mobiles.lt

Autorius Tema: gal kas apšvies tamsuoli :-)?  (Skaityta 3023 kartus)

Neprisijungęs marunia

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +1/-0
6 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus marunia
gal kas apšvies tamsuoli :-)?
« Įrašytas: Gruodžio 15, 2010, 19:30 »
Sveiki
na turiu matyt eilini klausymą :-), noriu pakeisti aparatą bet taip nutolės nuo naujovių, kad po valandos praleistos  prie monitoriaus pradėjo skaudėti galva, marios informacijos, begale modeliu ir visokių "burtažodžiu" :-) nesu labai išrankus ir kosmoso man nereikia, dabar turiu Sony Ericsson 810i modeliu visai patenkintas gal but turi net per daug negu man reikia, bet morališkai jau pasenės "gal?" o gal ir aš "išpindėjau" :-). Na vienu žodžiu iš aparato norėčiau štai ko:
-muzikos grotuvas su geru garsu per ausinės su SD atminties kortelė bent iki 2GB  (nes naudoju kaip ausinuką)
-kad nesvertu "kilogramo"
-monolitinis korpusas, jokiu "slide" ir "book"
-el. paštas
-padori baterija
-padorus foto (K810i man net per akys, kai einu į kalnus nereikia "veidrodžio" nešti :-) )

na gal ir tiek, gal kas turi kokiu pasiūlymų? Na ir dar, kaina, manau ne daugiau 500 Lt už nauja, daugiau nematau prasmes mokėti už telefoną, juk tai tik telefonas :-)

Sėkmės

  • www.mobiles.lt

Neprisijungęs Takeris

Straipsnių autorius
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-1 | Lytis: Vyras
54 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Takeris
qq :) |
Ats.: gal kas apšvies tamsuoli :-)?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodžio 15, 2010, 19:45 »
Iš naujų Lietuvoje nieko gero nenupirksi. Už 500 lt ;) Bet šiaip siūlau Nokia 6303i. Tikrai patogus telefono valdymas, visai neprasta 3,2 mega pixelinė kamera. S40 su 6edition softas. Tikrai žavus, small'iškas, Turi visus naujausius protokolus, tad galėsi pilnai naršyti internete, ir aišku muzikos grotuvas yra :) Išorinė mirco SD kortelė kuri palaiko net 8gb vietos. Aišku yra pygesnis ir su geresne 5MP kamera: tai Nokia X2-00, bet kiek turėjau savo rankose, tai jis žaislinį telefoną labiau primena :) plius pagaminti Rumunijoje :)
alkanas vilkas :)

Neprisijungęs marunia

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +1/-0
6 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus marunia
Ats.: gal kas apšvies tamsuoli :-)?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodžio 15, 2010, 19:50 »
Iš naujų Lietuvoje nieko gero nenupirksi. Už 500 lt ;) Bet šiaip siūlau Nokia 6303i. Tikrai patogus telefono valdymas, visai neprasta 3,2 mega pixelinė kamera. S40 su 6edition softas. Tikrai žavus, small'iškas, Turi visus naujausius protokolus, tad galėsi pilnai naršyti internete, ir aišku muzikos grotuvas yra :) Išorinė mirco SD kortelė kuri palaiko net 8gb vietos. Aišku yra pygesnis ir su geresne 5MP kamera: tai Nokia X2-00, bet kiek turėjau savo rankose, tai jis žaislinį telefoną labiau primena :) plius pagaminti Rumunijoje :)
S40 su 6edition softas - kas tai? Ir kas liečia "made in Romania" ar ten pagaminti kaip nors skiriasi nuo kitur surinktu? Pvz. didesne broko tikimybė ir pan.

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: gal kas apšvies tamsuoli :-)?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodžio 15, 2010, 19:52 »
Na, o jei netyčia susigundytum dėvėtu, tai siūlau Nokia N82. Tikrai nerealus daiktas (gal kiek perdedu kitų akimis, bet kalbu kaip apie save, savo poreikius). Čiut lėtokas aišku, bet kamera, blykstė xenon ir kitos funkcijos tai atperka. Yra visi pagrindiniai "navarotai": GPS, Wifi, 5mp kamera ir t.t. Per garsiakalbius (du yra) skamba tikrai ne ypatingai, bet per ausines garsas tikrai neblogas, baterija irgi laiko neblogai  - 3 dienas jeigu nesudrožta. Apie el. paštą ir pan. net neverta kalbėt - ji tikrai viską turi. Šito gėrio kaina dėvėto  200-300lt.
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs luzhis

Žinovas
***
Įrašai: 666 | Karma: +87/-4 | Lytis: Vyras
168 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus luzhis
Ats.: gal kas apšvies tamsuoli :-)?
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodžio 15, 2010, 19:54 »
aš ir patarčiau n82 nokia :) pats naudoju tikrai puikus telefonas man pvz jo viskam užtenka jis man usb modema,mp3 grotuva,fotoaparata ir dar daug ka atstoja :D
  • Nokia n82 black 4gb micro SD.

Neprisijungęs marunia

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +1/-0
6 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus marunia
Ats.: gal kas apšvies tamsuoli :-)?
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodžio 15, 2010, 20:14 »
Na, o jei netyčia susigundytum dėvėtu, tai siūlau Nokia N82. Tikrai nerealus daiktas (gal kiek perdedu kitų akimis, bet kalbu kaip apie save, savo poreikius). Čiut lėtokas aišku, bet kamera, blykstė xenon ir kitos funkcijos tai atperka. Yra visi pagrindiniai "navarotai": GPS, Wifi, 5mp kamera ir t.t. Per garsiakalbius (du yra) skamba tikrai ne ypatingai, bet per ausines garsas tikrai neblogas, baterija irgi laiko neblogai  - 3 dienas jeigu nesudrožta. Apie el. paštą ir pan. net neverta kalbėt - ji tikrai viską turi. Šito gėrio kaina dėvėto  200-300lt.
na dailiai atrodo, kažkada norėjau imti ji, bet kaž kas koja pakišo :-) na iš patirties žinau man navarotu nereikia, turiu HTC TyTnII galvojau pravers kasdienibeje, bet taip ir nepripratau, naudoju tik kaip navigatoriu ir Wi-Fi, didelis, sunkus, mano manimu per sudėtingas. Bet pasidomėsiu būtinai.

  • www.mobiles.lt

Neprisijungęs Takeris

Straipsnių autorius
*
Įrašai: 14 | Karma: +0/-1 | Lytis: Vyras
54 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Takeris
qq :) |
Ats.: gal kas apšvies tamsuoli :-)?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodžio 15, 2010, 20:14 »
Geras tas N82, bet per didelis žmogui :) Ir jam galbūt symbian'as visiškai nepatiks ;) o S40 6ed. taip taip programinė įranga. O dėl romunijos tai čia mano asmeninė nuomonė ;)
alkanas vilkas :)

Neprisijungęs marunia

Naujokas
*
Įrašai: 4 | Karma: +1/-0
6 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus marunia
Ats.: gal kas apšvies tamsuoli :-)?
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodžio 15, 2010, 20:38 »
Iš naujų Lietuvoje nieko gero nenupirksi. Už 500 lt ;) Bet šiaip siūlau Nokia 6303i. Tikrai patogus telefono valdymas, visai neprasta 3,2 mega pixelinė kamera. S40 su 6edition softas. Tikrai žavus, small'iškas, Turi visus naujausius protokolus, tad galėsi pilnai naršyti internete, ir aišku muzikos grotuvas yra :) Išorinė mirco SD kortelė kuri palaiko net 8gb vietos. Aišku yra pygesnis ir su geresne 5MP kamera: tai Nokia X2-00, bet kiek turėjau savo rankose, tai jis žaislinį telefoną labiau primena :) plius pagaminti Rumunijoje :)
na tas X2-00 visai net gi nieko, ne kaip visi, aš tai net kaip privalumu įvardinčiau :-)