mobiles.lt

Autorius Tema: Kaip išsirinkti laptopa?  (Skaityta 16579 kartus)

Neprisijungęs Dziastis

Naujokas
*
Įrašai: 10 | Karma: +0/-0
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Dziastis
Kaip išsirinkti laptopa?
« Įrašytas: Gegužės 11, 2009, 22:39 »
Sveiki, atėjo laikas man įsigyti nešiojamą pc, tad reikia Jūsų patarimų ir nuomonių, kad padėtumėte man išsirinkti :)  Šiam daiktui galėčiau skirti iki 3000lt, jis būtų ne tik darbui, mokslams, internetui, bet norėčiau kartais ir pažaisti. Norėčiau, kad patartumėte, į ka reikia atsižvelgti, perkant pc, kokie, Jūsų nuomone, geresni šiuolaikiniai procesoriai, vaizdo plokštės nešiojamuose pc... Iš anksto dėkoju už pagalbą ;)
Įrašyta: Gegužė 10, 2009, 01:21
Matau niekas nenori man padėti.... :(
Apsižiūrėjau laptopus, išsirinkau, bet paskaičiau atsiliepimus apie HP ir pasimečiau... O išsirinkęs buvau tokį: http://www.bms.lt/lt/catalog/view/?id=49155
Kokia būtų jūsų nuomonė?

Neprisijungęs zaliukas

Žinovas
***
Įrašai: 253 | Karma: +30/-8
94 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zaliukas
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužės 11, 2009, 22:47 »
Sveiki, atėjo laikas man įsigyti nešiojamą pc, tad reikia Jūsų patarimų ir nuomonių, kad padėtumėte man išsirinkti :)  Šiam daiktui galėčiau skirti iki 3000lt, jis būtų ne tik darbui, mokslams, internetui, bet norėčiau kartais ir pažaisti. Norėčiau, kad patartumėte, į ka reikia atsižvelgti, perkant pc, kokie, Jūsų nuomone, geresni šiuolaikiniai procesoriai, vaizdo plokštės nešiojamuose pc... Iš anksto dėkoju už pagalbą ;)
Įrašyta: Gegužė 10, 2009, 01:21
Matau niekas nenori man padėti.... :(
Apsižiūrėjau laptopus, išsirinkau, bet paskaičiau atsiliepimus apie HP ir pasimečiau... O išsirinkęs buvau tokį: http://www.bms.lt/lt/catalog/view/?id=49155
Kokia būtų jūsų nuomonė?
visu pirma HP buvo brokuota visa DV6 serija . ant katros ir pats pasimoviau. antra nepirkciau del 12men garantijos . ddairyciaus i asus arba dell ir dar acer .  turesi silpnesni kompa kazkiek negu uz tuos pacius pinigus paimtum HP , bet tikrai turesi gera daikta. ir dar garantija ilgesne katra tikrai tau pravers.  gal sitas tenkintu kokybes ir kainos santykis puikus http://www.1a.lt/komptechnika/laptops/details.php?id=1997550

Neprisijungęs IMaGine

Žinovas
***
Įrašai: 264 | Karma: +11/-9 | Lytis: Vyras
44 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus IMaGine
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužės 12, 2009, 10:25 »

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužės 12, 2009, 13:53 »
Visu pirma HP buvo brokuota visa DV6 serija . ant katros ir pats pasimoviau. antra nepirkciau del 12men garantijos .
Na ne visa dv serija. Plius garantija jiem buvo pratęsta iki 2m. O dabar perkant ir 36mėn būna.
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs zaliukas

Žinovas
***
Įrašai: 253 | Karma: +30/-8
94 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zaliukas
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužės 12, 2009, 14:26 »
Visu pirma HP buvo brokuota visa DV6 serija . ant katros ir pats pasimoviau. antra nepirkciau del 12men garantijos .
Na ne visa dv serija. Plius garantija jiem buvo pratęsta iki 2m. O dabar perkant ir 36mėn būna.
ar skaitai ka rasai parasiau juk DV6 visa serija buvo brokuota.

Neprisijungęs Gallardo

Vyr. Moderatorius
*
Įrašai: 3172 | Karma: +298/-43 | Lytis: Vyras
2158 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Gallardo
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužės 12, 2009, 14:40 »
Brokuoti buvo dv2xxx dv60xx dv61xx dv62xx dv63xx dv90xx dv92xx dv93xx.
  • LG Nexus 5x

Neprisijungęs Dziastis

Naujokas
*
Įrašai: 10 | Karma: +0/-0
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Dziastis
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužės 12, 2009, 16:53 »
Sveiki, atėjo laikas man įsigyti nešiojamą pc, tad reikia Jūsų patarimų ir nuomonių, kad padėtumėte man išsirinkti :)  Šiam daiktui galėčiau skirti iki 3000lt, jis būtų ne tik darbui, mokslams, internetui, bet norėčiau kartais ir pažaisti. Norėčiau, kad patartumėte, į ka reikia atsižvelgti, perkant pc, kokie, Jūsų nuomone, geresni šiuolaikiniai procesoriai, vaizdo plokštės nešiojamuose pc... Iš anksto dėkoju už pagalbą ;)
Įrašyta: Gegužė 10, 2009, 01:21
Matau niekas nenori man padėti.... :(
Apsižiūrėjau laptopus, išsirinkau, bet paskaičiau atsiliepimus apie HP ir pasimečiau... O išsirinkęs buvau tokį: http://www.bms.lt/lt/catalog/view/?id=49155
Kokia būtų jūsų nuomonė?
visu pirma HP buvo brokuota visa DV6 serija . ant katros ir pats pasimoviau. antra nepirkciau del 12men garantijos . ddairyciaus i asus arba dell ir dar acer .  turesi silpnesni kompa kazkiek negu uz tuos pacius pinigus paimtum HP , bet tikrai turesi gera daikta. ir dar garantija ilgesne katra tikrai tau pravers.  gal sitas tenkintu kokybes ir kainos santykis puikus http://www.1a.lt/komptechnika/laptops/details.php?id=1997550
Šis tikrai puikus atrodo, nepaisant, kad 320GB hardas, norėtųsi 500GB, bet užtektų ir tiek, labai gera vaizdo plokštė kaip už tokią kainą, ir procesorius, ir 4GB atmintinė, būtų pasaka... O kaip pati firma?

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužės 12, 2009, 19:11 »
HDD visada išorinį galima turėti, laikyti mažiau failų vidiniam ir t.t. Aš MSI jau vien pliusą matau, kad ekrano rezoliucija yra aukščiausia kaip 15.4" ekranui, taip pat yra HDMI jungtis. MSI gaminiai šiaip geri būna, su šita "žaidimams" skirta serija jie neblogai užsirekomendavo kokybės ir kainos atžvilgiu. Beto, čia investicija gera, nes ir pelę gauni ir kuprinę, jau sutaupai iš karto. Kažką panašaus Asus G1/G2 serijos turi, bet pamatysi kad kaina jau visiškai skirsis.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Dziastis

Naujokas
*
Įrašai: 10 | Karma: +0/-0
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Dziastis
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gegužės 14, 2009, 17:15 »
Nu ką, dėkui už patarimus, užsisakiau ta MSI laptopą, gal nesigailėsiu :)

Neprisijungęs zaliukas

Žinovas
***
Įrašai: 253 | Karma: +30/-8
94 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zaliukas
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gegužės 14, 2009, 18:18 »
Nu ką, dėkui už patarimus, užsisakiau ta MSI laptopą, gal nesigailėsiu :)
pranesk kokie ispudziai bus pasinaudojus nors ir trumpa laika. ;)

Neprisijungęs Dziastis

Naujokas
*
Įrašai: 10 | Karma: +0/-0
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Dziastis
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gegužės 15, 2009, 17:14 »
Šiandien gavau kompą. Bandžiau įsirašyt savo turimus Windows XP, bet net nebaigia užkraut windows cd, nėra matyt tinkamų draiverių, tad paklausiu Jūsų, kokią OS patartumėtę siųstis ir diegti į šį pc (MSI GX620), gal dar linką numeskite į OS, jei nesunku ;) Iš anksto dėkui už Jūsų pagalbą :)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gegužės 15, 2009, 17:50 »
Šiandien gavau kompą. Bandžiau įsirašyt savo turimus Windows XP, bet net nebaigia užkraut windows cd, nėra matyt tinkamų draiverių, tad paklausiu Jūsų, kokią OS patartumėtę siųstis ir diegti į šį pc (MSI GX620), gal dar linką numeskite į OS, jei nesunku ;) Iš anksto dėkui už Jūsų pagalbą :)

Jeigu XP neįsirašo, tai reikėtų integruoti SATA tvarkykles į CD setup'ą per nLite arba būna BIOSe nustatymai, kad HDD kontrolerius atpažintų kaip IDE/SATA, tada turėtų tikrai atpažinti HDD ir leisti toliau tęsti XP instaliaciją.
Šiaip, MSI rekomenduoja Vista, ką tikriausiai aš ir pasirinkčiau.
Visas tvarkykles gali rasti http://www.msi.com/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=135&prod_no=1529 svetainėj.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Dziastis

Naujokas
*
Įrašai: 10 | Karma: +0/-0
4 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Dziastis
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gegužės 15, 2009, 18:19 »
Labai dėkui, padėjo patarimas :)

Neprisijungęs jurgutex

Naujokas
*
Įrašai: 1 | Karma: +0/-0
0 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus jurgutex
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gegužės 17, 2009, 11:35 »
As irgi nusipirkau si kompa, xp aisku nenuskaito, bet ir vista nepasileidzia :(

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gegužės 17, 2009, 12:07 »
As irgi nusipirkau si kompa, xp aisku nenuskaito, bet ir vista nepasileidzia :(

Perskaityk tada kelis įrašus aukščiau...BIOSe nustatymus žiūrėk arba integruok SATA tvarkykles. Vista - tikrai turi įsirašyti ir atpažinti, nes joje jau viskas integruota ir t.t. Jeigu jau visai nesigauna, tai susirask, kas gali įrašyt OS tau ir viskas.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs zaliukas

Žinovas
***
Įrašai: 253 | Karma: +30/-8
94 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zaliukas
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #15 Įrašytas: Liepos 05, 2009, 23:21 »
hey hey hey , tai kaip tu MSI liaptovu savininkai. ar patenkinti pirkiniais?

Neprisijungęs robertita11

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 106 | Karma: +0/-1
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus robertita11
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #16 Įrašytas: Liepos 15, 2009, 21:35 »
nu va as i tema noriu parashyti, noriu nusipirkti mini nesiojama kompiuteri, tai k uris jusu manymu geriausias? :))

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #17 Įrašytas: Liepos 15, 2009, 22:22 »
nu va as i tema noriu parashyti, noriu nusipirkti mini nesiojama kompiuteri, tai k uris jusu manymu geriausias? :))

Pagal kokybę ir kainą, tikriausiai būtų Asus EEE-PC modeliai. Kiek žinau Samsung NC10 taip pat yra geri ir daug rekomendacijų yra nusipelnę. Aš asmeniškai pirma nusibrėžiu biudžeto ribą ir tada ieškau geriausio pasirinkimo už norimą sumą.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs winci

Žinovas
***
Įrašai: 343 | Karma: +52/-1 | Lytis: Vyras
13 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus winci
Hardcore rules the world |
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugpjūčio 19, 2009, 22:26 »
Įtaisiau ir aš dukrai MSI GX 620. Įspūdis tikrai neblogas. Višta, t.y. Vista, kraunasi ilgokai - beveik dvi minutės kompo užsikrovimui daug. Įtariu dar kelios dienos ir jame apsigyvens W7. Naudojasi ( tiesą pasakius naudojamės) keletą mėnesių ir nusiskundimų, apart Vištos veiksmų, neturime. Kompiuteriukas - gyvulys, ekrano raiška - saldainiukas, multimedijos galimybės stebina, vaizdo plokštelė, o ir sparta kompiuko  (už bendrą jo kainą) neįtikėtina. Pirkdamas šitą "laptopą" nesitikėjau tokių rezultatų už mažiau nei 2500 LTL. Esu nustebintas, o ir patenkintas. Pas mus MSI nėra labai populiarus prekės ženklas, visada mylėjau Asus, bet pagal kokybės - kainos santykį MSI "apšiko" Asus'ą. Atsiprašau už necenzūrą.  ;D
  • NOKIA N8 + NOKIA 3120C + NOKIA BH-609 + NOKIA 7110
NAUDOJAUSI APRATAIS: ERICSSON A2628; MOTOROLA Timeport P7389,V50; LG P500: NOKIA 3120C, 3310, 3510i, 5110, 5210, 6100, 6110, 6230i, 6233, 6510, 6600, 6610, 7110,7360, N95-II, N95 8GB, N97, N8;  PHILIPS Diga, Spark, Savvy; SAGEM RC922; SAMSUNG Galaxy S, R210, C100, E700, X200, X670, J600E, U700, D880; SIEMENS A35, CXV70, SONY CMDX1000, SONY ERICSSON W760i
[/url

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Kaip išsirinkti laptopa?
« Atsakymas #19 Įrašytas: Rugpjūčio 19, 2009, 23:07 »
Pagal spalva pc reikia rinktis , kaip kad as rinkausi  :D

Ir tą pačią minutę kaip nusiperki, prarandi visas galimybes parduoti daiktą aukštesne verte. Viena bandė parduoti rūžavą nešiojamą, per dvi savaites skelbimui kabant geram forume, nė vieno pasiūlymo nebuvo.

Įtaisiau ir aš dukrai MSI GX 620.Esu nustebintas, o ir patenkintas.

Dėkui už info, turėsim omeny, kad rekomenduoti galima labiau.
  • iPhone 8 256GB