Telefonų modeliai > N Series
Problemos su N8
lydminas:
Taip... Didziulis aciu admin.
is keletos kartu visgi pavyko uzkrauti tel.Tiesa keistokai-nes rase test mode.o phoenix rode nebaigta darba.taciau tel ysijunge ir viskas veikia kaip naujas tel.
Kad as daugiau isvis kada nors lysciau prie programu....Nafik :D
P.S.gerai kai yra geru zmoniu :)
shrekas:
--- Citata iš: lydminas Gegužės 08, 2011, 01:44 ---Tiesa keistokai-nes rase test mode.o phoenix rode nebaigta darba.
--- Baigti citatą ---
Tiesiog Phoenix'as nepadare gamykliniu atstatymu ir tiek....
ConnectIT:
--- Citata iš: shrekas Gegužės 09, 2011, 09:52 ---
--- Citata iš: lydminas Gegužės 08, 2011, 01:44 ---Tiesa keistokai-nes rase test mode.o phoenix rode nebaigta darba.
--- Baigti citatą ---
Tiesiog Phoenix'as nepadare gamykliniu atstatymu ir tiek....
--- Baigti citatą ---
O kokios gali būti priežastys to? Nes loge rodė kaip bandė vieną kartą, antrą kartą, galiausiai išmetė "Flashing failed" vietoje "Successfully...".
shrekas:
Tiksliai nezinau, galbut kazkas negerai telefonui programiskai, neretai taip buna kad net per boksus nepavyksta atstatyt parametru. Na o galbut ir Phoenix bug'as... Nesigilinau i sia tema.
ConnectIT:
--- Citata iš: shrekas Gegužės 09, 2011, 19:50 ---Tiksliai nezinau, galbut kazkas negerai telefonui programiskai, neretai taip buna kad net per boksus nepavyksta atstatyt parametru. Na o galbut ir Phoenix bug'as... Nesigilinau i sia tema.
--- Baigti citatą ---
Bendriau jo, čia gi gali būti bet kas. Ne tas signalas, netinkamo galingumo signalas, ne ten nuėjo, ne laiku nuėjo arba kitos aplinkybės galėjo susiklostyti ir viskas. Aš mėgstu tai priskirti mistiniams elementams ir per daug nesigilinti. Juk kažkuo tikėti tai reikia, o ir gyventi tada įdomiau. :D
Navigacija
[#] Kitas puslapis
Eiti į pilną versiją