mobiles.lt

Autorius Tema: 5700xm update  (Skaityta 6212 kartus)

Neprisijungęs slashas

Naujokas
*
Įrašai: 31 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
13 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus slashas
5700xm update
« Įrašytas: Kovo 21, 2008, 18:56 »
tai vat nusprendziau daryt update savo 5700xm.parsiuncia update ir tada lieka tik naudotis programos paliepimais ka as ir darau.prieinu dali kai reikia isimt tel baterija istraukt krovikli ir vel atgal baterija su krovikliu.tada jungiu tel kaip praso.ir spaudziu kaip liepia programa toliau...ar kazkas pan.telefe praso pin ir jis norm isijungia o programa kazko daro ir po kiek laiko raso kad neranda mano telefono...nemanau kad jau baigesi update...tikiuosi supratote ka as cia surasiau ir tikiuosi greitu atsakymu.dekavoju  :D

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 21, 2008, 19:04 »
Visame šitame tekste man žodžio KABELIS trūksta. Kokį tu kabelį naudoji? Aš kai dariau atnaujinimą, nelabai atsimenu kad būtų prašę atjungti įkroviklį, išimti bateriją...na aišku aš dariau 6233 atnaujinimą, bet nemanau kad kuo skirias nuo taviškio.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs slashas

Naujokas
*
Įrašai: 31 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
13 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus slashas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 21, 2008, 19:07 »
kabelis dke-2.kiek skaiciau su tokiu galima daryt update.na o tie baterijos isemimai ir idejimai buvo prasomi programos.gal yra kitokiu programu su kuriomis butu galima atnaujinti?P.S. naudoju NSU
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 21, 2008, 19:12 sukūrė slashas »

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 21, 2008, 19:17 »
Kitų programų kaip ir nėra. Pabandyk dar kartą atnaujinimą daryt, gal kažkas kažkur ne taip įvyko. Dar gali pabandyt ištraut ir greitai prijunk kabelį arba suaktyvint kabelį per meniu. Aišku rizikuoji kad programa vėl neatpažins telefono, bet išbandyt verta. Beto, kai NSU pirmą kartą prijungei 5700XM, Windows nerado kokio naujo įrenginio ir tvarkyklių neįrašė?
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs slashas

Naujokas
*
Įrašai: 31 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
13 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus slashas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovo 21, 2008, 19:20 »
Kitų programų kaip ir nėra. Pabandyk dar kartą atnaujinimą daryt, gal kažkas kažkur ne taip įvyko. Dar gali pabandyt ištraut ir greitai prijunk kabelį arba suaktyvint kabelį per meniu. Aišku rizikuoji kad programa vėl neatpažins telefono, bet išbandyt verta. Beto, kai NSU pirmą kartą prijungei 5700XM, Windows nerado kokio naujo įrenginio ir tvarkyklių neįrašė?
buvo kazkokios problemos su tvarkyklemis.teko jas naujinti.beje jau ne karta bandziau bet vistiek nieko.kai praso ijungti tel isijungia ir tada neranda mano tel...beje nesupratau apie kabelio istraukima ir jo suaktyvinima per meniu  :-\
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 21, 2008, 19:33 sukūrė slashas »

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovo 21, 2008, 19:33 »
Na jeigu išjungi telefoną, išimi bateriją ir t.t., bet palieki prijungtą kabelį, telefonui įsijungus jis neaktyvus būna, bent jau mano žiniomis, todėl jeigu ištrauktum ir vėl jį įkištum, tada susiaktyvintų jis ir programa tada matytų telefoną. Kol kas logiškiausias variantas mano akimis kodėl neaptinka programa. Gal vis dėlto ne įkroviklį reikia ištraukt, o kabelį. Screenshot'as (ALT + PrtScn) idealiausias variantas būtų man sužinot ;)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs slashas

Naujokas
*
Įrašai: 31 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
13 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus slashas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovo 21, 2008, 19:35 »
Na jeigu išjungi telefoną, išimi bateriją ir t.t., bet palieki prijungtą kabelį, telefonui įsijungus jis neaktyvus būna, bent jau mano žiniomis, todėl jeigu ištrauktum ir vėl jį įkištum, tada susiaktyvintų jis ir programa tada matytų telefoną. Kol kas logiškiausias variantas mano akimis kodėl neaptinka programa. Gal vis dėlto ne įkroviklį reikia ištraukt, o kabelį. Screenshot'as (ALT + PrtScn) idealiausias variantas būtų man sužinot ;)
http://img515.imageshack.us/my.php?image=123mm0.jpg

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovo 21, 2008, 20:23 »
Gal tiesiog prastas lietuviškas vertimas, gal vis dėlto turėjo omeny kabelis, ne įkroviklis. Pabandyk ką sakiau, ištraukt kabelį vietoj įkroviklio ir prijungti tada.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs slashas

Naujokas
*
Įrašai: 31 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
13 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus slashas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovo 22, 2008, 22:00 »
Gal tiesiog prastas lietuviškas vertimas, gal vis dėlto turėjo omeny kabelis, ne įkroviklis. Pabandyk ką sakiau, ištraukt kabelį vietoj įkroviklio ir prijungti tada.
sry nepaminejau kad turejau angliska versija nsu.ir prase charger istraukt.man paciam buvo keista todel parsisiunciau lt versija.su angliska net chargerio nebuvau pajunges nes atrode keista.taip kad dirbau su kabeliu
Įrašyta: Kovas 21, 2008, 20:28
ar nebus daugiau minciu?gal kam teke atnaujinti konkreciai 5700xm? padekit...nervina ta mintis kad yra naujesnis softas ir neina atsinaujinti  :-[

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovo 23, 2008, 11:54 »
ar nebus daugiau minciu?gal kam teke atnaujinti konkreciai 5700xm? padekit...nervina ta mintis kad yra naujesnis softas ir neina atsinaujinti  :-[

Pabandyk neištraukti baterijos ir kabelio, tiesiog spausk iškarto "Dar kartą".
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs Ro_Se

Naujokas
*
Įrašai: 37 | Karma: +0/-0
14 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Ro_Se
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovo 23, 2008, 19:41 »


tikrai teko atnaujinti tokio ragelio sw, bet naudojau Phoenix,  FPS-10 promeri ir t.t , tikrai veikia :) , nenoriu nieko izeisti, bet nesk savo rageli i servisa.
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 23, 2008, 19:44 sukūrė Ro_Se »

Neprisijungęs slashas

Naujokas
*
Įrašai: 31 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
13 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus slashas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #11 Įrašytas: Balandžio 02, 2008, 20:02 »
na nejaugi niekas nera bandes daryti update siam telefonui namu salygomis?  :-\

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #12 Įrašytas: Balandžio 02, 2008, 21:43 »
na nejaugi niekas nera bandes daryti update siam telefonui namu salygomis?  :-\

Taip išeina. Dauguma forumiečių dabar turi SE telefonus. Manau naudokis Ro_Se pasiūlymu arba susirask Nokia centrą Alytuje ar aplinkui ir pasakyk kad nori FW atnaujinimo. Pagal idėją turėtų nemokamai tai padaryt, bet šį epizodą reikėtų patikslinti.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs slashas

Naujokas
*
Įrašai: 31 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
13 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus slashas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #13 Įrašytas: Balandžio 10, 2008, 17:50 »
DEkui visiems uz patarimus.galu gale atsinaujinau su nss pagalba pakeites regiono koda...na bet vat db kita beda isigijau.reik alternatyvios programos nss'ui su kuria taip pat butu galima pakeisti regiono koda kad susigrazinciau lt kalba.

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: 5700xm update
« Atsakymas #14 Įrašytas: Balandžio 10, 2008, 23:21 »
O tai kuo NSS netinka? Pasikeiti atgal regiono kodą ir problemos nėra.
  • iPhone 8 256GB