mobiles.lt

Autorius Tema: Neveikiantis W880 ekranas, priežastys?  (Skaityta 2625 kartus)

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Neveikiantis W880 ekranas, priežastys?
« Įrašytas: Rugpjūčio 09, 2008, 19:39 »
Yra vienas W880 pardavime, kaip pardavėjas sako "It has a faulty screen, no display....the screen just has crazing on it making it unviewable". Kaina kol kas yra juokinga, todėl būtų įdomu sužinot ar bus mechaninis gedimas ir teks keisti ekraną ar dar kokią detalę ar tiesiog FW perrašymas padės. Man reikia žinot kuris variantas turi didesnę tikimybę.

P.S. dabar Google bandau kažką surast kaip dažną šio modelio bėdą, bet nesigauna kol kas.

Dėkui ;)
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs newerno

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 194 | Karma: +63/-0
44 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus newerno
Ats.: Neveikiantis W880 ekranas, priežastys?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 09, 2008, 20:38 »
turejau kaska panasaus atnese man airis telefona sako nerodo ekranas tai pasiemiau ji ir pasileidau su setool nuskaite informacija perasiau softa ir ka veikia net nereikejo keist ekrano kaip supratau buvo nusimuses FW o siems modeliams buna na gali ir ekranas gali but cia visokiu variantu galima tiketis pasakyk kaina sio modelio nes pas mus jie db nauji apie 80 svaru tekainuoja

  • Forumo Paieška

Neprisijungęs Wyshniukas

VIP narys
*
Įrašai: 7496 | Karma: +255/-0 | Lytis: Vyras
24 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus Wyshniukas
Ats.: Neveikiantis W880 ekranas, priežastys?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 09, 2008, 20:49 »
turejau kaska panasaus atnese man airis telefona sako nerodo ekranas tai pasiemiau ji ir pasileidau su setool nuskaite informacija perasiau softa ir ka veikia net nereikejo keist ekrano kaip supratau buvo nusimuses FW o siems modeliams buna na gali ir ekranas gali but cia visokiu variantu galima tiketis pasakyk kaina sio modelio nes pas mus jie db nauji apie 80 svaru tekainuoja

£25 nori, bet aš daugiau kaip £15 nežadu duoti jam, tuo labiau kad jis dar nelabai nori palikt pakrovėją ir M2 kortelę.
  • iPhone 8 256GB

Neprisijungęs plikas

Patyręs naujokas
**
Įrašai: 61 | Karma: +20/-0 | Lytis: Vyras
17 kreditai Žiūrėti inventorių Siųsti pinigus plikas
Ats.: Neveikiantis W880 ekranas, priežastys?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2008, 09:32 »
jeigu perrasius softa ir pakeitus ekrana jis vistiek neveikia tai reikia ziureti kitoje plokstes puseja 2 mikroshemos.jos dazniausiai neveikia po H2O.ismeti jas velniop ir uztrumpini.padeda 100%.
  • iphone 3gs
www.gsmcentras.lt Kaunas,Vytauto pr 21c skype-gsmservisas tel 865692222