mobiles.lt

Autorius Tema: del dell inspiron 5110 kaitimo.  (Skaityta 4077 kartus)

Neprisijungęs Viliz

Žinovas
***
Įrašai: 249 | Karma: +43/-12 | Lytis: Vyras
60 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Viliz
del dell inspiron 5110 kaitimo.
« Įrašytas: Gegužės 11, 2012, 19:05 »
Sveiki,
taigi tokia problema iškilo, naudojosi žmogus dell inspiron 5110 apie pusę metų, buvo pirktas naujas ir pastebėjo,kad kaist procesorius pradėjo. Paėmiau apžiūrėt ir įdomiai pasirodė vienas dalykas - procesoriaus ventiliatorius pats tai įsijungia tai išsijungia. Neįsivaizduoju ar čia taip turi būt ar neturi, nes pas mane ant samsungo ventiliatorius nuolatos sukasi, tai lėčiau tai greičiau, o čia visai sustoja porai minučių, įsijungia 15-20s ir vėl išsijungia. Dėl to sustojimo tai niekada neatkreipęs dėmesio buvau, ar jis nuolatos sukasi ar taip išsijunginėja, tačiau viena dalyką tikrai galiu pasakyt, kad anksčiau vos šiltas būdavo, o dabar įkaista neblogai.
Gal yra minčių ar patarimų iš jūsų pusės?
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 11, 2012, 21:27 sukūrė Gallardo »
  • sgs3

Neprisijungęs -NOKIA-

Žinovas
***
Įrašai: 334 | Karma: +378/-12 | Lytis: Vyras
82 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus -NOKIA-
Ats: del dell inspiron 5110
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužės 11, 2012, 20:32 »
pas mane Dell inspiron tik senesnis, tai ventiliatorius sukasi nuolatos ir +- vienodu greiciu. Na buna kai labai kazka apkraunu isijungia turbo greitis, bet seip iprastai sukasi neikyriai, tyliai ir nuolatos.

Neprisijungęs Viliz

Žinovas
***
Įrašai: 249 | Karma: +43/-12 | Lytis: Vyras
60 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Viliz
Ats: del dell inspiron 5110
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužės 11, 2012, 21:10 »
pas mane Dell inspiron tik senesnis, tai ventiliatorius sukasi nuolatos ir +- vienodu greiciu. Na buna kai labai kazka apkraunu isijungia turbo greitis, bet seip iprastai sukasi neikyriai, tyliai ir nuolatos.
Jei pas mane irgi taip, tai problemos software ar hardware ieškot? Dar vienas pastebėjimas, čia prieš šitą kaitimą labai intensyviai updatino windowsus man keletą kartų.
  • sgs3

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats: del dell inspiron 5110 kaitimo.
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužės 11, 2012, 23:03 »
Viskas čia gerai su tuo on/off, naujesniuose taip yra. Tegu Power Management settings pasižiūri, ant W7 yra visokių standartinių nustatymų kaip tą CPU vėsinti, nevėsinti, pasyviai ar aktyviai dirbti ir t.t. Nepanikuojam dar ;)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Viliz

Žinovas
***
Įrašai: 249 | Karma: +43/-12 | Lytis: Vyras
60 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Viliz
Ats: del dell inspiron 5110 kaitimo.
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužės 12, 2012, 01:07 »
Supratau, reikės išbandyt. Bet vis vien įdomu, dėl ko pradėjo smarkiau kaisti...
  • sgs3

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats: del dell inspiron 5110 kaitimo.
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužės 12, 2012, 15:09 »
Supratau, reikės išbandyt. Bet vis vien įdomu, dėl ko pradėjo smarkiau kaisti...

Per pusę mętų vis tiek dulkių užsiveisė kiek ir tiek. Jei nenori ardyti nieko, pasiimi kompresuoto oro balionėlį ir gerai prapūsti ten, atsidarius apačią ir jei ventiliatorius nėra uždengtas.
  • iPhone 8 256GB