Telefonų modeliai > DB2xxx

SE W880i Koma

<< < (4/5) > >>

esnyper:

--- Citata iš: trajakas289  Kovo 18, 2010, 13:54 ---o gal yra kokia programėle , kad pajungus usb prie telefono galėčiau matyt vaizda kuri turi rodyt ekranas?

--- Baigti citatą ---

Geriausia butu, kad pasiimtum sim kortele, su kitu tel nusiimtum sim koda, tada daryk taip:
Idedi kortele->ijungi tel->paspaudi kairiji mygtuka (jei anksciau neislysdavo ijungus tel pasirinkimas Skrydzio rezimas arba dar kazkoks, tai sita veiksma praleisk)->prijungi kabeli ir eini zemyn 1 arba 2 kartus ir spaudi kairiji mygtuka. Kompiuteri turi buti suinstalinta SE PC Suite. Ir tada galima isiimti visus kontaktus :)

trajakas289:
dėkui , pavyko atgauti kontaktus :) . o gal ekrana išeitu kaip patikrinti su multimetru? gal kontaktai turi turėti tam tikras varžas ar pan?

YOO:
abejoju... na teoriskai gal ir eitu, bet praktiskai ne :)

trajakas289:

--- Citata iš: YOO  Kovo 23, 2010, 10:15 ---abejoju... na teoriskai gal ir eitu, bet praktiskai ne :)

--- Baigti citatą ---
tai kad teorija neretai pameluoja praktikai :)

YOO:
na ka as tuo norejau pasakyt... va pavyzdys... nutrukes sleifas, teoriskai eina viska suvedziot laidukais, bet praktiskai ne  ;D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją