Telefonų modeliai > 6xxx
Nokia 6233 garso,vibro problemos.
<< < (3/3)
smiriukas:
Krc yra toks reikalas,garantijai jau xuinia (nebegalioja)  ir db reiks uz LT taisyt (nu,bet ka padarysi,jau susitaikiau,kad lt reikes suklot). Telefone yra tokios bedos : 1. Ekranas nieko nerodo,tik baltai sviecia (ne softo beda,o ekranui jau kaput). 2. Desiniajam garsiakalbiui irgi jau ragas (nebegroja visiskai). Tai va mano klausimai tokie butu : 1. Kiek galime tiketis uz siu daliu keitima ir detales suplot? 2. Kur galeciau pigiausiai sutaisyt? (Atsiminkite,kad galiu tel vest toliausiai y Klaipeda).

P.S. Buvau slt nuneses snd i bite ta tel tai sake kainuotu visko sutaisymas NEMAZIAU 150lt... kaip manot brangu? Pigu?
mamutas112:
Manau jai ir ekranas ir garsiakalbins neweikia tai tokia kaina per widuri taip sakant
smiriukas:

--- Citata iš: mamutas112  Lapkričio 21, 2007, 13:52 ---Manau jai ir ekranas ir garsiakalbins neweikia tai tokia kaina per widuri taip sakant

--- Baigti citatą ---
Gal ir tavo tiesa. Dar bandysiu laukti atsakymu is signale dirbanciu forumieciu.. :)
KT819GM:
Na pagalvojau kad jau visiems is cia viska pigiau daro musiskiai, tai gal i koki 120 itelpam smiriukui, kad niekas neskriaustu per daug.

p.s. Klaipeda, SC :)
smiriukas:

--- Citata iš: KT819GM  Lapkričio 21, 2007, 14:21 ---Na pagalvojau kad jau visiems is cia viska pigiau daro musiskiai, tai gal i koki 120 itelpam smiriukui, kad niekas neskriaustu per daug.

p.s. Klaipeda, SC :)

--- Baigti citatą ---
Na aciu uz gera pasiulima,bet siandien jau nunesiau i "BITE",nes turbut vistiek panasiai gaunasi ar vaziuot du kart y klp ar siluteje tvarkyt... :)
Navigacija
Pranešimų sąrašas
Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją