Telefonų modeliai > 2xxx

nokia 2760 yra labai letas.. padekit!

(1/2) > >>

meike:
noriu paklausti, ka reikia daryti kad nokia 2760 nebutu toks letas?
viska beveik pasalinau is telefono, bet jis vistiek labai letas....


padekit! :)

grazhvee:
galbu softas pasenes ?  :)

Wyshniukas:
Žemos/pigios klasės telefonas - nėra ką daugiau ir pridurti, iš mano pusės, todėl labai greito telefono nereikėtų tikėtis.

meistrs :):

--- Citata iš: Wyshniukas  Sausio 28, 2009, 22:44 ---Žemos/pigios klasės telefonas - nėra ką daugiau ir pridurti, iš mano pusės, todėl labai greito telefono nereikėtų tikėtis.

--- Baigti citatą ---
Pritariu wyshniukui, siuose telefonuose sudeti pigus naujos kartos lacosta procesoriai. Panasiu nusiskundimu gali tiketis ir 1200,1208,1650,2630 rageliu savininkai.
Nepakenktu jam softa atnaujinti jei esamas yra isties senas. Nes SW siai klasei buvo isleista pakankamai daug

1525:

--- Citata iš: meistrs :)  Sausio 29, 2009, 07:45 ---
--- Citata iš: Wyshniukas  Sausio 28, 2009, 22:44 ---Žemos/pigios klasės telefonas - nėra ką daugiau ir pridurti, iš mano pusės, todėl labai greito telefono nereikėtų tikėtis.

--- Baigti citatą ---
Pritariu wyshniukui, siuose telefonuose sudeti pigus naujos kartos lacosta procesoriai. Panasiu nusiskundimu gali tiketis ir 1200,1208,1650,2630 rageliu savininkai.
Nepakenktu jam softa atnaujinti jei esamas yra isties senas. Nes SW siai klasei buvo isleista pakankamai daug

--- Baigti citatą ---

2630 buvau nusipirkes, glavoju plonas ,pigus.. net dienos neisnaudojau su juo :D lagina stringa daugiau kol simbianas, tik nervus tampo ;) nu gal kas flegmatiski tiem pats tas :D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją