02 »
Nu vis tiek nieko neradau programas perziurejas ir perkrovimas neveike, gal kas galit padet????del open disc