Telefonų modeliai > Nokia

Nokia LT kalbos įdiegimas

<< < (89/90) > >>

ConnectIT:
Kas konkrečiai nepavyksta? Kokios klaidos rodomos? Išsamiau reikia problemą apibūdinti. ;)

Turbo73:
irasau baltik kodai nss product kode 0550373,paleidziu  sotfware updater setup,atnaujinau viska,bet kalba nepasikeicia. na vienu zodziu,viska darau pagal instrukcijas,bet kalba nepasikeicia. o be to,dabar man rodo,kad nokia n95 8gb atnaujinimai neprieinami.

Turbo73:
pradekim gal nuo to,kad kitos programos netinka mano windows 7 64bit versijai,tad turiu nurodyti,kad programa butu taikoma,kaip windows xp ir leisti,administacenemis teisemis. esu sulietuvines ne viena  telefona. kaip pvz: nokia n900,nokia x3. viskas pavygdavo sklandziai. bet dabar pas mane yra nokia n95 8gb rm-421 kuris pirkatas uzsieni. kiek skaites forumuose,su tokeis telefais yra problemu,bet visgi imanoma pakeisti kalba. tik esme tame,kad mazai informacijos apie tai,kaip tai padaryti teisingai. bandziau ir su jaf,taipat nieko nepavyko. jaf reikia nurodyti atsiustus 4 failus,bet man siunciat atnaujinimo paketa duoda tik tris,o jei ir daugiau,tai nera prasomo failo ppm = rofs2 failo.

ConnectIT:

--- Citata iš: Turbo73  Rugsėjo 01, 2014, 15:14 ---irasau baltik kodai nss product kode 0550373,paleidziu  sotfware updater setup,atnaujinau viska,bet kalba nepasikeicia. na vienu zodziu,viska darau pagal instrukcijas,bet kalba nepasikeicia. o be to,dabar man rodo,kad nokia n95 8gb atnaujinimai neprieinami.

--- Baigti citatą ---

Tavo nurodytas kodas skirtas RM-320 (Europos rinka), todėl nieko nuostabaus, kad tau nepavyko į jį pasikeisti. Tiesiog neatkreipei dėmesio į klaidos pranešimą, kodas nebuvo pakeistas ir kalbos telefone taip pat nepasikeitė naujinant FW su NSU.


--- Citata iš: Turbo73  Rugsėjo 01, 2014, 15:27 ---pradekim gal nuo to,kad kitos programos netinka mano windows 7 64bit versijai,tad turiu nurodyti,kad programa butu taikoma,kaip windows xp ir leisti,administacenemis teisemis. esu sulietuvines ne viena  telefona. kaip pvz: nokia n900,nokia x3. viskas pavygdavo sklandziai. bet dabar pas mane yra nokia n95 8gb rm-421 kuris pirkatas uzsieni. kiek skaites forumuose,su tokeis telefais yra problemu,bet visgi imanoma pakeisti kalba. tik esme tame,kad mazai informacijos apie tai,kaip tai padaryti teisingai. bandziau ir su jaf,taipat nieko nepavyko. jaf reikia nurodyti atsiustus 4 failus,bet man siunciat atnaujinimo paketa duoda tik tris,o jei ir daugiau,tai nera prasomo failo ppm = rofs2 failo.

--- Baigti citatą ---

Šis telefono modelis skirtas Amerikos rinkai, todėl LT kalbos jam nėra sukurta, iš interneto jos neparsisiųsi ir neįsidiegsi. Teks kreiptis į meistrus ir tikėtis, kad bus galima pritaikyti kalbos sritį iš kito modelio FW. Bandyk susisiekti su Forumo meistrais. Įdomumo dėlei noriu sužinoti ar bandei juo skambinti/siųsti SMS/naudotis 3G internetu, nes jo dažniai specifiniai (HSDPA 850 / 1900 - American version)...

Turbo73:
nieko,jau siandien isveziau pas meistra,kad irasytu lietuviu kalba. jau geriau 20lt sumoketi,nei svaite be miego buti prie jo. o seip taip.siunciasi ir zinutes ir skambinti gali.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją