mobiles.lt

Autorius Tema: Problema su optiniu įrenginiu  (Skaityta 12596 kartus)

Manntas

Svečias
Problema su optiniu įrenginiu
« Įrašytas: Liepos 04, 2008, 14:25 »
Turiu nesiojamaji kompiuteri kuriame yra dvd/cd rom drive'as _NEC DVD+-RW ND-6650A. Jis skaito dvisluoksnius dvd, tokius kaip zurnalo pc gamer diskai, skaito dvd filmus is dvd disku, skaito cd diskus. Tik kai idedu zaidima ( dvd diske), pvz. star wars empire strikes back ar sw:battlefront 2, tai kompas kelis kartus isleidzia kazkoki uzesi, kuri laika kazka galvoja, o po to nieko nesidaro, zaidimas nepasileidzia. Firmware update norejau daryti, bet naujesnes fw versijos nera. Ka daryti?
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 04, 2008, 15:18 sukūrė Wyshniukas »

Neprisijungęs Kadras

Naujokas
*
Įrašai: 16 | Karma: +0/-0 | Lytis: Vyras
7 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Kadras
Ats.: Del disk driver'io
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 04, 2008, 14:45 »
Cia kada jis taip pradejo streikuot?? ::)
  • Sony Ericsson K800i

Manntas

Svečias
Ats.: Del disk driver'io
« Atsakymas #2 Įrašytas: Liepos 04, 2008, 14:48 »
Nezinau, rodos po windows perinstaliavimo ar kazko panasaus. Nezinau, atrodo perinstaliavo man windowsus bet visi failai liko...gal is system restore padare? tai va... tai kaip padaryt kad vel skaitytu diskus? P.S. diskai veikia, anksciau pasileisdavo, dabar ne, kitam kompe bandziau, eina.

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepos 04, 2008, 15:24 »
Na pagal pasakojimą tai sakyčiau kad pats DVD (kurį bandai paleist) gali būti brokuotas. Bandei kitus DVD/CD dėti? Ką gali pabandyt padaryt, tai eiti į Device Manager ir išinstaliuoti optinį įrenginį, perkrauti kompiuterį ir tada Windows aptikus naujai įrenginį tvarkykles sutvarkys vėl, perkrauti ir išbandyti naujai ar viskas eina. Jeigu ne, duok žinot, ieškosim kito būdo dar.
  • iPhone 8 256GB

Manntas

Svečias
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepos 05, 2008, 18:51 »
Irenginys anksciau veikdavo normaliai kol windowsai nebuvo perinstaliuoti ar tai system restore padarytas. Nezinau ka ten dare. Bet ar isinstaliavus irengini ir restartavus kompa nereikes idet cd su tvarkyklemis ar siustis jas is intiko? Nes as nei to cd neturiu, nieko. Bijau biski, nes nenoriu sudirbt kompo. Tai kaip? Kai kurie kiti diskai eina. Kai sutvarke kompa, sake, kad kazkas su disku irenginiu yra ne taip
Įrašyta: Liepa 04, 2008, 18:15
Tai ka daryt? Gal cia mechaninis gedimas?
Įrašyta: Liepa 05, 2008, 18:22
As kai iejau i device manager ten ant disk driver'io spaudziau desini tada properties tada troubleshoot kazka radau ten su add new hardware bandziau kazka daryt bet bijojau sugadint. Tai ka daryt?
Įrašyta: Liepa 05, 2008, 18:42
Idejau diska kur buvo pridedama su kompu, ten kur drivers and utilities atrodo. Tai ieskojau optiniam irenginiui driverio ir neradau, tada paziurejau kitus driverius ir nieko nedariau nes ir ant disko ir jo turinyje viskas skirta windows xp home o pas mane po to kai kompa man tvarke tai rodos dabar professional, nes screensaver'is professional yra, o ir kai kompas kraunasi raso tik windows xp, o kai home edition buvo tai buvo parasyta windows xp home edition. Tai vat nieko nediegiau is to disko (bandziau kazka rankiniu budu is to disko ten instaliuot bet neradau optiniam irenginiui driverio). KA DARYT?

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #5 Įrašytas: Liepos 05, 2008, 20:51 »
Tikriausiai SP3 įrašė ir tiesiog pasinaikino logo, bet čia neesmė. Bandyk žiūrėt ar kartais ne į PIO režimą persijungęs įrenginys. My Computer su dešiniu pelės → Manage → Device Manager → IDE ATA/ATAPI Controllers → Secondary IDE Channel "doubl click" → Advanced Settings → Current Transfer Mode pasižiūrėk koks. Gali taip pat pasižiūrėt į Primary IDE Channel taip pat, bet ten HDD lyg.
  • iPhone 8 256GB

Manntas

Svečias
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #6 Įrašytas: Liepos 06, 2008, 11:36 »
Pas mane sp2. o tuoj paziuresiu kaip sakei
Įrašyta: Liepa 06, 2008, 11:31
ten parasyta not applicable. Ka daryt?

Neprisijungęs ferrariukas

Moderatorius
*
Įrašai: 192 | Karma: +5/-1 | Lytis: Vyras
5 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ferrariukas
Marius |
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #7 Įrašytas: Liepos 06, 2008, 22:13 »
Kaip suprantu, problema ta, kad įdėjus žaidimą jo nepaleidžia automatiškai? O rankiniu budu tau jį paleidžia? Nueik į my compiuter ir ten ant sidirumo paspausk, kai įdėtas žaidimas, pagal įdėja turėtum matyti žaidimo ikoną. Jei žaidimo instaliacija nepasileido, eik į pati žaidimą ir paleisk "autoru.exe", jei autorun.exe tau pasileidžia, vadinasi pas tave neįjungtas automatinis paleidimas, automatinis autorun.inf skaitymas. Jei nepasileidžia ir tokiu budu, o tu sakai kad ant kito PC veikia, tai spėju pas tave yra sugadinti registrai (negarantuoju). Žaidimą visada gali paleisti kompakte radęs setup.exe failą.
Atrašyk kaip elgiasi tavo kompiuteris, tik tada galėsim padėti.
O dėl Wyshniuko pasiulyto budo, tai man reikia info pasiieškoti, nenagrinėjęs tos skilties, bet pas mane rašo tapatį kaip ir pas tave.
  • +37063954103
Rašau diplominį...

Manntas

Svečias
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #8 Įrašytas: Liepos 06, 2008, 23:42 »
As kai idedu diska tai man ir per my computer jo nerodo o viska ten su tuo autorun as zinau... kazkas galbut su optinio irenginio firmware? idedu diska ir kompas tada kuri laika kazka galvoja, kartais toks uzesio garsas atsiranda  po kiek laiko nustoja galvot, tada nueinu i my computer o ten kur D: (tipo optinis irenginys) nieko nera nu tik kaip iprastai kad dvd-rw drive. Anksciu diskai eidavo

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #9 Įrašytas: Liepos 06, 2008, 23:48 »
O ką BIOS rodo? Taip ir nepaklausiau. Bandei atnaujinti chipset'o tvarkykles?
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs ferrariukas

Moderatorius
*
Įrašai: 192 | Karma: +5/-1 | Lytis: Vyras
5 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ferrariukas
Marius |
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #10 Įrašytas: Liepos 07, 2008, 13:08 »
Pas tave gedimas tas, kad neskaito tamtikro tipo kompaktų? Tarkim skaito visus dabar DVD-R, bet neskaito nivieno DVD-RW? Dar neatsakiau, kad sidirumo draiverius ištrynus, juos windowsai betkokiu atvėju automatiškai susigaudis.

Dar wichniukas kur siulė tą sprendimo budą, nustatymai mano prisektame dokumente, bet kai pasidomėjau ten nulemia įrenginių greitį tik, o ne nuskaitymą? Ar aš klystu wichniuk? :)
  • +37063954103
Rašau diplominį...

Manntas

Svečias
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #11 Įrašytas: Liepos 07, 2008, 17:39 »
Pas mane kur device 0 yra ten kur current transfer mode ten ultra DMA mode 2. O su bios nemoku nieko :D be to kas tas sidirumas? cd-rom? taip, pas mane kompas neskaito dvd-rw disku. O turetu, nes anksciau skaitydavo.Tai taip ir nesupratau: kai istrinsiu driveri, tada po restarto pc kompas pats suinstaliuos tuos driverius, nereikes nieko siustis? nes kiek zinau pas mane tas optinio irenginio driveris tai yra system driver. Bijau uninstalint, nes po to jei ka reikes atsiust, as niekur neradau to firmware, rezultatas butu neveikiantis optinis irenginys :( help

Neprisijungęs ferrariukas

Moderatorius
*
Įrašai: 192 | Karma: +5/-1 | Lytis: Vyras
5 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ferrariukas
Marius |
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #12 Įrašytas: Liepos 07, 2008, 23:44 »
Jap CD-ROM. Taip, windows iskart susigaudis naują įrenginį. Aš tika pats savo CD-ROM buvau išinstaliavęs. 10s ir vel paruoštas darbui jis. Beto toks pastebėjimas, windows norint perrašyti, draiveriai nereikalingi, jie yra tik poto įrašomi, po windows CD užkrovimo, o iš kur? Patis windowsai turi juos savo duomenu bazėje.
  • +37063954103
Rašau diplominį...

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #13 Įrašytas: Liepos 08, 2008, 07:45 »
Tik pradzioj panarsius jau galima rasti tiek firmware tiek ir driverius internete siam irenginiui
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Neprisijungęs ferrariukas

Moderatorius
*
Įrašai: 192 | Karma: +5/-1 | Lytis: Vyras
5 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus ferrariukas
Marius |
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #14 Įrašytas: Liepos 08, 2008, 13:13 »
Dar pamiršau pamynėti, jei taip baisu, pasidaryk "backup", savo C disko. Ir nebus tada jokių problemų 100% :)
  • +37063954103
Rašau diplominį...

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #15 Įrašytas: Liepos 09, 2008, 23:01 »
Tai kuo viskas baigesi? As tai pirmiausia firmware atnaujinciau jei tik naujesne yra, poto tik tvarkykles naujausias instalinciau.
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D

Manntas

Svečias
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #16 Įrašytas: Liepos 12, 2008, 22:07 »
o tai kam man tada reikia  daryt backupa c disko jei as tik optini irengini isinstaliuot ir vel instaliuot noriu? as windows neperrasinesiu, ne mano cia kompas, o sesers :D
Įrašyta: Liepa 12, 2008, 18:50
Tai va... naudodamasis help and suport center uninstalinau driveri per device manager. Paspaudziau uninstal ir pradingo is saraso. Tada neatsirado jokio lango prasancio restartuot kompa. Tai as ji pats restartavau. Po restarto kampe ekrano atsirado balionelis found new hardware ten tada optinio irenginio pavadinimas ir dar atsirado found new hardware cd rom drive ar kazkaip panasiai. As nieko nespaudziau palaukiau ir pradingo tas balionelis. O neturejo prasyt restartuot kompa ir po restarto ar neturejo atsirast add new hardware wizard? nes nei to nei to nebuvo... tai cia kompas gal pats kaip nors viska suinstaliavo? help
be to bandziau ideti diska dvd rw, neina. Idejau kitoki diska ir eina
Įrašyta: Liepa 12, 2008, 21:54
Dar karta uninstalinau tada ijungus kompa bandziau spausti ant tu balioneliu ekrano kampe, spaudziau ir ant tos mazos ikoneles, taciau vistiek nieko nesidare. dvd rw diskai neina o kitokie diskai eina

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #17 Įrašytas: Liepos 12, 2008, 22:21 »
Na verta tada pasižiūrėt kokius DVDRW tipus palaiko su http://tinyurl.com/ywo7et.
  • iPhone 8 256GB

Manntas

Svečias
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #18 Įrašytas: Liepos 12, 2008, 23:51 »
Anksciau tie zaidimai eidavo o su tuo info tool jau ne karta testavau bet kas is to juk anksciau eidavo tie diskai
Įrašyta: Liepa 12, 2008, 23:50
be to +rw ir -rw ir skaito ir iraso. tai ka daryt ???

Neprisijungęs meistrs :)

Žinovas
***
Įrašai: 283 | Karma: +5/-1
90 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus meistrs :)
Ats.: Problema su optiniu įrenginiu
« Atsakymas #19 Įrašytas: Liepos 13, 2008, 09:17 »
Tikrai idomus atvejis. Kaip suprantu 100% neskaito rw. Bet vistiek bandyciau nusipirkti keliu skirtingu firmu pora rw disku ir ziureti kaip elgiasi kompas. Kad ji sakaito kitas kompas tai dar nereiskia kad lengvai susidoros su juo sis irenginys. Kiek taip buna kad ant vieno CD-ROM neina ant kito be problemu. Beto CD-ROM RW diskams yra jautresni. Nusiperki kartais ir nein :( Jami kita-ein :)

Jei problema tikrai egzistuoja del disku sunkaus, ilgo nuskaitymo laiko lyginant su kitu kompu bandyk nupusti lazeriuka su spaustu oru. parsiduoda flakoneliuose radio detaliu parduotuvese.
O kaip minejau meginciau  atnaujinti firmware o po to driverius, kurios reiktu susirasti skirtingus nei siulo windozes. Tik nesakyk kad nera nes anuokart tikrai maciau tavo irenginiui fw tik versijos nezinau ar naujesnes.
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 13, 2008, 09:23 sukūrė meistrs :) »
Niekas nežino tiek, kiek nežinau aš... ;D