mobiles.lt

Autorius Tema: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo  (Skaityta 9699 kartus)

Neprisijungęs deivibyte

Naujokas
*
Įrašai: 6 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus deivibyte
E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 16:38 »
Taip, nusipirkau e50 telefona viskas veikia veikia.. ir staiga po poros savaiciu. ijungiu ir raso kad sim korteles registravimas nesekmingas(kazkas panasiai) ir neveikia.. prie tinklo negali prisijungti. Pirkau is skelbiu.lt
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 10, 2007, 17:01 sukūrė Wyshniukas »

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 17:07 »
Man asmeniskai pati pirma mintis yra kad telefonas buvo pavogtas ir kelių valandų ar dienų bėgyje buvo parduotas tau, o savininkas susiradęs savo telefono dokumentus tiesiog pranesė policijai ir operatoriui, kurie ėmėsi veiksmų ir užblokavo telefono IMEI, ko pasekoje negali registruoti kortelės. Kokia komplektacija buvo ir ar turi kokius dokumentus E50 (čekis, garantinis lapas ar panasiai).
Pabandyk įstatyt Tele2 (jeigu ne T2 paslaugosmis naudojies) operatoriaus kortelę ir pasižiūrėk kas vyksta tada. Kiti variantai gali būti: SIM kortelė/sąskaita buvo užblokuota operatoriaus, hardware gedimas (sudrėkę, pažeisti kontaktai...spėju tik), programinis gedimas.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs deivibyte

Naujokas
*
Įrašai: 6 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus deivibyte
Ats.: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 17:37 »
O dieve! jeigu vogtas! Ka man dabar daryti? mane policija gali suimti? nu bet tas telefonas gulejo masinoje visa para saltyje. taciau poto jis dar veike,o dar po dienos nustojo veikti. Pameginsiu tele2 isideti. O kur galima butu i servisa nunesti, kad pasiziuretu tiksliai kas jam yra ? vilniuje

  • SCNTSP

Neprisijungęs KT819GM

VIP narys
*
Įrašai: 2477 | Karma: +394/-0 | Lytis: Vyras
37 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus KT819GM
SCLAB
Ats.: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 17:49 »
Tele2 jau ir blokuoja vogtus telefonus. O del gedimo paprasciausia isitikint: Pabandyk be korteles 'pamajakint' 112 (tik nesiulau to daryti daznai, tad nepiktnaudziaukim :) ). Jei viskas bus ok - 99% vogtas aparatas, o nuo vagystes aplinkybiu gali kilt nemazu problemu. Jei neskambins avarinei - gali but dregmes padariniai, tad aparata reikia isjungti, isimti baterija ir nest i meistrine.
I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.
Albert Einstein

Neprisijungęs deivibyte

Naujokas
*
Įrašai: 6 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus deivibyte
Ats.: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 17:52 »
Skambina 112. o negalejo buti, kad kazkaip jis prie tinklo priristas ar pns? ai nu bet man ir anksciau butu neveikia. tai ka man dabar daryti ? perka kas tokius ? tai dabar jo net nelaikyti ijungto, nes policija gali atvaziuoti ? *CENSORED*!

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 18:03 »
Skambina 112. o negalejo buti, kad kazkaip jis prie tinklo priristas ar pns? ai nu bet man ir anksciau butu neveikia. tai ka man dabar daryti ? perka kas tokius ? tai dabar jo net nelaikyti ijungto, nes policija gali atvaziuoti ? *CENSORED*!
Policija tikrai taip greit neatvaziuos,turejau n70 kirsta tai pas mane mentai prisistate tik po savaites,bet as jau to tel nebeturejau ir kadangi ne as atkirtau man nk nebuvo tik paime parodymus.. O pirkti tai manau perka,nes senai kazkada esu pardaves issijunginejanti k300i,nokia 7650 blogai veikianty (ekranas kartais atsirasydavo),motorola v3 nesikraunancia ir e398 kazkokia keista xD ..
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs deivibyte

Naujokas
*
Įrašai: 6 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus deivibyte
Ats.: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 18:09 »
tai dabar man reikia laukti policijos ? o gali buti, kad ir neatvaziuos ?. o dieve, reikia atsikratyti blem kam as ji pirkau...

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 18:11 »
tai dabar man reikia laukti policijos ? o gali buti, kad ir neatvaziuos ?. o dieve, reikia atsikratyti blem kam as ji pirkau...
Nesijaudink tu taip.. Gal jis net nevoktas,gal jis tik sugedes.. Geriau kolkas laikyk jy off.. Pirmadieni nunesk pas meistrus ir paklausk ar nesugedes.. Jei nesugedes,tai turbut vogtas,kirsta,o jei pagedes tai nieko tokio,sutaisys :) ...O siaip atvaziuos ar ne policija nzn :D
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs deivibyte

Naujokas
*
Įrašai: 6 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus deivibyte
Ats.: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 18:15 »
Man net baisu pagalvoti.. jeigu vis vogtas. o kiek dabar jis vertas? Pakrautuvas, ausines ir telefonas. Telefonas atrodo kaip naujas, nera ibrezimo nei vieno, net nesimato, kad buvo naudotas. Nu nesamone blem

Neprisijungęs smiriukas

Guru
*****
SM|R1USz :) Įrašai: 3386 | Karma: +297/-11 | Lytis: Vyras
21 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus smiriukas
Tas, kuris primena veidrodį.. |
Ats.: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 18:19 »
Man net baisu pagalvoti.. jeigu vis vogtas. o kiek dabar jis vertas? Pakrautuvas, ausines ir telefonas. Telefonas atrodo kaip naujas, nera ibrezimo nei vieno, net nesimato, kad buvo naudotas. Nu nesamone blem
Palauk truputuka,tuojaus parasysiu cia tau apytikslia to telefono kaina,kiek uz jy gali prasyt..  :) O pirkai ta tel is pacaniuku ar is vyresnio zmogaus?

Beje pas tave tel su fotiku ar be?
Na pazejau skelbimuose kaina ju eina nuo 400 iki 500lt. Uz nauja maciau praso nuo 550 iki 650lt. :)
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 10, 2007, 18:22 sukūrė smiriukas »
  • Būna įvarių ir dažnokai kinta :cat:
Oh my Lord, tell me what I'm livin for.. || Hatters gonna hate. ;D || PARDUODU NAUDOTUS MOBILIUOSIUS TELEFONUS! :)

Neprisijungęs deivibyte

Naujokas
*
Įrašai: 6 | Karma: +0/-0
2 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus deivibyte
Ats.: E50 neregistruoja SIM kortelės prie tinklo
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkričio 10, 2007, 18:21 »
Is studento.
Tai yra foto 1,3. Manau maksimali kaina kokie 200litu dabar. :o
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 10, 2007, 18:24 sukūrė deivibyte »