mobiles.lt

Autorius Tema: z150 perflesavimas su ust pro 2  (Skaityta 5921 kartus)

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
z150 perflesavimas su ust pro 2
« Įrašytas: Spalio 25, 2009, 02:04 »
sveiki vakar meginau atsirist savaji z150, na jau gal kokius 2 men meginu atsirist si tel ir niekas nesigauna, tai dar nepagauna daznai jo, bet vakar gerai prisedau prie neto ir pasiskaites, nusprendziu kadreikia atsisiust, ust 620 versija, ir telefona pagauna rodos viskas ok ,pradedu flesuot telefa , ismeta lentele kad reikia laikyt 9+ power butten, viskas ok, isijungia flash mode telefe, atrodo viskas ok, bet pradedu flesuot ir poks telefas issijungia, susigruzinu ir nusprendziu kad originalus v804 cable nera geras ir ant durniaus, pajungiu i usb porta usb originalu samsung laida, ir ku tu man ,iskart viska pagauna persiraso sv kaip bitute, bet bejungiat tel ismeta kaskokia keista lentele, http://forum.gsmhosting.com/vbb/attachment.php?attachmentid=131155&d=1195397323
pradedudu ieskot info ir nieko gero nerandu tai ar kas galetu patart?

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 26, 2009, 09:12 »
pala nesupratau, rasai noriu atsirist, o po to pradeda flashuot :) tai ka tu nori daryt atrist ar flashuot.
jei atrist tai naudoji V804 combo kabeli rj45 + usb (abu ir ikisi:rj45 i boxa, o usb i kompa) ir tada spaudi DIRECT UNLOCK
Įrašyta: 2009-10-26, 09:10:58
beje ust jau yra 10.0.00 versija, tai manau naudok naujausia
rapidas: http://rapidshare.com/files/296155672/USTPro2_v10.0.0.exe
sendspace: http://www.sendspace.com/file/uop062
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalio 26, 2009, 23:27 »
10.0.00 dar su bugais YOO , pasiskaityk gsmhosting kiek neigiamu ats, kad tas neveikia arba tas, o del z150 taip norejau atsirist, bet man niekaip nerasdavo tel, ir pradejas ieskot info, radau vienam puslapi, kad siulo pirma perflesuot ir tada atsirist, as taip ir padariau bet kaip ir minejau pirmame poste, kad kai pajungiu originalu v804 combo + rj45 ir ijunges telefa i flash mode , man jis issijungia, tai as pajungiau originalu usb cable ir perflesavau tel, bet dabar gaunu error http://forum.gsmhosting.com/vbb/attachment.php?attachmentid=131155&d=1195397323
tiesiog telefas neuzsikrauna, ir aciu uz info del ust 10.0.00.

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 27, 2009, 10:11 »
10.0.00 dar su bugais YOO , pasiskaityk gsmhosting kiek neigiamu ats, kad tas neveikia arba tas, o del z150 taip norejau atsirist, bet man niekaip nerasdavo tel, ir pradejas ieskot info, radau vienam puslapi, kad siulo pirma perflesuot ir tada atsirist, as taip ir padariau bet kaip ir minejau pirmame poste, kad kai pajungiu originalu v804 combo + rj45 ir ijunges telefa i flash mode , man jis issijungia, tai as pajungiau originalu usb cable ir perflesavau tel, bet dabar gaunu error http://forum.gsmhosting.com/vbb/attachment.php?attachmentid=131155&d=1195397323
tiesiog telefas neuzsikrauna, ir aciu uz info del ust 10.0.00.
jei 10.0.00 su bugais tai 620 tu bugu bus tris kartus daugiau ir nebus dideles dalies modeliu... naujausioj versijoj yra bugu su naujais modeliais, yra like ir senu modeliu bugu, bet 620 tikrai bugu daugiau seniems modeliams negu ju like 10.0.00, o nauju modeliu 620 isvis nebus. Naudoju 10.0.00 ir tikrai liuks veikia...
O cia tas atsiranda kaip spaudi ijungima  ? o jei 9+ijungimas tai ieina i "Download' ? nes jei ne tai Boot istrynei, o jei ieina flashuot bandyk su FastMultiLoader_V3[1].22 (prikabinu).
Beje cia jei boot neistrintas ir ieina i Donwload tai flashuojant nedek boot change ir neparink boot failo (pirma eilute), ir siulau atstatineti anglisku firmwaru, o ne XE (beje flashuojant ust nedek ffs formato)
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 27, 2009, 10:20 sukūrė YOO »
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalio 29, 2009, 13:33 »
taip man atsiranda tas kai spaudziu ijungimo, taip jei 9+ijungimas tai ieinu i download Forza, pas mane bent taip raso,flesavau su ust ir neuzdejau ffs formato, niekas nepasikeite taspats, flesavau su FastMultiLoader_V3[1].22 pasirinkau kaip ir sakiai modem, rsrc1, rsrc2, FactoryFS, nedejau varneliu, ant boot change ir calculater CRC-32 ir spaudziau download, bet nieko ir taspats, ir kaip suprast (ir siulau atstatineti anglisku firmwaru, o ne XE) o iskur man gaut ta angliska as is ust support siunciuos fw,


Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalio 29, 2009, 14:08 »
na nezinau, kol neuzlauzei boot'o manau geriau duok meistrams, keista kad ten nepasikelia jinai
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalio 29, 2009, 17:40 »
Su sio tipo telefonais (kur su softu eina boot failai) reikia labai atsargiai. Boot'a perrasineti rizikinga, bet istikruju reikia, nes butent del neperrasymo kyla dauguma problemu. Tarkim telefonas buvo sekmingai perrasytas be boot failu, taciau papuole kitam zmogui, kuris perrasineja su boot failais, va tada dazniausiai ir uzmusami tokie telefonai. Svarbiausia taisykle- sie telefonai turi patys automatiskai persikrauti pasibaigus softo perrasymui. Jei to neivyko ir telefonas liko download rezime- jokiu budu nenuimineti baterijos (t.y. neiseiti is downlad rezimo) nes tada praktiskai garantuota komos busena. Dar viena taisykle- pries perrasant juos nusirasyi softo versija kuri stovi, nes jei kazkas nepavyksta, dazniausias sprendimas yra tos pacios softo versijos irasymas.
To zidass. Pabandyk perrasyti su multiloader V5.56. Tiktai dabar rasyti su boot failais ar ne- patarti negaliu... Ka daryciau as- bandyciau pradzioj be boot irasyti paskutine versija kuria rasei. Jei nepavyktu- tada rasyciau XX softa irgi be boot failu. Jei ir tas nepadetu- tada jau rasyciau XX softa su boot failais. Bent jau as taip daryciau nes siuo momentu tiesiog reikia pamirsti apie kalbos irasyma ir reikia tiesiog atgaivinti telefona.
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalio 29, 2009, 23:07 »
YOO del uzlauzimo as nesijaudinu, bet svarbiausias tikslas man yra sutvarkyt ji, kita 9+ijungimas , man pasileidzia kuo puikiausiai, beda tame , kad nesiflesuoja jis man su normaliu kabeliu jis issijungia, bet jei pajungiu prie boxso originalu usb cabeli, kurie einu su telefais, su juo man jis susiflesuoja, kita kaip ir menojo shrekas, nei jokiu budu po perrasimo neistrakt batarkes, to ir nereikejo, nes man jis visados persikraudavo ir pradedavo kraut batarke o veliau ismeta http://forum.gsmhosting.com/vbb/attachment.php?attachmentid=131155&d=1195397323

tai boot dar nera uzmustas, viskas su juo okey, del softo fw turiu omeni, tai net nenumanau kuris geriausias nes atsisiunciau, 3 paskutinius is ust pro support, ir tik vienas is ju turejo isskleista pilnai o visi kiti su qst galunem, tik Z150XEFI1_original yra isskleistas, ir shrekas ka turi omeni XX softa?, kiek suprantu turi galimibe prie supporto ust tai gali tiksliai, duot ta XX softo pavadinima, aciu

  • Mobiliuju telefonu taisykla

Neprisijungęs shrekas

Žinovas
***
Įrašai: 929 | Karma: +183/-1
19 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus shrekas
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalio 30, 2009, 09:56 »
nes man jis visados persikraudavo ir pradedavo kraut batarke o veliau ismeta http://forum.gsmhosting.com/vbb/attachment.php?attachmentid=131155&d=1195397323
Tai su Multiloaderiu perrasyk su boot failais ir turetu buti viskas normaliai. Dabar toks vaizdas kad bootas ir softas tiesiog "nesusikalba", nes netinka viens kitam.

tik Z150XEFI1_original yra isskleistas, ir shrekas ka turi omeni XX softa?
Manau suprasi dabar :)
Kas del UST supporto, tai pas save neturiu UST susiinstaliaves, nes puikiai apsieinu ir be jo. Pakanka man jau hemorojaus su Nokia programu perinstaliavimais :D Tiesiog per google susirask softa Multiloaderiui ir perpusk telefona su juo, mesk i sona UST kolkas.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 30, 2009, 10:04 sukūrė shrekas »
Telefonų remontas/atrišimas. www.gsmcentras.lt
Kaunas, Vytauto pr.21c, http://www.gsmcentras.lt
tel. 860053752, Skype- LTunlock (kaip ka pasidaryti patiems- nemokau, neturiu tam laiko)

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #9 Įrašytas: Spalio 30, 2009, 11:12 »
o kuo maiso UST ir nokia programos ? veikia kuo puikiausiai :) rasyk su multiku, arba ufs+hwk, jei ust nenori :)
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs lg

Be Reklamos
*
Įrašai: 792 | Karma: +309/-7 | Lytis: Vyras
16 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus lg
Bitė
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #10 Įrašytas: Spalio 30, 2009, 12:04 »
arba ufs+hwk, jei ust nenori :)
idomu ar jis ji turi?...   ::)

Neprisijungęs YOO

Guru
*****
Įrašai: 4222 | Karma: +445/-3 | Lytis: Vyras
306 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus YOO
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #11 Įrašytas: Spalio 30, 2009, 12:45 »
arba ufs+hwk, jei ust nenori :)
idomu ar jis ji turi?...   ::)
kiek zinau turi :)
Jei miegoti atsigulei su batais - rytą kažkodėl skauda galvą.

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalio 30, 2009, 18:48 »
ura ura, ura 3 kartus atgaivinau, aciu jums labai uz pagalba padariau su fast multiloader ver 3.22 boot change ir naudojau Z150XEFI1_original ir boot is download forze pasidare i download z150 , tada sukeliau visus kitus ir zeba telefas uzsikrove jega, aciu jums labai :-* :-* :-*
Įrašyta: Spalis 30, 2009, 18:39
:'( :'( :'( :'( >:( >:( >:( *CENSORED* , nesiseka man , na atrodo viskas ok, susitvarkiau as ji ,bet dabar problema ta kad telefas priristas, na atrodo kas cia yra, bet dabar prameginau visus budus, ir *CENSORED*, nieko sorry, uz keismazodzius, nenusipelnet jus ju, isvada padariau tai, kad laidas yra suejes, nes kai pajungiu su originaliu usb laidu prie boxso ir darau direct unlock, man suranda tel bet veliau ismeta error , kad nera rj45 cable prijungto, na zinoma nera, o kai padarau ta pati su combo v804 visai nieko, neranda, is originalaus tai nors krauna kai pajungi prie boxso ir kai pajungi prie pc, o is v804 nei gyvibes, tik kai pajungi tiesiogai prie pc subliksti telefas, vos speji pamatyt kad tipo krauna batarke ir viskas mirsta,

Neprisijungęs lg

Be Reklamos
*
Įrašai: 792 | Karma: +309/-7 | Lytis: Vyras
16 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus lg
Bitė
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #13 Įrašytas: Spalio 31, 2009, 09:05 »
durnas klausimas  :) , o baterija pakrauta?

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #14 Įrašytas: Lapkričio 01, 2009, 02:54 »
taip zinoma, kas del tos baterijos?

Neprisijungęs zidass

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 174 | Karma: +1/-1
113 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus zidass
Ats.: z150 perflesavimas su ust pro 2
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkričio 29, 2009, 03:58 »
gal galit kas numest schema of combo v804 , nes meginsiu pasigamint laida